Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Daļēji oneof analīzi Bitcoin, Ethereum, un potenciāls jaunam "Bit-thereum" sistēmu, Orisi bija tikai īsi pieskārās. Orisi ir starpnieks, kas varētu izveidot tiltu starp Bitcoin un Ethereum, kas būtu nepieciešama, lai izveidotu bitu thereum.

Orisi White - Decentralizētas šķīrējtiesnešiem par Bitcoin, Ethereum vai citām sistēmām

Izplatīts līgums sūta darījumu nepabeidzot, līdz ir izpildīti izklāstīti līguma nosacījumiem. Tas pastāv tīkla ietvaros, piemēram, Ethereum, ar savu vērtību un informāciju. Pēc tam tā izpilda darījumus, saskaņā ar iepriekš instalēta informāciju. Nevienam nav kopējā īpašumtiesības uz līgumu. Vairumā gadījumu ir nepieciešama trešā persona šķīrējtiesnesis, lai pārliecinātos, ka ir izpildīti nosacījumi līgumu, kas pazīstams parasti kā Oracle.

Tas ļauj vairākiem iespējamiem ievainojamības: Oracle var uzlauzt, nenoteiktība no Oracle produkcijas neskatoties nosacījumu izpildes, Oracle varētu pazust, pirms darījums ir pabeigts, vai Oracle varētu būt bojāts. Orisi redz vienu serveri pieeju kā nespējīgu nodrošināt pietiekamu drošību. Tā ierosina kopums izplatīti Oracles, vairāku uzticamu personu palaist, nevis viena šķīrējtiesneša. Šīs grupas vairākums ir vienoties par rezultātiem, lai darījums tiks pabeigts vai anulēts. Šī pieeja ir pārpilnība priekšrocības, ieskaitot; grūtības un rēķina piekukuļojot vairāk nekā pusi no kopuma Oracles, vairāk necaurspīdīgā spriedumu process, apgrūtināta hakeru dēļ klāstu hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kā arī izmaiņas datoru aparatūru un programmatūru, un uzlabojot drošību programmatūras dēļ, ilgstošas termins sabiedrības iesaistīšanās.

BetMoose - Radīt vairāk Decentralizēta Betting platforma

Ethereum ļauj patvaļīgi līgumus jāizveido ar vieglumu, ļaujot vairāku personu īpašumā. Vienošanās par nosacījumiem līgumam līguma īpašniekiem ļautu aizsardzības līdzekļu, apvienojumā ar Orisi s sēriju Oracles izšķirt, kad līguma īpašnieki nevar panākt risinājumu, un decentralizētu demokrātisko sistēmu, kas atalgo cilvēkus godīgums uzreiz attīstās. Šajā piltuves tieši tiešsaistes azartspēļu jomā.

BetMooseis vada līdzdibinātājs un izpilddirektors Adam King. Tas ir tiešsaistes azartspēļu platformu, kas ļauj ikvienam, lai derēt vai uzņemt derības par jebkuru tēmu, vai tas būtu sports, politika, slavenība tenkas, akciju cenām vai naftas cenas. Katrs likme tiek parādīts publiski un BetMoose nav saistību ar to, kas ir publicēta vietnē neskatoties likvidēt nepiemērotu vai nelikumīgu saturu. Privātie līgumus paredzēts īstenot drīz, lai ļautu personai, lai personai totalizatoriem ar skaitītāju labāk, anonīmi. BetMoose lepojas patiesu cilvēka uz cilvēku savienojumiem. Tradicionālās derības apmaiņa ir vai nu darboties ar virsgrāmatu kontrolē apmaiņu, kas ierobežo likmes dēļ portāla noteikumiem vai summu atļauts derēt, vai privātā derībām starp grupu personīgi draugiem, kas nav cieši iesaistīti. Lietotājs draudzīgums ir arī liela uzmanība ar BetMoose, un parasta kalkulators darbojas matemātikas aiz visām likmēm, ko viņi uzskata, būs vilinātu vairāk cilvēku derību dēļ augstākas pārredzamību.

Uzņēmēja var izmantot arī pie derību, pieņemot noteiktu procentuālo no katras izmaksas, ļaujot BetMoose izveidot platformu kaut ko no fantasy sporta uz akciju opcijām. Personīgais lapu var kopīgi savākt Betters uz vienu vienkāršu mezglu, vai palīdzētu apkopot lietotāju konflikta gadījumā. Ja kaut kas nav atrisināts noteiktā laika posmā, BetMoose varētu iejaukties un risināt šos jautājumus, tomēr moderators nav nekādas kontroles pār neapstrīdamu likmes. Likmes, kam nav vieglu risinājumu var atcelt, nosūtot visus līdzekļus atpakaļ uz sākotnējiem īpašniekiem. Arī BetMoose maksa tikai maksu par tiem, kas nāk ārā no derībās ar pozitīvu summu. Vēlā betters atmaksā savus līdzekļus, un viņi maksā ogļrači maksu.

Daži ir spekulējis, ka tā vietā, BetMoose izšķirt strīdīgo likmes, sistēma līdzīga Orisi daudzveidīgo Oracles varētu aizstāt vietā. Tas ietver virkni šķīrējtiesnešu, kuri izlemj, vai ne bet jāiet cauri, ņemot vērā strīda. Ja tie ir pretrunā nevarēja nokārtot, tad grupa vienaudžiem tiktu apkopota, vai nu BetMoose, vai ar universālu šķīrējtiesu sistēmu, un līgums varētu pabeigt likmi, izmantojot balsu vairākumu. Šī universālā šķīrējtiesu sistēmu, kas balstīta uz atsevišķu lietotāju klasifikāciju Oracles, kopā ar decentralizācijas drošību varētu decentralizēt visu sistēmu arbitrāžas internetā, ļaujot daudz demokrātiskas un godīgas, tīmeklī.

Bitcoin cena Dod leģitimitāti, lai atvērtu tirgus un citām sistēmām

Caur radot vidi, kurā indivīds nejūtas draud ar savu naudu attīrīta no tiem netaisnīgi centralizētās organizāciju Bitcoin nodrošina tiešsaistes tirgus, kas ir brīva no daudz risku, ka tiešsaistes tirgi ir bijusi līdz šim. Kopā ar pilnīgi patvaļīgu noteikumiem, kas ļauj lietotājiem izvēlēties, ko ierobežo viņi vēlas abonēt, piemēram, ar atvērtā Bazaar, mēs sākam redzēt jaunu attīstību attiecībā uz starptautisko tirdzniecību.

Kopiena, kuras pamatā ir godīga, jo uz personisko labumu, ka tūlītēja attiecas uz finanšu konfliktus, vajadzētu parādīties. Tas veicina ne-vārdus, lai kļūtu tiem, sakarā ar justness un ieguvumiem, kā arī veicināt veselīgu tirgū. Ko vairāku cilvēku Oracles nosacījumu nianse ir intensīva, atverot plūdu vārti darījumiem, kas veikti ar dažādām normām, uz dažādām platformām, piemēram, tiešsaistes azartspēles, krājumu, vai izsoles māju, ar viegli pieejamu indivīdu grupai veltīta izprastu situācija, ja rodas problēma. Ieguldījumi Bitcoin varētu kļūt daudz pievilcīgāka no malas, jo tas pierāda iepriekšējie maldus par to ir nedrošs platforma kā acīmredzami nepareizs.

Tā vietā tiek pagriezts prom no tiešsaistes tirdzniecības, jo daudzi bija, kad radušās nelabvēlīgas nolēmumus izaugsme interneta novestu tādus cilvēkus meklēt alternatīvas. Šīs alternatīvas var atrast Bitcoin balstoties tirgos ar Bit-thereum stila līgumu sistēmu un Oracle stils šķīrējtiesa. Šāds ideālistisks modelis tādējādi paaugstināt Bitcoin priceexponentially pēc degvielas uzpildes daudzus jaunos tirgos ar uzkrāt vēloties patērētājiem, kas meklē alternatīvu lempīgs tiešsaistes tirgū.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne