Bitcoin un naudas nākotne | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin un naudas nākotne

Bitcoin un naudas nākotne

Kāda nākotne naudas izskatīsies? Ja jūs lasāt šo rakstu, tad jūs esat vai nu Bitcoin fanātiķis, kas ir altcoin fanātiķis, vai vismaz pietiekami ieinteresēti darīt kādu pētījumu par pasaulē kriptogrāfiskā-valūtu. Tātad, tas ir droši teikt, ka lielākā daļa no mums iedomāties nākotnes naudas sistēma, kurā kriptotehnoloģijā valūtas vismaz spēlē nozīmīgu lomu sistēmā, ja ne dominē sistēmu pilnībā. Lielākā daļa cilvēku apskatīt ļoti ilgtermiņa nākotni slēpti-valūtas, un redzēt vienu monētu kā vienīgo esošo valūtu pasaulē. Vai tas ir Bitcoin, Litecoin, dogecoin, vai kāds kriptotehnoloģijā valūtas vēlaties, viens būs dominē atpūsties un izveidot sevi kā pasaules naudu. Kaut arī šis noskaņojums ir taisnība teorētiski, tas visticamāk nebūs gadījums patiesībā. Viens no fundamentāliem gabali zināšanas, kas veido vispārējo ekonomisko teoriju, ka visas tirgus darbības, tiecas uz galīgo stāvokli, vai stāvoklī atpūtu. Šis princips attiecas uz visiem aspektiem ekonomikā; cenas, piedāvājuma un pieprasījuma, uzņēmējdarbības peļņas un zaudējumu, pat pieņemšana mediju apmaiņas visiem ir tendence uz galīgo stāvokli miera un līdzsvara. Tomēr, lai gan šis jēdziens ir ļoti svarīgs analītisks instruments, ekonomisti izmanto, lai izprastu sarežģīto dabu tirgu, šis stāvoklis atpūtas nekad notikt reālajā pasaulē. Tirgus dati pastāvīgi mainās, padarot neiespējamu šo stāvokli gala līdzsvara, kas pazīstams arī kā vienmērīgi rotējošā ekonomikā, kas rodas realitātē.

Kā šis fakts attiecas uz nākotni slēpti valūtas? Nu, tas par neiespējamību sasniegšanas vienmērīgi rotējošā ekonomikā nozīmē, ka tas būs ļoti maz ticams, lai vienu kriptotehnoloģijā monētu, lai noteiktu sevi kā ekskluzīvu valūta pasaulē. Naudas vēsture norāda mūs šajā virzienā, kā arī. Vēsturiski, kamēr globālie tirgi sliecas izmantojot vienu dārgmetālu kā kopīgu nesēja valūtas, zelta, vienmēr valdīja de facto dubultu metāla standartu. Sakarā ar raksturu tirgus, ko mēs apspriedīsim vēlāk šajā rakstā, ka pasaules tirgos pieņēma zelta un sudraba standartu. Zelta tika izmantota dārgākiem pirkumiem, jo ​​tā bija lielāka pirktspēja, un sudrabs tika izmantots mazāk dārgu pirkumu, vai par dalīto valūtā papildinātu zelta pirkumus. Lai to ziņā fiat, gabali zelta bija dolāros, bet sudraba gabali bija centiem. Tirgus būs tendence, lai izveidotu vienu dominējošo slēpti-valūta, bet tas ir arvien mainās raksturs radīs vairākas monētas tiek izmantota kā naudas globālajā tirgū. Šajā rakstā mēs izpētīt iespējas nākotnē Bitcoin- un slēpti-valūtas general- kā naudas sistēmas replacethe esošās valdības kontrolētā struktūras. Mēs apskatīsim, kā konkurence naudas kopumā ir tendence, lai izvēlētos labāko valūtu prevalē pār pasaules tirgos, un kā pastāvīga pārmaiņas tirgos kuriem piemīt rašanos vairāku mediju maiņas, kas tiek tirgoti visā pasaulē. Iesākt šo rakstu, man ir jānorāda, ka man būs, izmantojot Bitcoin un Litecoin kā divām dominējošajām pasaules valūtām nākotnē. Es izmantoju šīs divas kriptotehnoloģijas monētas, jo tie pašlaik dominējošās monētas kriptogrāfiskā pasaulē un ir visvairāk atpazīstami nosaukumi kriptogrāfiskā sabiedrībā. Tomēr tas nekādā ziņā nenozīmē, ka es esmu prognozē, ka šie divi monētas būs divi galvenie pasaules valūtām nākotnē.

Dabas of Money: Tendence uz viena dominējošā valūta

Lai saprastu tendenci tirgus izvēlētos labāko valūtu, mums ir jāskatās, kāpēc ir vairākas valūtas pasaulē, lai sāktu ar. Šī koncepcija ir patiešām ļoti vienkārša. Tam nav nekāda sakara ar valdību vai politics- kaut arī vēsturiski valdības vienmēr ir monopolizēts naudas sistēmas. Ir vairākas valūtas, jo kopienas pieņēma koncepciju par naudas regulējamos laikos; plus, ka ar dažādām kopienām izvēlētajās valūtās atspoguļo ekonomiku tajās sabiedrībās, kuras nosaka summu subjektīvos vērtējumus par indivīdu to attiecīgajās kopienās. Agrārā sabiedrība var izmantot govis vai bushels kviešu kā valūtu; sabiedrība mednieku var izmantot dzīvnieku ādas vai bultiņām kā savu valūtu. Kā mēs varam redzēt, kāda sabiedrības valūta sākotnēji balstās uz raksturu ekonomikas šīs sabiedrības ietvaros. Tas ir tāpēc, ka, pirmkārt, naudas ir, ir lietošanas vērtība, izņemot tā izmantošanu kā naudu. Vienkārši runājot, nauda ir jābūt vērtība kā labs kopienā, pirms tā var iegūt vērtību kā medijs netiešu apmaiņu. *

Pēc tam, kad vairākas kopienas ir izveidojušas koncepciju naudas to attiecīgajos tirgos, un sākt izmantot medijus apmaiņas, darba dalīšana paplašinās eksponenciāli. Netiešais apmaiņa ļauj konkrētu specializāciju ražošanas faktoru un rašanos salīdzinošās priekšrocības. Pēc tam, kad šīs parādības ir notikušas kopienā, to ekonomika sāk augt. Ne tikai tie aug savā teritorijā, bet arī sāk paplašināt ārpus savām kopienām, un uzņēmēji sāk mijiedarboties ar uzņēmumiem citās kopienās. Mēs varam zvanīt šī parādība pasaules dalīšanu. Šīs starptautiskās ekonomikas parādīšanās kalpo kā katalizators tendenci pasaules pieņemot vienotu valūtu.

Kā kopienas sāk apmainīties ar otru šajā starptautiskajā ekonomikā, valūtām attiecīgo sabiedrību gūt maiņas vērtību citām kopienām. Šī parādīšanās starptautisku maiņas vērtība uz vienu sabiedrības valūtā notiek tieši tāpēc, ka izveidošanu starptautiskajā darba dalīšanā. Visiem kopienām būs ieinteresēti tirdzniecības savas preces par precēm, ko citām kopienām. Par naudas izmantošana atvieglo šos darījumus tāpat kā tas ir robežās izolētu kopienu, kas ir ietvertas iepriekš. Būtībā, indivīdi vienā sabiedrībā būs vēlme turēt valūtas citu sabiedrību, lai viņi varētu iegādāties preces no šīs sabiedrības. Tā kā starptautiskā darba dalīšana gaitā tuvāk un tuvāk tās pilnā mērā, kopiena ar to, ir augstākā līmeņa ražošanas un rada visvairāk pieprasīto preču mēdz būt kopiena, kuras valūta kļūst par visplašāk pieņemts un ļoti pieprasīti pasaules valūta. Šajā brīdī, mēs esam sasnieguši izveidi pasaules valūtu. Pieņemsim, ka Bitcoin būs šī nauda, ​​tas kļūs tik šādā tieši veidā.

Realitāte tirgū

Tomēr, lai radītu sabiedrību valūtas uz remainthe visvairāk pieprasīto pasaules valūtu, visas lietas ietvaros globālajā tirgū jāpaliek vienādi. Citiem vārdiem sakot, tur var būt izmaiņas tirgos, un vienmērīgi rotējošo ekonomika ir izveidota, lai valūtā joprojām pasaulē dominē uz visiem laikiem. Kā mēs esam redzējuši iepriekš šajā rakstā, šāds sasniegums ir neiespējami. Šī realitāte ir iemesls, kāpēc tas šķiet maz ticams, lai Bitcoin kļūs vienots, ekskluzīva valūta pasaulē. Kā mēs redzēsim tālāk, tas ir iespējams, ka kriptotehnoloģijā valūtas pieaugumu popularitāti, dažādas valstis izmanto dažādus kriptotehnoloģijas valūtas dažādu iemeslu dēļ. No reālās pasaules tirgū daba patiešām ir tendence uz vienotu, globālu valūtu, bet gan fakts, ka tirgus dati pastāvīgi mainās saglabās klātbūtni vairāk nekā viena kriptogrāfijas valūtas uz pasaules tirgū.

Piemērojot šo Monetārā teorija lai Bitcoin un citi slēpti valūtas.

Ļaujiet mums tagad izmantot šo teorētisko skaidrojumu par globālo atlases valūtu un piemērot to uz ilgtermiņa redzējumu, ka daudzi kripto fanātiķi ir par Bitcoin. Balstoties uz šodienas pirktspēju neskaitāmas kriptotehnoloģijā valūtām Bitcoin ir daudz, ir vērtīgākais kriptotehnoloģijā monētu. Sakarā ar to, mēs pieņemam, ka Bitcoin būs Kripto versija pasaules zelta standarts, kas valdīja pirms pieaugums Fiat valūtā. Finālists līdz Bitcoin ziņā pirktspējas ir Litecoin. Lai gan tas ir daudz mazāk naudas vērtība nekā Bitcoin, Litecoin ir daudz lielāka pirktspēja nekā citām monētām zemāk Litecoin. Šī iemesla dēļ, mēs pieņemam, ka Litecoin būs Kripto ekvivalents sekundāro sudraba standarts, kas valdīja pasaules ekonomikā pirms pieaugums fiat.

Ar izplatību slēpti valūtas visā pasaulē, mēs redzēsim tendence izstrādāt de facto "dubulto standartu" uz pasaules tirgiem. Sakarā ar to, daudz lielāku pirktspēju, un vairāk attīstītie rūpnieciskās valstis pieņems Bitcoin kā savu maiņas līdzekli. Indivīdi šīm rūpnieciski sabiedrībā vēlēsies rīkot bitcoins, jo to augsto pirktspēju. Tā kā nabadzīgākās, mazāk attīstīto valstu sabiedrībā būs tendence izmantošanas Litecoin. Kāpēc? Tā Litecoin ir lētāk raktuves, un var radīt blokus straujāk nekā Bitcoin var. Turklāt litecoins ir mazāk ierobežoti nekā bitcoins, lai nabadzīgākās valstis ar augstāku iedzīvotājiem būs vieglāk piekļūt litecoins. Par iepriekš minēto iemeslu dēļ, Bitcoin un Litecoin joprojām būs pirktspēja pat valstīs, kur pretējās valūtas galvenokārt izmanto. Šis fakts nozīmē, ka bitcoins neizbēgami ievadiet nabadzīgākajām valstīm, jo ​​tie sāk ražot preces, kuras ir nepieciešamas ar Bitcoin izmanto valstīs. Par bitcoins injekcija šajās nabadzīgākām valstīm paātrināt savu izaugsmi, tādējādi radot pozitīvu atgriezenisko cilpu ekonomiskās izaugsmes. Tā kā viņi rada vēlamo preci, viņi saņems bitcoins, un viņi varēs ražot vēl vairāk, izsaukt vēl lielāku pieplūdums bitcoins, un tā tālāk. Kad šis process sasniedz savu vispilnīgāko apmēru, visas valstis izmantos Bitcoin tikai. Tomēr, kā minēts iepriekš, šis fenomens balstās uz staticity tirgus datiem, kas ir iespējama realitātē. Tas patiesība nozīmē, ka, lai gan Bitcoin kļūs plaši izmanto starptautiskā, būs iespējams vienmēr būs pieprasījums pēc Litecoin.

Vēl viena iespēja ir, ka Bitcoin varētu zaudēt savu vietu kā dominējošā valūta vispār. Varbūt bagātās Bitcoin valstis pēkšņi kļuvis slikti, un pirktspēja Bitcoin ievērojami samazinās. Ja tas notiks, tad Litecoin kļūtu par dominējošo un visvērtīgākā valūta. Vai varbūt ievērojams daudzums litecoins tiek pazaudēta vai iznīcināta, tādējādi krasi palielinot robežderīgums atlikušo litecoins, kas varētu palielināt savu pirktspēju būtiski. Šāds trūkumā pieaugums varētu izraisīt personām bagātajās valstīs, tirgot savus bitcoins par litecoins, un lomas abu valūtu tiks atcelts. Visbeidzot, varbūt jauna kriptotehnoloģijā valūta tiek attīstīta, kas kļūst vērtīgāks nekā Bitcoin. Tādā gadījumā, Bitcoin būtu nekas nabadzīgākajiem countries- kas varētu izņemt Litecoin no tirgus entirely- bet jaunā valūta kļūs vidēja maiņas bagātajām valstīm, un iepriekš izklāstītais process būtu jāsāk no jauna.

Neatkarīgi no rezultātiem Bitcoin un slēpti valūtas kopumā, ir skaidrs, ka mums ir pārsteidzošs, spēcīgu tehnoloģiju, kas ir potenciāls, lai mainītu pasauli krasi. Centrālās bankas fearBitcoin un ir izmisīgi, lai to kas ir to kontrolē, kamēr pasaule adoptingBitcoin pie ātrdarbība likmi. Ekonomikas teorija atcelt, milzīgais intelekts ievietots attīstīt šo kriptotehnoloģijā valūtās ir pārsteidzošs, un mēs varam sagaidīt aizraujošu braucienu vienalga, kur tā beidzas.

* Šis fakts ir bieži min Bitcoin skeptiķi kā iemesls, kāpēc Bitcoin vai jebkura kriptotehnoloģijā valūtā, nekad nevar kļūt par naudu. Viņi apgalvo, ka Bitcoin nekad nevar kļūt par naudu, jo tam nav lietošanas vērtības ārpus tās cenas kā maiņas līdzekli. Šis arguments tiks izskatīts vēlāk raksti.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Multisig: iesācēju ceļvedis

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda