Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu

Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu

Viens no ietekmīgākajiem tehnoloģiju fantastu no datora vecumam ir devis savu svētību Bitcoinand savu pamata blockchain tehnoloģiju, lai gan viņš tur daži iebildumi par nelegālām izmantošanas sistēmas.

Bill Gates, lieliski līdzdibinātājs Microsoft un filantropijas Bill & Melinda Gates Foundation, tomēr interviju ar Bloombergyesterday kurā viņš apspriesti metodes ieviešot finanšu instrumentus, lai pasaules kam nav darījumu konta iedzīvotājiem.

Lai gan tas ir grūti, lai cilvēki nabadzīgajās valstīs izveidot un uzturēt bankas kontus, sasniegumi mobilo telefonu telpā tagad ļauj šiem cilvēkiem pārvaldīt finanses bez nepieciešamības bankas kontu vispār.

"Nepieciešamība pārvietot naudu no vietas uz vietu, izmaksas darot - gaisvadu, kā jūs nodot to - man liek domāt, ticiet vai ne, par Bitcoin," sacīja Erik Schatzkerduring Bloomberg Street Smart segments. "Tāpēc, ka daži cilvēki ir teikuši:" Hei, Bitcoin ir šīm problēmām atbildi. " Vai esat ticīgais? "

Nu, Bitcoin ir aizraujoši, jo tas parāda, cik lēti tas var būt. Bitcoin ir labāka nekā valūta, jo jums nav jābūt fiziski tajā pašā vietā, un, protams, par lieliem darījumiem valūtas var iegūt diezgan neērti.

- Bill Gates

Patiešām, decentralizēta blockchain tehnoloģija (kas veido sirdi Bitcoin un citu cryptocurrencies) ļauj tūlītēju nodošanu vērtību, izmantojot neuzticams peer-to-peer tīkls. Jo tur neviens uzņēmums vai organizācija, kuras uzdevums ir šos darījumus pārvaldību, sistēma kopumā ir daudz lētāk nekā ar regulāriem bankām.

Pievienojot "Enough attiecinājumu", lai Bitcoin

Bet vēl viens efekts šo neuzticams sistēma bez gaisvadu ir tā, ka tur starp darījumiem nav diskriminācija. Viss iet cauri - pat tie, kas parasti tiek uzskatīta par nelikumīgu. Šī funkcija ir radījusi plaukstošu tiešsaistes tirgiem, kur narkotikas un ieroči tiek pārdoti par Bitcoin.

Kā Geitss turpināja savu atbildi, viņš paskaidroja, ka viņš nav pārāk labprāt tumšāku aspektiem digitālo valūtu.

Klienti, mēs runājam par to netiek cenšas būt anonīms. Jūs zināt, ka viņi vēlas, lai būtu zināms, tāpēc Bitcoin tehnoloģija ir galvenais, un jūs varētu pievienot to, vai jūs varētu izveidot līdzīgu tehnoloģiju, kurā ir pietiekami daudz attiecinājums, ka cilvēki jūtas komfortabli, ka tas nav nekas darīt ar terorismu vai jebkāda veida naudas atmazgāšana.

- Bill Gates

Lūk, Gates iekrīt kopējā nepareizs, ka Bitcoin ir anonymousby dizainu. In aktualitāte, Bitcoin ir pseudonymous- nozīme darījumus reģistrē publiski šajā blockchain, un teorētiski var būt saistītas ar indivīdiem caur tiesu analīzi. Tas ir iemesls, kāpēc dalībnieki uz tumšās neto tirgiem tiek stingri ieteikts lietot monētu jaukšanas pakalpojumus, kas var sasniegt noteiktu līmeni anonimitāti.

Tomēr, Vārti uzskata, ka Bitcoin ir laista klajā ar pseidonīmu daba ir faktiski bug, nevis līdzeklis. Viņš ir taisnība, ka cilvēki, viņš mēģina panākt - nabaga, kam nav darījumu konta populācijām trešās pasaules valstīm - iespējams nerūp saistot savu identitāti ar to finansēm. Viņiem nav jāuztraucas par spēcīgu uzraudzības stāvoklī, ka imprisons vairāk cilvēku uz vienu iedzīvotāju, nekā jebkura nācija pasaulē. Kaut arī trešo pasaules valstu valdības bieži vien korumpēti, vismaz to korupcija neattiecas uz ierobežojot finansiālās brīvības saviem pilsoņiem. Tāpēc, cilvēki šajās valstīs ir maz vajadzīga anonimitāti.

Pamatojoties uz šo atšķirību, Geitss ir skaidri makšķerēšanas alternatīvu kriptonauda kas savieno lietotāja identitāti savu naudu. Viņš saka, ka "Bitcoin tehnoloģija ir galvenais", bet viņš īsti nozīmē blockchaintechnology ir galvenais. Ir burtiski simtiem dažādu cryptocurrencies, kas izmanto kādu no blockchain, un tas nav pārāk tālu-fetched iedomāties vienu, kas kaut kādā veidā Kaklasaites atlikumus un darījumus ar reālās pasaules identitāti.

Celtniecības Identities virsotnē Bitcoin

Vārti tomēr uzskatu, ka tas ir iespējams "pievienot", kas pats par sevi Bitcoin, lai sasaistītu identitāti ar savu naudu. To var panākt dažādos veidos, tostarp izveidojot specializētu Bitcoin maku, kas apstiprina lietotāja identitāti pirms lietošanas. Coinbaseand PayPalare gan tādā situācijā darīt kaut kas līdzīgs šim, jo ​​viņi jau esat ļoti atbilst valsts piespiedu identitātes pārbaudei noteikumiem.

Vēl viens veids, kā noteikt reālās identitātes uz Bitcoin darījumos, būtu ieviest jaunu, plašu likumus pie valdības līmenī. Šāda pieeja jau tiek mēģināts ar Ņujorkas departamenta finanšu pakalpojumu, kas vēlas noteikta vietā BitLicense regulationsfor digitālo valūtā. Starp citām normām, tas prasītu Bitcoin uzņēmumus Ņujorkā (un visas uzņēmumus ar klientiem Ņujorkā), lai identificētu visiem saviem klientiem un uzglabāt plašu uzskaiti par darījumiem.

Galu galā, kas stratēģijas mērķis ir izstumt vai tieši ieslodzīt, tiem, kas cenšas izmantot Bitcoin mērķiem vilified valdības - ne tikai terorismu un naudas atmazgāšanu (divi neskaidri termswhich var piemērot salīdzinoši nekaitīgs aktivitātes), kā arī iepirkumi narkotiku un ieroču vai ziedojumi politiski aktīviem grupām, piemēram, ieņemt vai Wikileaks. Tagad, BitLicense tiek prezentēts kā formu patērētāju aizsardzību, bet tā galvenais mērķis ir cenzūra darījumu valdībai un iedzīvotājiem, piemēram, Bill Gates uzskatīti neētisku.

Vēl nav zināms, vai Gates, vai Microsoft kopumā, faktiski veikt šādu personu orientētus kriptonauda sistēmu. Tas ir viegli, lai sāktu jaunu blockchain, bet tas nav viegli vispār, lai būtu veiksmīga. Geitsa labākais bet ir iespējams veidot savu redzējumu uz augšu no pašas Bitcoin, vai vienkārši ļaut regulatoriem Ņujorkā darīt visu smago celšanas. Bez tam, Microsoft ir diezgan aizņemts šajās dienās tikai mēģina saglabāt savu pašreizējo tirgus daļu, tāpēc ekskursijas uz kriptonauda teritorijā, iespējams, paliks tikai uz teorētiskām pētniecisko darbu.

Bill Gates ir ļoti inteliģents indivīds, un, iespējams izrēķināt kādā veidā vai citā, lai nodrošinātu pamata naudas pakalpojumus pasaules kam nav darījumu konta iedzīvotājiem. Tas varētu būt kā personīgo projektu ar nelielu komandu, vai arī viņa filantropijas fonds. Bet tas būs gandrīz noteikti saistīta Bitcoin vai citu kriptonauda, ​​un, cerams, tas saglabā zināmu konfidencialitātes līmeni saviem lietotājiem.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?