Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Rezidenti Indonēzijas tagad var iegādāties un saņemt Bitcoin ārpusbiržas nekā 10000 'Indomaret "veikalos visā valstī. Projekts tika izstrādāts pamatojoties uz iniciatīvu, Bitcoin Indonēzijas un darbosies ar savu apmaiņu Bitcoin.co.id sadarbībā ar maksājumu procesoru iPaymu.

Problēma Indonēzijā ir tā, ka ļoti liels procents iedzīvotāju nav piekļuves jebkādiem banku pakalpojumiem. Saskaņā ar datiem no Pasaules Bankas Finanšu Inclusion dati no 2011. Gada, tikai 20% no Indonēzijas vecumā no 15 gadiem vai vairāk ir konts ar oficiālu finanšu iestādi. Un zinot, ka Indonēzija ir patiešām apdzīvotā valsts ar iedzīvotāju skaitu 250 miljoni iedzīvotāju, mēs varam viegli pieņemt, ka valsts ir labāku maksājumu tīklā. Cilvēki interesējas pārsūtot naudu, izmantojot šo pakalpojumu, nav būs nepieciešama piekļuve bankas kontam. Lietotāji Bitcoin.co.id būs vienkārši ir noguldīt naudu pie Indomaret veikalu, lai noslīpēt savus kontus. Kaut arī šis risinājums prasītu klienti, lai kaut kā atrast interneta pieslēgumu, lai piekļūtu bitcoinin savu kontu, ir teikts, ka cita prece atrodas cauruļvadā, lai palīdzētu cilvēkiem, pat tīmekļa resursiem avota digitālo valūtu.

Laba ziņa, ja esat kriptonauda entuziasts un ceļotājs, kas izmanto CheapAir.com. Kalabasa, California balstīta pakalpojums, kas ir labi pazīstami sabiedrībā par to pieņemšanu no Bitcoin maksājumu ir paplašinājis savu šifrēšanas saistītus sasniedzamību, tagad pieņem dogecoin un litecoin. 

Ar milzīgu panākumu CheapAir sasniegts, kad viņi sāka pieņemt Bitcoin 2013. Gada novembrī, viņi tagad ir nolēmuši sadarboties ar GoCointo sākt pieņemt dogecoin un Litecoin maksājumus. Kopš tā laika tās Bitcoin pārdošanas apjomi ir rotāta $ 1,5 miljoni, summu, kas pārsniedz uzņēmuma sākotnējās cerības, Jeff Klē, izpilddirektors CheapAir, pastāstīja Forbes. CheapAir ne tikai ļauj klienti iegādāties lidojuma biļetes par Bitcoin, bet tie arī sniedz iespēju rezervēt viesnīcu numurus, auto nomu, un pat kruīza ceļojumus vienuviet. Tas dod kriptonauda entuziastiem pat vairāk opcijas kur pavadīt savas digitālās valūtas. 

Jums var atgādināt, ka šogad (februārī, lai būtu precīzi), Bitcoin pirkšanas / pārdošanas savedējs LocalBitcoins.com paziņoja viņi strādā pie Bitcoin ATM projektu.

Bija pat pirmā partija ir pieejama, bet tagad, pakalpojums ir veikt pasūtījumus par viņu jaunāka izskata ierīce, kas LocalBitcoins teikts, nav nepieciešams interneta pieslēgums.

Pēc Vietējās Bitcoin paziņojumu, ka viņi strādā ar Bitcoin bankomātiem, jauns paziņojums nāca, lai informētu mūs, ka tagad viņi ir gatavi pieņemt pasūtījumus. Saskaņā ar specifikācijām ievietojis savā blogā, tad ATM maksās 1500 eiro (+ PVN ES klientiem). Ierīcei ir 318 x 340 x 264 milimetru lielumu un svaru 15 kilogramus, ar jaudu 300 piezīmes krāvējs. Tā arī minēja, ka ierīci var programmēt izmantot gandrīz jebkuru Fiat valūtā, bet tikai viens var izmantot vienlaicīgi.

DigitalTangible, partnerībā ar tirgotāju Amagi metālu

Kas nesen veikts virsrakstus to izsludināšanas beidzot netiks pieņemtas USD kā samaksu par dārgmetālu, ieviešam tirgū, kas ļaus investoriem apmainīt bitcoins zelta reālajā laikā. Tas parāda tirgū savu patentēto "Pierādījums Apcietinājumā" caurspīdīgs piegādes un zelta uzraudzības sistēmas. Šīs iniciatīvas mērķis ir izmantot Bitcoin Blockchain nodrošināt zemu izmaksu sistēmu dārgmetālu tirgotājiem un pieredzējušiem tirgotājiem uzreiz apmainīt zelta svārstīgums ka Bitcoin ir.

DigitalTangible ļauj lietotājiem iegādāties zeltu tieši ar bitcoins. Pēc lietotāja iegādātās zelta, dārgmetālu atrodas apcietinājumā, un pircējs saņem apliecinājumu par aizbildnību, kopā ar dažiem digitālo žetonu. Šīs pilnvaras ir tam novieto uz exchangewhere tirdzniecību žetonu notiek. Lietotāji var naudu ārā savus ienākumus, pārvēršot žetonus par bitcoins vai fizisko zeltu, kas tiks nosūtīti uz viņu durvīm. Tas ir viss, pateicoties DigitalTangible patentu gaidot Pierādījums Turētājbankas caurspīdīgu piegādi un zelta uzraudzības sistēmas, jauno inovācijas ka viņi nes tirgū.

Alternet Systems ir paziņojusi, ka tās meitas Alternet Maksājumu Solutions (APS) uzsāka savu vispasaules Bitcoin maksājumu apstrādes uzņēmumu. Viņi paveikts tas pa stratēģiskais kanāla partneru vienošanos ar BitPay

APS ir noslēdzis ar neekskluzīvu līgumu pārdot un atbalstītu BitPayplatform kas Alternet s klientu bāzi. Ar Alternet s pieredzi ietvaros mobilo un graujošas maksājumu tehnoloģiju uzņēmumiem, tie būs koncentrēties uz nodrošinot Bitcoin maksājumus uzņēmuma biznesa darījumiem. Tas ietver apmaiņu vietējo valūtu Bitcoin un / vai Bitcoin uz USD ietvaros Amerikā, Karību jūras un Āzijas-Klusā okeāna reģionā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora