Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Viens no lielākajiem vilina ar cryptocurrencies ir viņu spējas, lai izvairītos no atklāšanas, vai nu ar valsts aģentūrām vai citiem nevēlamiem skatieniem. Uzreiz par Snowden skandālu, pieprasījums tiešsaistes drošību ir pieredzējusi ārkārtēju pieaugumu. Esošās privātuma rīki Bitcoinmust jāvērtē kā secināt, vai tas ir anonīms tā "pati. Ideāls hipotētisks kriptonauda anonimitāti, kopā ar pašreizējiem mēģinājumiem, jāizpēta arī. Cryptonote, tās "ierobežojumi, realizējami īstenošanas stratēģijas faktors ievērojami vērā kopējo jaudu anonīmiem cryptocurrencies. Ja nav iespējams izveidot pilnīgi anonīms kriptonauda, ​​tas būs izskaidrot jaunu laikmetu gan tiešsaistes darījumu un brīvības no ierobežojumiem, kas noteikti valdības.

Bitcoin ir decentralizēta rīks, kas ļauj izveidot un sūtīt līdzekļu gandrīz uzreiz pāri jebkura attāluma. Tomēr līdzekļi tiek dokumentēti publiskā virsgrāmatā pazīstams kā blockchain. Jebkura darījuma vēsture ir publiski pieejama, kas ļauj minimālu privātumu. Parastās Bitcoin protokola adreses, tas, izmantojot publiskās atslēgas kā identifikatoru, garas un sarežģītas vārdi, bet slēpjas atsevišķu identitāti. Bitcoin klienti arī radīt daudzas publiskās atslēgas, lai palīdzētu saistīt vienu adresi personai. Tomēr šie shrouds nav pietiekami, lai saglabātu personas identitāti sūtīšanas līdzekļus slēpta no jebkura speciāla mednieks. Bitcoin veļas mazgātavas ir kopīgs risinājums, pakalpojumi, kas sajauc darījumus neskaidra darījumu vēsturi.

Esošie protokoli anonīmā kriptonauda

Pašlaik Bitcoin var vērsta ievērojami uz anonimitāti. CoinJoin un CoinSwap ir divi spēcīgi mehānismi darīt.

CoinJoin pastas kopā vairākus darījumus sajaukt identitāti katru darījumu. Katrs Bitcoin apmaiņa ir saistīta ar sarakstu, norādot izejas ar sigital dignature. Darījums nav spēkā, ja kopējā jauda ir mazāka vai vienāda ar ieejas vērtību un darījumu nodevas iekasē kalnračiem. Šī sistēma tiek izmantota, lai aizstāvētu Bitcoin pret viltošanu. CoinJoin ir grūti impliment labi, jo tas mēģina padarīt izejas vērtības iespējami vienveidīgām, lai izvairītos no grupējot tos pa ievades vērtībām. Iegūtos rezultātus nevar iztērēti tajā pašā brīdī, jo tas nosaka tos kā vienu grupu. Divas atsevišķas personas ir jāiesaista pievienoties, un neviens nevar būt centralizētu serveru sistēmu, kas var tikt apdraudēta. CoinJoin nav patiesi veiksmīgi īstenots brīdī, bet DarkWalletintends pilnībā realizēt savu "potenciālu.

CoinSwap maisījumi darījumus bez centrālā servera, pat pāri atsevišķām blockchains. Rezultāts ir līdzīgs CoinJoin. Tas ir kā tad, ja divi lietotāji apmainās privātās atslēgas personīgi, tomēr blockchain nevar redzēt monētas tiek pārvietots, tas var atklāt tikai darījumu kā anomālija. Ja gandrīz neviena lietotāji, izmantojot šo sistēmu, to darījumus var samainīti tikai, pamatojoties uz to. Nav instrumenti, kas šobrīd īsteno šo veselumā.

Iespējamo par kriptonauda ar pilnīgu anonimitāti

Zero-zināšanu apliecinājumu, ir spēja nodrošināt pilnīgi neizdibināmi maršrutu fondiem, ieskaitot gan to izcelsmi un galamērķi. Bitcoin darījumi būtībā publicēt blokiem, kas ir saistītas vecās izejas uz jauniem. Tā vietā, nulles zināšanu apliecinājumu varētu redzēt ogļrači publicējot tos kopumu derīgu darījumiem. Šie darījumi karte veco kopumu katram produkcijas kopumam katru jaunu produkciju. Tas var sekmēt ar pārliecinošu saņēmējam izvēlēties galamērķa adreses un izplatīt katrs atsevišķi starp dažādām kalnračiem, tikai kalnraču kam ir bloku, un saņēmējs būtu zināt, kur līdzekļi iet. Visu līdzekļu vērtība joprojām būtu redzams un uzskaites varētu panākt, salīdzinot summas atskaitīt un pievienotās starp kontiem. Līdzekli, tas ir pazīstams kā homomorphically-šifrētā vērtībām. Tas ļauj savieno vairākus pakalpojumus, nepakļaujot datus par katru pakalpojumu no otras puses, šajā gadījumā ar pakalpojumiem, kas tiek seifam un blockchain.

Lai to izdarītu nulles zināšanu skaitļošana, radītājs protokola būtu slepena datus, kas dod viņiem spēju formulēt viltus pierādījumus. Šie viltus pierādījumus ļauj veidotājs izveidot fondus pēc vēlēšanās bez atklāti. Aiz šī kolosāls vājumu, aprēķinus nepieciešamie nav iespējama pagaidām. Protokols saskata arī trūkumus savā "uzticamā akumulatorā trūkst pētījumu šajā jomā, un nespēju atklāt ekonomisko sabrukumu, jo tumsa, kamēr ekonomika ir ārpus glābšanai.

Zerocoin potenciāls anonimitāti Bitcoin

Zerocoinattempted nulles zināšanas, un tas noveda pie ekstrēmiem ierobežojumiem. Tas tika pārtapa efektīvāku protokols, kas ļauj tiešajiem privātajiem maksājumiem slēpto vērtības, kas pazīstams kā Zerocash. Zerocoin un Zerocash darbojas saskaņā ar Bitcoin tīklu, virkni paplašinājumu un ierobežojumus uz iepriekš esošo protokolu. Nav nepieciešama centralizēta monētu emitents izdot Zerocoins. Pat ja daudzi mezgli ir apdraudēta, tad Zerocash protokols joprojām varēs darboties, jo to var plaši izplatīti starp Bitcoin lietotājiem, kas nav nepieciešama trešās puses lietojumprogrammas vai papildu programmatūru. Tieša vienādranga darījumi arī ļauj papildu drošību. Lietotāji pārvērst publiski reģistrē Bitcoins uz anonīmo Zerocoins kas pēc tam var nosūtīt uz citām Zerocoin lietotājiem, tie var arī pārvērst atpakaļ Bitcoins, lai gan tas ir vajadzīgs, jo Zerocoins var izmantot jebkuru darījumu. Galvenie trūkumi ar Zerocoin ir, ka katrai monētai ir jābūt tāda pati vērtība, neviena skriptu var atļaut, un bija nepieciešams liels darba apjoms, lai dotos uz īpašiem optimizāciju. Projekts bija sākotnēji pagarinājumu Bitcoin protokolu, kas ļāva lietotājiem sajauc savas monētas.

Gaidāmajās daļās, bizantiešu Cycle, DarkWallet, un alternatīvas kopējā anonimitāti, tiks apspriesti.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution