Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Anonimitāte vienmēr ir bijis pieprasīti digitālās valūtas kopienai. Daudzi kļūdaini domā, ka Bitcoinitself pēc savas būtības ir anonīma, kad tā ir faktiski tas nodrošina pseidonimitāte labākajā. Tas izraisīja diezgan lielu satraukumu sabiedrībā, un daudzi izstrādātāji ir sākuši piedāvāt savus risinājumus.

Dzimšanas tendences cryptocurrencies

Pēc kriptogrāfijas valūtas sāka iegūt plašāku popularitāti laikā 2013. Gadā, mēs arī redzējām lielu to skaita pieaugumu. Patiesība ir tāda, ka tas nav tik grūti, lai kāds ar dažiem pamata programmu izstrāde zināšanas, lai radītu savu monētu. Kādā brīdī mēs varētu redzēt, ka pāris vai pat vairāk jaunu cryptocoins tika izlaists gandrīz katru dienu. Par laimi tas nav ilgi. Investori un valūtas lietotājiem sāka meklē inovācijas un tas ir tad, kad monētas, ko izmanto, pratināti sistēmas uzlabošanai anonimitāti sāka iegūt popularitāti, kā arī.

Pirmais Bitcoin "trūkums"

Daudzi cilvēki kļūdaini uzskata, ka Bitcoin ir pilnībā anonīma veida maksājumu. Kaut gan tas varētu nebūt pilnīgi nepareizs, jo daudzos veidos Bitcoin piedāvā labāku anonimitāti nekā citas maksājumu iespējas, tas nav pilnīgi anonīms. Tā kā visi darījumi tiek saglabāti un pieejami caur blockchain tas tika ieteikts Pat Satoshi sākotnējā tehniskajā dokumentā tika ieteikts, ka Bitcoin lietotājiem vajadzētu izmantot jaunu adresi par katru darījumu, lai izvairītos no darījumi ir saistīti ar kopēju īpašniekam. Un, pat ja IP adreses netiek saglabāti blockchain Gevins Andersens reiz izteicās šādi:

Ja vien jums ir ļoti uzmanīgs, kā jūs izmantojat Bitcoin (un jums ir tehniskās zināšanas, lai izmantotu to ar citiem anonīma tehnoloģijām, piemēram, Tor vai i2p), jums vajadzētu pieņemt, ka noturīgas, motivētu uzbrucējs varēs saistīt savu IP adresi ar savu Bitcoin darījumiem. 

Ņemot šos un daudzus citus faktorus vērā attīstītāji sāka strādāt pie tā, lai uzlabotu anonimitāti cryptocurrencies, kā arī, lai palielinātu popularitāti savas valūtas, izraisot cilvēku interesi, jauninājumiem. Ir paredzams, ka cilvēki vairāk iespējams izmantot digitālo valūtu ar aktīvu un prasmīgu izstrādes komandu, nevis kaut ko, kas ir klonēti un nav piedāvāt kaut ko jaunu, turklāt vecākiem alternatīvas.

Sākums anonīmu digitālo valūtu

Early in 2014, DarkCoin būs pirmais kriptogrāfijas valūta piedāvāt pilnu anonīmu darījumu sistēma. Pat šodien Darkcoin joprojām populārākais anonīms altcoin, bet tas nav vienīgais spēlētājs spēlē. Kādu laiku pirms tā ir atbrīvotu tagad pamestu Stablecoin bija atbrīvot maisīšanas pakalpojumu. Protokols, kas sajauc darījumus kopā, lai padarītu sekošanas plūsmu monētas un padarīt asociācijas grūtāk. Šeit ir saraksts ar citu ievērojamu piemēri:

  •  Bytecoin, izlaists 2014. Gada martā tas ir pirmais Cryptonote balstītu valūtas
  • Anoncoin, monētas pārskaitījumi tiek darīts, izmantojot darknets tikai, lai novērstu izsekošanu saknes darījumu
  • Zerocoin, projekts, kas joprojām ir attīstībā ar mērķi uzlabot trūkumus Bitcoin
  • Cloakcoin, kas tika izdots 2014. Gada jūnijā īsteno un decentralizēta P2P anonimizācijas funkcija caur Pierādījums staba protokolu paplašinājumiem
  • XC, galu gala šifrēšanas un neuzticams daudzstaru dizainu kopā ar citām funkcijām, kuras vēl tiek izstrādātas

Nākotne anonīmu digitālo valūtu

Iepriekš minētie piemēri varētu šķist daudz, bet to, kas ir pārliecināts, ka anonimitāte ir noteikti pavēra ceļu uz kriptonauda ekosistēmā, un tas ir šeit palikt. Tehnoloģija, lai panāktu patiesu anonimitāti lietotāji kriptogrāfijas valūtu šī gada laikā ir sasniegusi milzīgu progresu. Kaut gan lielākā daļa no izmantotajām tehnoloģijām, lai uzlabotu anonimitāti ir izstrādes stadijā ar Bytecoin un ir vienīgais altcoin no iepriekš minētajiem piemēriem piedāvāt gatavo produktu un joprojām ir aktīvs izstrādes komandu; darbs joprojām tiek likts uz apdares citus projektus, kā arī. DarkCoin paziņoja, ka Darksend + nāk beigās jūlija / augusta sākumā, 2014, lai padarītu to gatavo productas labi. Pārējie dalībnieki strādā pie apdares savus projektus un atbrīvojot gala rezultātu, kā arī. Anoncoin, Zerocoin un Cloakcoin ir paziņojušas, ka jaunās funkcijas tiks izlaistas vēlāk šajā gadā. XC ir pilnībā funkcionāla, bet daudzas no tā funkcijām ir izstrādes stadijā, valūtas nākotnes plāni šķiet daudzsološi.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend