Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Atvērt Bazaaris Dark Tirgus spin-off, kas atbalsta oficiālā Tumši Market komanda, iet tik tālu, lai varētu Open Bazaar sadaļa par to tiešsaistes forumos. Atvērt Bazaar ir spēja izmantot Bitcoinand kriptogrāfiju kļūt konkurents patīk eBay, ļaujot tīru peer-to-peer darījumus bez vidū cilvēks manipulējot visu shēmu savā labā. Šis jēdziens tieši ietek koncepciju tiešsaistes izsoļu nams.

Rikardo Līgumi, sistēma apmainītos vienošanās summas bagātības, taču ne bagātība pati, varētu izmantot, lai veicinātu šādu progresīvu sistēmu. Tās saistība ar Dark tirgus nozīmē, ka atvērtā tirgus ir pakļauts daudz auru tabu tādus tiešsaistes tirgiem. Tirgiem, piemēram, Zīda ceļa kļuvuši bēdīgi slavens dziļākajiem depravities un dīvainības pieejami internetā, pat iet tik tālu, ka bojājumu visu attēlu Bitcoin acīs daudzu uninitiated.

Rikardo līgumi "Gamechanging Potenciāls

Sākotnēji izveidoja Ian Grigg un Gary Howland, kā papildus Ricardo apmaksas modeli, Rikardo Līgums ir līdzeklis, lai tulkotu kapitālu jebkura veida uz virkni līgumu, vai tirdzniecības-spējīgs līgumu. Transporta sistēma kustina kapitālu no viena konta uz citu, šī sistēma ir noteikt kapitāla veidu apmaiņa. Par tūkstošiem veidu valūtas tirdzniecību, piemēram, dīvāni, Bitcoin, jena utt potenciāls, izraisa smagas ierobežojums tiešsaistes tirgū.

Rodas jautājums, kad valūta tiek pārdots internetā, ko tas atbalsta saņēmējs patiešām saņem?

Maz pārskaitījumu sistēmas atbildēt uz šo jautājumu pilnībā. Valūtas apmaiņa tiek definēta Fiat valūtā, parasti, un jebkuri citi problemātiskās elementi izteiksmē apmaiņā tiek norakstīti lietotāja vienošanos. PayPal, piemēram, noteikts, ka ASV dolārs, lai definētu vērtību tiešsaistē apmaiņu. Tā kā tām tirdzniecības volframa internetā ir vairāk atkarīgi no lietotāja līgumu, jo tas nav veids kapitāla tik bieži tirgo vai regulēta. Kad bartering, vai tas būtu Bitcoinor citiem priekšmetiem, izmantojot ārēju atsauce ir neveikli. Tas var novest pie apmaiņa ir negodīga vai nedrošs. Ar ASV dolāru, ir vairāki veidi, vai tiešsaistē, fiziskās dolāru, vai dolārs tiek nodota vēlāk. Tie visi ir dažādas vērtības, jo uz laiku, kas nepieciešams, lai tos nodot. Zelts ir vēl nepastāvīgs, jo dažādas apmaiņa var radīt būtiskas izmaiņas, kas gala summām šķietami noteiktu bagātības. Pārveidojot uz tiešsaistes platformu starp šiem dažādu veidu galvaspilsētu, iespējams numerācijas tūkstošos, kļūst loģistikas murgs.

Ir alternatīva, tomēr. Tā vietā, lietotāja līgumu un tad valūtu, izmantojot tiešsaistes sistēmu, lietotājs līgums var būt valūta. Padarot līgumu universāls valūtas uz platformas, kas ir fiksētu summu attiecībā uz katru citā kapitālā, tas ļauj katram darījumam, kas jāregulē saprot, un izgatavoti daudz godīgi, standartizējot to ikvienam. Tādā veidā attiecībā uz to, kas tiek tirgoti apjukums ir samazinājies ievērojami. Bitcoin ir neticami iespēja, lai šo sistēmu, lai gan katra veida kapitālu var gūt labumu no šādas sistēmas.

Kā atvērt Bazaar Work?

Pārdevējs varētu izvēlēties par izsoles stila līgumu. Šāda veida līgums prasītu informāciju par produktu un izsoles detaļas, no kapitāla, lai tiem tiktu noslēgts nepieciešamas sadaļās ietvaros failu. Nepieciešamie lauki ietver, vienības nosaukumu, aprakstu, minimālā pārdošanas cena, nopirkt tagad cena, derīguma termiņš, un tukšu lauks solītāji slēgt failu un pievieno savu solīšanas summu uz līgumu. Dažas no šīm prasībām būtu obligāta, piemēram, nopirkt to tagad cenu. Tā kā cilvēki maksātu par vienu vienību, tad līgums tiek papildināta ar šo formālo piekrišanu, un pēc piedāvājuma beigām, tas ir digitāli trešās puses šķīrējtiesneša parakstīts. Tas ir līdzīgi kā pārbaudīt Bitcoin darījumus, izmantojot ieguves. Kad tas ir pabeigts, multisignature Bitcoin adrese līgumu tiek izveidots uzvarētāju pircējam. Šis process ir pilnīgi inovatīvu un potenciāli varētu decimēt konkurēt tiešsaistes tirgiem.

Šis projekts tiek veikts galvenokārt Python. No P2P tīkla arhitektūra nozīmē, ka pārdevējs nevar vienmēr būt viņas izsole līguma termiņu laikā pieejama. Tādēļ, tiešsaistes versiju līguma neatspoguļo jaunāko piedāvājumu. Tāpēc sarunu mezglu būtu jāizveido tā, lai līgums būtu auto atjauninājumu gadījumā cenu. Starpnieks mezgls radītu savu versiju līgumu, paraksta cenu līgumus, atjauniniet mainās piedāvājuma cenu, un pabeigt galīgo cenu līgumu pārdevējam par digitālo parakstu, kad termiņš beidzas, tas pēc tam izveidot adresi atslēgu. Ja pārdevējs paraksta līgumu tas tiek nosūtīts uz trešās puses arbitrs, līdzīgi koncepciju kalnraču par Bitcoin, lai izveides multisignature Bitcoin adresi veiksmīgākajam piedāvātājam, lai viņš varētu nosūtīt līdzekļus tur. Starpnieks mezgls tiek maksāta maksa, ko pārdevējs, izmantojot citu multisignature adresi rīkoja cits arbitrs. Pircējam ir kontrole, un, ja tie nepatīk, kā līgums apsprieda sarunu mezglā, viņi var atteikties parakstīt līgumu un balss strīdu par atmaksu no multisignature adresi.

Pagaidu būtība Open Bazaar Struktūra

Iesaistītās ar OpenBazaar jēdzieni nav galīgs. Pamata infrastruktūru un radot būtisku sistēmu prevalē pār kaut ko, piemēram, izsoļu nams, darījumu sistēma vispirms jāpabeidz. Tomēr izsoļu nams ir ļoti iespējams, iespēja jau uzskatāma par ļoti tehniskajā līmenī. Ir ierosināts citas ģeniālais idejas, tomēr, iekļaujot tos, izrādās lielākais izaicinājums.

Sistēmas attīstība ir izrādījies daudz grūtāk realitāti nekā izstrādājot koncepcijas, kas, iespējams, varētu ieviest jauninājumus nozares. Pieteikums ir grūtāk, nekā plānošanu. Par OpenBazaar priekšlikumā apraksta specifiku Rikardo līgumu un izsoļu nams detalizēti, tomēr tas nebūtu prasība lietotājiem, lai samazinātu joslā ieraksta. Sistēmas sarežģītība būtu nevajadzīgs informācija daudziem lietotājiem, tomēr nopietni iestājas par tiem, kas izvēlas pētīt to.

Atvērt Bazaar varētu radīt Darījums apdrošināšanas līgumus

Pārdevējs var justies pārliecināti, ka faktiski pastāv līdzekļus par nolīgto objektu, kad pircējs ir nosūtījis nolīgto summu bitcoins uz multisignature Bitcoin adresi. Pārdevējs tad kuģis objektu, lai pircēju adresei vai pabeigtu apmaiņu tomēr metodi. Pircējs var arī atmaksāt no multisignature adresi, ja šķīrējtiesnesis ir apmierināts ar savu pierādījumu, ka līgumā vienība neieradās, vai citu nopietnu pārkāpums noticis.

Galvojumu obligāciju pieprasa šķīrējtiesnesis mezglu, ko gan pārdevēju un pircēju. Galvojuma obligācija ir ievērojams daudzums Bitcoin nosūtīti gan no pircēju un pārdevēju. Tas notiek ar multisignature Bitcoin adresi, kas atmaksās Bitcoin kad noslēgts līgums darījums ir pabeigts. Bija strīds rodas un viena puse ir pierādīts, ka ar nodomu pie vainas, tad galvojuma obligāciju fondi tiek dota otrai pusei, kā kompensāciju. Nejauša vaina, nevis ļaunprātīgu vainas ietver kuģniecības uzņēmumiem kaitīgas preces, nevis apzināti nosūtot Bojātu. Galvojuma bond vērtība ir grozāma un viss process ir pēc izvēles. Lai gan, izmantojot interneta reputāciju, galvojumu obligāciju sistēma būs mazāk un mazāk svarīga rotā privātpersonām tirgū.

Lai pārbaudītu šķīrējtiesnešiem, Open Bazaar būs uzticamo personu grupa, un tas būs paplašināt citiem, pamatojoties uz reputāciju ar lietotāju vērtējumus rada. OpenBazaar nespiež šķīrējtiesnešiem, un pirmie varētu sniegt pirmo ārkārtīgi uzticības cienīgs grupu personām. Šķīrējtiesneši izvēlas pircējs un pārdevējs, pamatojoties uz reitingu.

 Potenciālais tirgus Revoluton veidošanā

Rikardo līgumus, izmantojot Bitcoin multisignature adreses ir potenciāls, lai atbalstītu visu platformu darījumiem, tostarp izsoļu nams, kas sāncenšu patīk eBay. Līdzekļi, ar ko tas varētu rasties, joprojām tiek radīti, tomēr trešā puse sarunu varētu, teorētiski, būtu pietiekams regulētāja darījumiem. Komanda pie OpenBazaar vajadzīgs vairāk izstrādātājiem, un, lai gan tumši tirgus ir potenciāls, mērogs projekta bija daudz lielāks nekā atzīmi no komandas jaudu. OpenBazaar komanda lūdz palīdzību, un tiek ļoti atvērta ar to kodu, lai iemaksas var veikt, kā arī lūdzot Bitcoin ziedojumus.

Sazarojums šis tirgus varētu būt caur kuru pārbaudītas identitāti, reitingu sistēma, trešā puse mezglu, un lietošana, izmantojot Bitcoin adreses varētu noņemt jebkuru nopietnu potenciālu scamming. Tas radītu universālu starptautiskajā tirgū, izmantojot Bitcoin, vienlaikus novēršot daudz iesaistīto ar eBay, Amazon, vai citiem tiešsaistes mazumtirgotājiem maksas. Lētāks, ātrāk, drošāk, viss iekļauts, un, iespējams, ārpus juridiskās, tirgū.

Bitcoin ir atvēris plūdu vārtus uz kādu interneta kultūru ar lielāku brīvību, nekā ir pat iespējams, šķērsojot visas robežas starp valstīm un dažādām instrumentiem valūtā. Taču vēl interesantāk, ir jauda, ​​ka platforma, piemēram, Atvērto Bazaarhas radīt patvaļīgu tiesību sistēmas. Tā kā līgumi var pārstāvēt jebkura veida apmaiņu, potenciālais ka šāda sistēma varētu izmantot izmantot jebkādas formālas vai neformālas virkni tiesību aktu, ir neticami aizraujoši. Ne tikai tirgusvietu brīvi no nācija valsts noteikumiem, bet veselas kopienas koplietošanas noteiktas kopīgas pārliecības vai vēloties, dažus aizsardzība būtu iespējas, lai izveidotu tiem praktiski bez iepriekš pastāvošo likumdošanas institūcijas valdīt pār tiem. Viņi varētu likt sevi ievērot likumu, vai izvairīties no citu, bez iesaistīties politiski. Šī brīvprātīgā forma līguma šķīrējtiesā, iespējams visdemokrātiskākā iespēju individuālā līmenī ietvaros nesenajā vēsturē.

Lex Cryptographia- inovatīva ideja, bet ne vienmēr ir jaunu

Lai izprastu saknes šī sistēma ir pieaudzis no, viens ir iet atpakaļ simtiem gadu uz vienu no pirmajiem sasniegumiem decentralizētu tirdzniecības un līguma izpildes, Lex mercatoria.

Vēsture Lex mercatoria

Lex mercatoria sākotnēji bija šķidruma sistēmu, kas izveidota ar tirgotājiem, lai regulētu tirgū. Neskatoties uz vietējās variācijas, tas bija daudz skavu īpašības, kas tika panākta vienošanās daudzās vietās Eiropā. Šī sistēma pieauga no nepieciešamības ātru, efektīvu, likumdošanas spēku, kas bija universāla. Atšķirībā tiek pakļauts mainīgajiem likumiem dažādu zemju, tirgotāji varētu sekot vienotu kodeksu pielāgota viņu vajadzībām kur viņi gāja. Šī sistēma veicināja tirdzniecību reģionos tas pastāvēja. Viduslaiku Lex mercatoria nesākās no jebkuras vienskaitļa likumdevēja, nevis sastāv no sistēmas principiem, kas varētu tikt pielāgota vai atkārtoti pielāgotas, un izauga no vēlēšanās lietotājiem. Lai gan nav galīgs izpratne specifiku senās Lex mercatoria, par to, vai pastāv stingra vienotība vai improvizēts nolēmumi, vai tas attiecas uz visiem komersantiem vai ir manipulēt ar vairāk veiksmīgs, ietekmi tā ir bijusi par pasaules tirgū, ir skaidri redzams. Šis jēdziens varētu būt atjaunots ārpus ekonomikas jomā.

Modern Lex mercatoria

Kaut revivalists sešdesmitie mēģināja atjaunot sava veida Lex mercatoria, plaši pieņemšana ir bijusi nenotiek. Lai šī sistēma darbotos, un paredzētais pabalsts ir šķīrējtiesas noteikumu tiek atstāti lietotājam, iet cauri iepriekš pastāvošo tiesu sistēmā vai apiet ekonomikas likumi uz zemes, ir grūtības. Trans-Lex Principlesare ļoti stabila sērija izstrādātajiem noteikumiem no starptautiskajām tiesībām, sadzīves situācijās, tiesu lietās, un līgumiem, kas ir apkopoti, lai dotu tiem ietvaros Lex mercatoria sistēmu spēju atsaukties uz jebkuru lēmumu, un izšķirtu līgumiem. Katrs teksts ir sava veida ekseģēze, kas izceļ tās "praktisko pielietojumu, un tās" savstarpējo saistību ar citiem TransLex principiem. Tas ļauj jauns Lex mercatoria attīstīties. Tomēr tas neatrisina jautājumu par platformu, ar kuru šāds tirgus būtu pastāvēt.

Viņu tīmekļa valstis,

TransLex-Principlesmay tikt izmantota daudziem nolūkiem, piemēram, kā līdzekli:

  Lai noteiktu piemērojamos noteikumus strīdā, ja puses ir izvēlējušās "starptautiskās komerctiesības", "vispārējie tiesību principi", "lex mercatoria" vai tamlīdzīgi;

  Lai noteiktu piemērojamos tiesību aktus, ja, ja nebūtu izvēles tiesību pušu, šķīrējtiesneši nolemj piemērot šo koncepciju, lai strīdam tiem;

  Lai ļautu autonomu interpretāciju un uzpildīšanai iekšējo nepilnības starptautiskajām konvencijām un citiem vienota tiesību instruments16;

  Lai ļautu valsts tiesību starptautiskos strīdos ar "starptautiski noderīgu" būvniecība;

  Noskaidrot apstrīdēto nozīmi galveno juridisko ziņā starpvalstu tirdzniecību, piemēram, "force majeure", "grūtību", "pūles", "laiks ir būtība", "FOB", "CIF" utt.;

  Papildināt vai labot turpmāko Eiropas Civilkodeksu starptautiskās komerciālās disputes17;

  Sniegt juridisko zinātību par mūsdienu komerctiesībām jaunattīstības un pārejas valstīs;

  Lai sniegtu informāciju par starpvalstu tiesībām uz citām zinātnēm (politikas, ekonomikas, socioloģija), kuri apzina sadursmi teritoriālajiem ierobežojumiem likuma un transnacionalizācija starptautiskās tirdzniecības un tirdzniecības globalizācijas laikmetā.

TransLex plāno pastāvīgi atjaunināt ar vairāk nolēmumiem un to skaidrojumiem kopā ar attiecībām ar citām nolēmumu bez pauzes, lai radītu bibliotēku, kas atļauj jebkāda veida niansēti arbitrāžas attīstīties Lex mercatoria tirgū.

Lex Cryptographia

Šī revolūcija ir piemērojams Bitcoin securityand kriptogrāfiju caur Lex Cryptographia arī. Ļaunprātīgu kalnraču var kalt bloku satur dubultu tēriņus tikai līdz tam maksā tirgotājs, un pārraidīt bloku. Ļaunprātīgu kalnraču varētu iegādāties Bitcoin ar modificētu maku, kas iesniedz dubultā tēriņus, tie tad mans tik daudz, cik viņi bija jaudu pirms kapitāla atgriešanās. Risinājums ir, lai būtu godīgs kalnrači jābalstās uz šādiem blokiem, bet tas ir potenciāls vairāku trūkumiem. Šāda veida izkrāpšanu, ir grūti atrast, automātiskā paziņojums izkrāpšanu būtu daudzu nevainīgu kalnračiem bloki izskatās scam mēģinājumi, un ogļrači, kuri nolemj nestrādāt bloka potenciāli var zaudēt savus centienus attiecībā uz ieguves.

Vairākas izmaiņas, iespējams, varētu atrisināt šos jautājumus. Ar kuru ogļrači iesniegt divreiz pavada par sevi ar pakalpojumu, izmantojot ārēju programmatūru, viņi varētu atklāt scam blokus, ja viņi redz savu dubulto tēriņus. Scam bloki tiktu sadalīts pa visiem iesaistīts ķēdē, tādējādi ne izšķērdēt darbu scammer, vienlaikus neatlīdzinot citas ogļrači un saglabājot savus centienus. Šī sistēma ir funkcionāls, kamēr lielākajai daļai kalnračiem ir godīgi. Būtu jāpiemēro balsošanas mehānisms izvēlē blokiem, bet ne patvaļīgi darījumiem. Tādā veidā, indivīdu bitcoins netiks nozagts, bet kalnraču var atteikties mine aizdomīgu bloku. Tas dod kalnraču pilnīgu kontroli pār to, kā konkrēti viņi dara savu bagātību un var veicināt veida reputācijas sistēmas.

Ieguves baseins varētu piedāvāt to kā izvēles pakalpojums, kas ir samaksāts. Tie radītu pieteikumu, kurā tirgotāji varēja iesniegt darījumus, un brīdinājumi būtu pop up, ja pats dubultā parakstu bija pop up. Tas varētu arī norādīt, cik daudz ieguve ir paveikts noteiktā bloku ar krāpnieks. Ja kalnračiem bija piedāvāt šo, komersants var izvēlēties, cik daudz douoble tēriņi aizsardzībai viņš gribētu, kas atbilst viņa vēlamo ienākumiem. Tomēr, ja cilvēki nevēlas, lai darbotos ar ieguves baseini, varētu tikt izveidots liels saskarne aptver visus kalnračiem. Līdzīgi Lex mercatoria, tas ļautu par šķidruma tirgū, kurā viens piekrīt noteiktajā divu parakstu likums, vai arī var izvēlēties to ignorēt.

Šķīrējtiesnešu tiks izmantots, lai apstrādātu visus strīdus un līgumu izpildi, un, būtībā, nodrošina brīvprātīgu tiesu sistēmu kopienai. Kaut arī tas nav precīzs īstenošanu Lex Cryptographia, un tas nešķiet, ka atvērtā Bazaaris šobrīd plāno izmantot visus aspektus idejas, tas ir iespējams, ka izstrādātāji Paredzot paplašinām pēc saviem pašreizējiem plāniem, vai arī, izmantojot šo sistēmu, lai nodrošinātu "koncepcijas" nākotnes sistēmām.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)