4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka | Latvian.globalsciencecollaboration.org

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Konkurence kļūst nikns uz Bitcoinwallet kaujas laukā, ar veiksmīgu sāncenšiem tagad nāk no visām pusēm spektra - īpaši kopš Apple iet uz priekšu, lai Bitcoin maki iOS ierīcēs. Tagad, kad mums ir daudz iespēju, lai uzglabātu Bitcoin uz praktiski jebkuru ierīci, nākamais loģiskais solis ir noskaidrot, kuras ir vislabāk.

Es agrāk pārskatīja strops Bitcoin walletand deva tai ļoti pozitīvu vērtējumu. Tomēr šis pārskats bija tikai Android lietotnes, un vairāki updateshave noticis kopš tā laika strops zemes - galvenokārt attiecībā uz atbrīvošanu tīmekļa maku, kas darbojas uz HTML5 un ir saderīga ar visām mūsdienu tīmekļa pārlūkprogrammām un pat mobilajām ierīcēm.

Šis gabals ieskicēt četras atšķirīgas iezīmes, kas padara Hive potenciāli revolucionārs Bitcoin maku. Protams, divas no šīm funkcijām ir tikai daļēji precizēti, pēdējais ir tikai priekšlikums, un ne visas funkcijas ir pieejamas visās ierīcēs tiesības tagad. Bet kopā, ti, visā strops funkcionalitāti veido ievērojamu lēcienu uz priekšu, kādi Bitcoin maki spēj.

1. Inovatīvi drošības risinājumi

Hive tīmekļa applicationsports racionalizēta HTML5 saskarni un HD maku. Šajā gadījumā, HD nestāv uz "augstas izšķirtspējas", bet drīzāk "hierarhiska Deterministiskās" - tehnisku terminu, kas attiecas uz maku spēju atjaunot sevi ar tikai 12 vārdu paroli.

Būtībā tas nozīmē, ka maku nekad nepieciešams dublēt, jo lietotājam tikai nepieciešams atcerēties vai pierakstīt kādu īpašu vārdu kombināciju. Ar šo vienu 12-vārdu ieejas frāze, to Hive web maku var piekļūt no jebkura datora vai HTML5 iespējotu ierīci ar interneta pieslēgumu.

Šī nodrošinājuma veids nozīmē, ka lietotājs ir pilnībā kontrolē savu Bitcoin. Privātās atslēgas netiek saglabāti uz centralizētu serveri, un nav nepieciešams uzticēties Gmail vai Dropbox ar backup failu. Makam ir mūžīgi uz blockchain, un vienmēr pieejamu ar HD ieejas frāzi.

Tas ir salīdzinoši jauns papildinājums Bitcoin protokolu - nodēvēts BIP32 - un tika piemērota tikai ar dažiem seifu klientiem, piemēram, electrum. Bet iezīme ir ļoti apsveicams papildus stropa un kalpos vienkāršot drošību ikdienas Bitcoin lietotājiem.

2. Vairāki kriptonauda Support

Hive tīmekļa app arī uzsāka ar unikālu funkciju par Bitcoin maku - atbalsts dažādu cryptocurrencies, visi glabājas tajā pašā maku. Tieši tagad ir tikai atbalsts Bitcoin un Litecoin, bet attīstītāji meklē pievienot tik daudz cryptocurrencies, cik vien iespējams. Viņi pat varētu izveidot savrupa APIthat var sasaistīt ar praktiski jebkuru blockchain un vaicājumu to kā bāzi.

Ne tikai izstrādātāji vēlas iekļaut citu populāru altcoinssuch kā Blackcoin, bet arī pielāgotus aktīvi, kurus izveidojis Kripto 2.0 platformas, piemēram, Counterpartyand Ethereum. Iedomājieties, kas spēj meklēt up decentralizēto uzņēmumu krājumu, uzreiz no Stropa Bitcoin maku.

Šāda Omni-maks būtu patiesi novatorisks, jo šobrīd ir ļoti ierobežotas iespējas uzglabāšanai vairākas monētas. Viens var būt vai nu lejupielādēt un instalēt katras monētas Qt desktop klients - neērti un bieži vien daudz resursu - vai tikai glabāt monētas par centralizētu tirdzniecības mājas lapā, piemēram, Cryptsy vai Mintpal.

Ņemot drošu veidu, kā uzglabāt vairāku veidu monētas vienkopus būtu nopietns svētīgs kriptonauda kopienai. Tas padarītu tradicionālais Qt maki novecojis kaut ko, bet visai blockchain uzglabāšanu, kalnrūpniecības un kalšanu. Tas arī novērstu risku zaudēt naudu hakeru uzbrukumus centralizētu apmaiņu.

3. Iebūvēts App Store

Hive ir pirmais Bitcoin maku, lai būtu dzimtā integrāciju trešo personu pieteikumus, piemēram, Bitstamp tirdzniecības mājas lapā vai Mīnu lauks azartspēļu spēli. Es jūsmoja par šo funkciju manā pārskatīt Hive, un es vēl joprojām uzskatu, ka tas ir viens no stilīgākais pazīmes jebkurā maku tiesības tagad.

App Store joprojām ir ierobežota līdz dažiem progr šajā brīdī, un neviens no tiem ir īpaši revolucionārs. Bet tas mainīsies, kad lietotne iegūst lielāku popularitāti, un izstrādātāji sāk pārnešanu savus interneta pakalpojumus uz strops platformu, lai iegūtu piekļuvi šai demogrāfisko.

Dažas iespējas, ka es varu iedomāties ietvert pilnu izpūstas azartspēļu progr ar slots, Blackjack un Texas Hold'em (Seals ar nūjām, anyone?); Privacy-uzlabotāji, piemēram, CoinJoin un DarkWallet; un decentralizētas tirgiem, piemēram, OpenBazaar. Ar digitālo valūtu un plaši atvērtā lietotnes platforma, debesis ir patiesi robeža.

Stropu izstrādātāji sniedz noderīgu rokasgrāmatu par GitHubfor veidojot native programmas, kas ir būtībā tikai saiņi CSS, HTML vai Javascript kodu, kas darbojas iekšpusē loga ietvaros Hive. Kā guide saka: "Jūs varat izmantot lielāko daļu funkcijas jūs gaidījāt no standarta mūsdienu interneta pārlūku."

4. Feature-Based kopfinansējuma (Piedāvātā)

Pirms nedaudz vairāk nekā divas nedēļas, viens Hive attīstītājs publicēta GitHub ideja paaugstināt moneyfor mērķtiecīgu attīstību specifisku stropa funkcijas. Tas ļautu ziedotājus būtībā balsot par to, ko viņi vēlas, izstrādātāji var strādāt tālāk, un tieši atbalstīt konkrētus papildinājumus strops funkcionalitāti.

Vai šī vīzija kopfinansējuma skaņu pazīstami? Tas būtu jo tas ir ļoti līdzīgs Mike Hearn s Lighthouse- kas, kad izlaists, ļaus cilvēkiem tieši finansēt konkrētus uzlabojumus ar Bitcoin galveno protokola, ka viņi vēlas Hearn strādāt. Tas ir modelis kopfinansējuma kas būtu jāuzlabo bieži pastāvīgiem attiecības, ka izstrādātāji ir ar to lietotājiem.

Mike Hearn iezvanījis uz stropā kopfinansējuma pastu, paskaidrojot, kā viņa bāka projekts darbojas un vai tas būtu saderīgs ar Hive redzējumam par finansējumu seifa uzlabojumus. Hearn noslēgts ar ilgām komentāru izskaidrots vajadzīgos pasākumus, kas būtu nepieciešami, lai integrētu bāka uz Hive.

Tomēr Hearn atzīmē, ka "Bāka nav open source vēl, tādēļ iepriekš minētais plāns nav veicams, līdz tas ir." Tas ir tāpēc, ka Hearn grib padarīt tik daudz naudas, cik vien iespējams pie bākas, pirms atvēršanas to pasaulei. Tādējādi tas varētu būt, bet pirms Hive ir pieejami konkrētajā kopfinansējuma metodi.

Ņemot Bitcoin Maki uz nākamo līmeni

Tie ir tikai nedaudz pašreizējiem un gaidāmajiem Hive funkcijas, kas nozvejotas manu acu nesen - pārlūkošanas stropā ir GitHub profila ražību pat vairāk piedāvātās iespējas, kas varētu saņemt īstenoti nākotnē.

Tas ir aizraujošs vecums, kad mēs varam skatīties reālajā laikā, kā izstrādātāji izgudrojot jaunus veidus, lai ļautu mums izmantot mūsu naudu, un pat jāspēj sazināties tieši un ierosināt uzlabojumus. Šāds progress notiks vēl straujāk, jo laika gaitā, un konkurence kļūst sīvāka.

Rezultāts būs pilnībā pielāgojamas viedtālruņu lietotnes, kas padara to neticami viegli un ērti nosūtīt un manipulēt savu naudu jebkurā veidā iedomāties. Tā ir lieliska nākotne patiesi, un Hive palīdz bruģēt ceļu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway