Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Neviens neapstrīd Bitcoinas "zelta standarts" ir cryptocurrencies. Neviena cita monētu nāk tuvu tirgus vāciņu un ikdienas apjomu (USD). Bitcoin, kā pionieris kriptogrāfiskā ekonomiku, ir bauda priekšrocības ir pirmā soļa šajā jaunajā finanšu laikmetā. Tāpat ir vispāratzīts, ka LTCis uz "sudraba standarts" ir cryptos. No tā dizaina līdz tās pirmsākumiem, Litecoin ir firmas par "sudrabu Bitcoin zeltu".

Patiešām, paziņojumu par Litecoin uzsākšana no Charlie Lee, viņš norādīja:

"Litecoin ir rezultāts daži no mums, kas savienoti kopā IRC cenšoties radīt reālu alternatīvu valūtu līdzīgs Bitcoin. Mēs vēlējāmies, lai monēta, kas ir sudraba ar Bitcoin ir zelts."

Vai dizains Litecoin izdevās savā skaidri norādīts mērķis? Pieņemsim to apskatīt, kā salīdzināšana faktiski ir uz augšu, un izpētīt iemeslus, kas ir atrasts.

Tieša salīdzinājums Litecoin kā "Silver" un Bitcoin kā "Gold" 

Zelts ir dārgmetāls ar ļoti ierobežoto piedāvājumu, un sudrabs ir dārgmetāls, ierobežota piedāvājuma, bet ne tādā mērā, zelta. Vēsturiskā zelta / sudraba attiecība ir tiesības ap 16: 1, kas nozīmē 16 unces sudraba būtu vienāds 1 unci zelta. Pašreizējais attiecība zelta uz sudraba, ir apmēram 64: 1, vai,015625. Bitcoin tika izstrādāta, lai būtu digitālais ekvivalents zelta, un līdz ar to ir ļoti ierobežots piedāvājumu, un tas ir "iegūst" digitālā pārstāvību zelta ieguvē. Litecoin ir ierobežota piedāvājuma, bet ne uz pakāpi Bitcoin. Izstrādātais attiecība starp BTC un LTC ir 4: 1, kas nozīmē, ka gala gala skaits, būs četras litecoins vienai katrā Bitcoin. Pašreizējais BTC / LTC ratiois apmēram 80: 1, vai 0,01239, 20% atšķirība. Nav slikti dažas monētas ar 3-5 gadu vēsturi aiz tiem.

Visu laiku augstā cena Bitcoinwas sasniedza gada 29. Novembrī, 2013. Jo tā skāra vienu monētu 1242 $, tajā pašā dienā, ka zelts tiek tirgotas par 1240 $. Tika sasniegts visu laiku augstu Litecoin gada 28. Novembrī, 2013. Gada, kad tas pieskaras $ 48,47 par vienu monētu. Aprīļa beigās 2011. Gada tika sasniegts visu laiku augsta, sudraba par vienu unci 49,76 $. Tas padara Litecoin ir visu laiku augstāko līmeni līdz 3% no visu laiku augstāko līmeni sudraba. Ir grūti iedomāties, ka kaut kas, bet sudraba analoģijas ir tas, kas dzen Litecoin tik slēgt vērtība kā sudraba.

Ir grūti apskatīt šiem numuriem, un norāda, ka tas viss ir sagadīšanās. Pašreizējās attiecības, kā arī augstās punkti ir ļoti līdzīgi. Numuri ir vienkārši pārāk tuvu, lai tā būtu nejaušība. Vairāk iespējams, nekā nav, tad psychologocal saite ir veikts, un kā tirgus jau sen ir ar zeltu un sudrabu, kas novērtē to, ko viņi ir vērts, divi lieli monētas kriptogrāfiskā ekonomikā, kas balstās uz naudas teorijām zelta un sudraba, ir pieaudzis, lai atdarinātu standartus, uz kuriem tie paredzēti. Atcerieties, ka cilvēce ir novērtēti, un tādējādi ir bijusi tirgus, zelta un sudraba Tūkstošiem gadu, tāpēc jēdzieni un vērtības šo dārgmetālu ir integrētas uz cilvēka ekonomikā. Ikviens zina, ka zelts ir vērtīgs, un sudrabs ir vērtīgs, un visi zina, ka zelts ir vērts vairāk nekā sudraba. Tas ir cilvēka psihi. Tas nav liels stiept no iztēli secināt, ka Bitcoin un Litecoin, paredzēts Kripto ekvivalenti divu lielo dārgmetālu, ir izdevies mimicing to relatīvās vērtības.

Tātad, ko tas nozīmē, lai nākotnē Litecoin un Bitcoin?

Ja saite tiek saglabāta un turpina jāpastiprina (kas ir būtiska ", ja", ņemot vērā to, kā jaunie visa kriptogrāfisko ekonomika ir), mums ir jāspēj prognozēt attiecības zināmā mērā droši. Pēdējā laikā ziņas par Bitcoin ir diezgan zvaigžņu, ar vairāk tirgotājiem, kuri pieņem to, vairāk investoru interese, un vairākām personām, mācību par to. Par Bitcoin Nākotne ir gaiša, un tas ir pamats sagaidīt, ka Bitcoin galu galā pārvarēt visus slikti nospiediet to izturēja 2013. Gadā, un ar to, pašreizējais zemākas cenas.

Litecoin joprojām galvenokārt ēnas, ar mazāk tirgotājiem, investoriem un privātpersonām par to nezinot, un mazāk ir ieinteresēti tajā. Litecoin attīstības komanda turpina strādāt pie monētas, ar jaunu ievada video, redzams zemāk, kas ir gaidāmā jaunā tīmekļa vietne (litecoin.com) un jaunu klientu (Litecoin Core). Sudraba analoģija ir izstrādājusi ļoti labi Litecoin līdz šim, palīdzot to, lai attēlotu un saglabāt # 2 vietas uz kriptogrāfisko kartes. Ja vēsture cilvēces ir jebkura palīdzība, cilvēki dod priekšroku vairāku līmeņu vērtības, un cryptos ļoti labi var būt atšķirīgs. Ja tas tā ir, tad ir pamats sagaidīt, ka Litecoin turpinās sekot Bitcoin s ieguvumus un dalīties savus zaudējumus, un, iespējams, galu galā migrē tuvāk paredzēti 4: 1 attiecība, tāpat kā daudzi sudraba bugs ir cerot cenu sudraba līdz atgriežas savā vēsturiskajā vidēji 16: 1. Ja tendence tur, nākotne Litecoin ir ļoti spilgti, tāpat kā tas ir lielais brālis, Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin