Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Kaut arī kopējais anonimitāte nav iespējams brīdī, mazāku formu augsta drošība var būt. Cryptonote bāzes valūtām var izmantot gredzenu parakstus, nevis grupu parakstu, kas nepieciešams uzticams pusi. Katrs darījums ar Bitcoinhas valsts galveno saistīta ar to, kas ir nepieciešams neliels skripts, kas ražoti pavadīt produkciju, izmantojot šo atslēgu. Kad cilvēki skatītos šo darījumu viņi redz, ka vecais produkcija tiek izmantota un ir izveidotas, ka jaunas izejas.

Kas ir Ring paraksti?

Ring paraksti ir atšķirīgas. Tie ir saistīti ar patvaļīgu grupu publisko atslēgu, un tikai viens ir zināms parakstīt darījumu. Cryptonote tas, kam katrs darījums ieejas faktiski kopa neiztērētos izejām tās pašas vērtības, parakstot to, izmantojot visus šos izejas "atslēgas. Tas padara neiespējamu atšķirt darījumus un atklāt, kurš ir faktiskais parakstītājs. Kaut šī tehnoloģija ir stabila, ne katrs ieviešana ir. Boolberry un Moneroare tikai divas darba, skaņu implementācijas, ar alternatīvām, piemēram, Bytecoinnot ir vērts.

Rodas jautājums, ja tas nav iespējams, lai atklātu, kas izejas tiek tērēti, kā var sistēma novērst krāpniekiem no dubultās tērēt tos pašus rezultātus? Īpašs algoritms ir faktisko parakstīšanas atslēgu uzdrukāts ar galveno attēlu, kas ir publicēts, ja paraksts ir. Tas var būt pretēja atrast oriģinālo atslēgu vai de-anonymize sūtītājam, tomēr tas ļauj lietotājiem redzēt atkārtoti izmantot galveno tēlu un izvēlēties nepiedalīties scam darījumā.

Tehniskā potenciāls Cryptonote

Cryptonote ir viens no spēcīgākajiem iespējas, tomēr, tas nav pilnīgi nulles zināšanām. Īpaši apņēmusies pētnieks joprojām varēs atklāt identitāti, jo nelielu daudzumu informācijas ievadi, ko lietotājs. Tas ir ļoti noderīgs attīstība, problēmas, kas lielākoties ir fixable. Mērogojamība ir liels jautājums, kā parastiem Bitcoin veikalos kopējais saraksts neizlietotajiem izejām mezglā ar ierobežotu uzglabāšanu. Cryptonote saglabā visu par RAM, kas būtiski ierobežo tās potenciālu mērogu. To var mainīt, izmantojot liekot lietotājiem uzglabāt tikai rezultātus, taustiņiem tie pieder, un dažiem citiem palikt anonīms. Uzlabojot šo sistēmu ļauj ekvivalentu CoinJoin-ing visus darījumus katrā blokā, ar izņēmumiem, kas kalnraču varētu de-anonimizētas CoinJoin, un tas nav iespējams Cryptonote atklāt krāpšanos mīnētājs.

Vēl viena problēma ir tā, ka anonimitāte varētu būt apdraudēta ar citiem kopums, izvada zvana parakstu ar divām citām izejām var redzēt pārējie divi izvades īpašnieki tērē savus līdzekļus ar vienu parakstu. Tas ļauj uzzināt, kas pavadīja savus līdzekļus, jo katrs produkciju var izmantot tikai vienu reizi, un to var izdarīt vēl ilgi pēc tam notiek darījums. Divi no trim personām, ir apstiprināta pavadījis lapām tikai viens indivīds neizlietotos nemazinot drošību, izmantojot potenciālu identifikāciju. Iespējamais risinājums ir, kam Cryptonote pieprasa minimālo lielumu kopumu.

Tomēr tas rada citu problēmu - tikai tik daudz izejas jebkura lieluma var pastāvēt, un visi rezultāti anonīmā komplektā jābūt vienāda izmēra, lai tīkls var noteikt, cik daudz tiek tērēts. Risināšana tas prasītu ļaujot izejas jebkura izmēra katra anonīmā komplektā, tad, ņemot minimālo lielumu būt iztērētā summa. Par vismazākā izmēra lietotājs potenciāls tiks atklāta arī reāls drauds, jo katrs Cryptonote izeja var pavadīja tikai vienu reizi. Risinājums pastāv, ja katrs izeja var lasīt kā viena, vienota, no rezultātu izplatīšanu. Viens var pavadīt pusi Bitcoin, un divi varētu pavadīt three.33 no Bitcoin, tīkls varētu pievienot to kā vienu kopējo Bitcoin. Reālistisks anonīms komplekts izmērs ir iespējams ar šo sistēmu, lai gan tas ir iespējams būt apdraudēta dažu lietotāji atklāj savas slepenās atslēgas, taču nav zināms veids, lai novērstu, ka jebkurā sistēmā.

Anonimitāte Via Darkcoin

Darkcoinoperates kā nedaudz sadalīti versiju CoinJoin par parasto Bitcoin klientu. DarkSend + saskata iespēju anonīmas visas monētas automātiski intervālu, nevis tikai tad, kad tie tiek nosūtīti, atstājot visu kopumu monētas anonīmie vērtībām. Masternode Sistēma arī sasiet vairākas DarkSend iet kopā, lai palielinātu drošību, ļaujot drošību, pat tad, ja daži mezgli ir apdraudēta. To varēja redzēt nopietnus pabalstu vēlāk, tomēr, kamēr nopietni tehnoloģiskie jauninājumi tiek veikti, alt-monētu apsardzes sistēmām ir nopietnas būtiskas problēmas.

Tune nākamajā nedēļā diskusijā par Dark Walletand Bizantiešu Cycle!

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

PGP šifrēšana - iesācēja ceļvedis

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution