Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Pēc ilga pārtraukuma, monēta Īss Ikdienas pārskats ir atgriezies! Daudz kas notiek digitālajā valūtas pasaulē, un šeit ir daži nesenie notikumi, kas jums var būt neatbildētos.

Twitch.tv Akceptē dogecoin

 

Agrāk šodien, izmantojot Twitter, masveida tiešsaistes video straumēšanas pakalpojums, Twitch.tv, paziņoja, ka tie tagad pieņem Dogecoinfor savu Turbo abonēšanas plānu.

Joko, un enerģisks, kopiena Dogecoinis liels spēles raustīties s kopienas orientēta vietā. Shibes ir ļoti entuziastiski par jaunumiem. Daudzi viņi to jau ir iegādājies abonementu, izmantojot dogecoin, un kopš ziņu kronas cena ir pieaugusi par 17%.

Apple Pay Double Uzlādē saviem lietotājiem

Apgalvoja Bitcoinrival, ka pat Bitcoin investors Marc Andreessen slavēja, ir divreiz jāmaksā daudzi tā usersfor pirkumiem. Kaut lietotājiem aprakstīt pieredzi, izmantojot Apple Atalgojumu, kā ērti un viegli, tie bija neapmierinātas un kaitina, lai redzētu, tie ir jāmaksā divreiz katram maksājumam viņi bija veikti ar pakalpojumu. Ļoti interesanta attīstība, un vienu, kas izceļ dažas no negatīvajiem aspektiem centralizētu maksājumu sistēmas. Šis ir vēl viens piemērs Bitcoin priekšrocībām.

Tomēr Apple Pay ir tikko sākusies, un mēs redzēsim, kā tas ir attīstība risinās.

Early Bitcoin Coder, un Bitcoin Foundation galvenais zinātnieks, Gavin Andresen, bija AMA Vakar

Par Bitcoin Fonda galvenais zinātnieks atbildēja uz zvanu no reddit, un iesniedza pats uz AMA. Viņš atbildēja uz daudziem jautājumiem, sākot no, ja viņš joprojām saskaras ar CIP, viņa domas par altcoins. Šķiet, ka Gevins ir ļoti satraukti par visiem, kas nav valūtas izmantošanas veidiem blockchain. Tomēr, Gavin nav ventilatoru no Altcoins, un norādīja, ka jebkura inovācija Altcoins var viegli pievienot Bitcoin.

Turklāt viņš Stills uzskata, ka Bitcoin ir jābūt grūti dakšu, lai izdzīvotu un mērogu pareizi, un minēja, ka galvenais izstrādes komanda virzās prom no QT maku. Visbeidzot, paziņojumā pārapdrošināšanu, viņš apgalvoja, ka viņš ir ļoti pārliecināts, ka nav lielas bugs Bitcoin kodā.

Ransomware Nolemj Itālijas valdības Datori ķīlnieku par Bitcoin

Vīruss, ko mēs ziņoja par pāris mēnešiem atpakaļ, nesen izplatās caur theItalian valdības datortīklu. Vīruss varētu šifrēt failus un draudēt tikai atšifrējot tos, ja bitcoins tika piegādāts uz adresi, kas norādīta. Par 400 eiro apjomu, par katru failu, dubultojās pēc trim dienām, ja nav samaksāta iepriekš.

Tāpat kā lielākā daļa valdību, federālā līmenī Itālijas valdība ir bijusi ļoti tramīgs no tiešsaistes valūtu, bet vietējā līmenī nav bijis kontakts ar kriptonauda. Policisti bija satriekts, lai uzzinātu, ka viņi nevar izsekot Bitcoin darījumus pēc to samaksājis kibernoziedzniekiem. Saskaņā ar darbiniekiem, tad hakeri pat bija žults, lai pastāstītu viņiem, ja viņiem bija problēmas ar tiem sazināties.

Tas notiek tādā brīdī, kad ES sāka koncentrēties uz kriptonauda saistīto noziegumu, ir pārliecināts, ka ir ietekme.

Tecnisa Kļūst Lielākais Bitcoin Merchant Latīņamerikā

Brazīlijas nekustamo īpašumu firma, Tecnisa, ir paziņojusi, ka tā ir pieņemt Bitcoin. Kā rezultātā, tas tagad ir lielākais biznesa Dienvidamerikā pieņemt Bitcoin. Tas ir īpaši iespaidīgs ziņa Brazīliju, kas ir spēcīga, bet cīnās, Bitcoin kopienai.

Tecnisa pievienojas daudzi Dienvidamerikas uzņēmumiem, kas pārstrādā Bitcoin maksājumu, izmantojot kriptonauda maksājumu procesors, BitInvest. Tecnisa mārketinga un mediju vadītājs, Gustavo Reis, pastāstīja Coindesk,

Mēs uzskatām, ka R $ 1,8, atvērtā kapitālsabiedrība līdzīgi Tecnisa būs push pieņemšanu visām pusēm skaitītāju: klienti būs vairāk iespēju izmantot un tirgotāji būs vairāk darījumu apjomu, lai izpētītu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Kā nopirkt Dash 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution