Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Izdari savas likmes! Tur ir pakalpojums, kas ļauj izmantot BlackCoin, ir pierādījums-of-apdraudēta altcoin, lai anonīmi noslēgt derības uz Pasaules kausa spēles. Pakalpojums, BlackCoin derības ļauj jums izmantot jūsu BlackCoin maku, lai sūtītu BlackCoin likmes lielā derību baseinu, kur jūsu prognozes par rezultātiem Pasaules kausa sacensībām tiks atkauliņoti pret prognozēm daudzu citu cilvēku.

Uz priekšējā lapā mājas lapā ir vieta, kur jūs atradīsiet jaunāko maču progresu. Tas parāda valsts karogus abu komandu spēlē ar vārdiem "Notiek" starp diviem, norādot, ka spēle notiek tieši tagad. Zem "stadijā" etiķetes, ir "informācija" pogu. Pēc noklikšķinot uz šīs pogas, jums tiks veikti uz citu lapu, kas parāda visas BlackCoin adreses, kas ir novietoti derības par pašreizējo spēli. Pa kreisi no adreses, mājas parāda vienu no diviem valsts karogus, lai norādītu, kura komanda adrese ir derības par. Gan pirmajā lapā, kā arī informācijas lapas, jūs varat redzēt, cik daudz likmes ir likts uz spēles pašlaik notiekošās un prognozēto ieguldījumu atdevi (ROI) par uzvarētāju likmes. Vietne atgādina Betters ka prognozētais ROI var mainīties derību laiku atkarībā no apjoma derības novietots laikā. Pašreizējais spēle brīdī šis raksts tiek rakstīts, ir Austrālija pret Nīderlandi; 3,543 likmes tika likts uz šo spēli, un prognozētais ROI ir 1501,2%, tiem, kas derēt uz Austrāliju.

Ja esat BlackCoin USER Futbol (vai futbols, ja vēlaties), ventilators, kurš ir skatoties Pasaules kausa, un jūs interesē anonīmi derības par gaidāmo spēli, jūs varat sākt pelnīt savu wagers par BlackCoin Betting pēc šādiem tikai daži vienkārši soļi. Nopietni, tikai dažus soļus. Bet, ja jūs esat jauns, lai slēpti-valūtu, un nav nekādu BlackCoin, jums ir nopirkt kādu pirms varat sākt derības ar to.

Iegūšana BlackCoins Izmantojot Bitcoin Exchange

Vieglākais veids, kā iegādāties BlackCoin ir, izmantojot savu Fiat valūtā (dolāros, sterliņu, jena utt), lai iegādātos Bitcoin un tad, izmantojot šos bitcoins iegādāties BlackCoins. Jūs varat iegādāties bitcoins izmantojot vienu no daudzajiem Bitcoin apmaiņu. Populārākais viens tiešo pirkumu ir Coinbase, bet populārākā apmaiņu, kas ietver tirdzniecības platformu, un tirdzniecību starp lietotājiem, ir Bitstamp. Tagad, ka jums ir kāda Bitcoin, jūs varat izņemt to no maiņas uz maku uz Cryptsy, cita apmaiņas veids, kas koncentrējas galvenokārt uz apmaiņu dažādu kriptogrāfijas valūtas (vai digitālās valūtas) citiem. Atlase šeit ir liels, tāpēc, lai padarītu to vienkāršu, paskatieties uz BCBTC tirgum.

Kad esat savu BlackCoins, lejupielādējiet BlackCoin maku šeit, no BlackCoin mājaslapā. Atveriet maku, dodieties uz "Saņemt Monētas" tab, un kopēt "adrese" (garu virkni skaitļu un upperlowercase burtiem) uz BlackCoin izņemšanas lodziņā Cryptsy.

Tātad, tagad jums ir BlackCoins jums bet par Pasaules kausa! Viegli pietiekami, vai ne? Lūk, kā jūs varat izmantot šos BlackCoins izvietot savas likmes ar BlackCoin Betting:

Kā slēgt derības par Pasaules kausa ar BlackCoin Betting

Step 1: vieta jūsu bet

Tajā augšpusē mājaslapā BlackCoin Derības, lietotājs tiek informēts, ka nav iesaistīti derības sarežģītas procedūras. Jums nav pat ir veikt un reģistrēt kontu ar mājas lapā. Jūs vienkārši sūtīt BlackCoins uz pareizo adresi, kas tiks attēlots mājas lapā, kur atrodas pašreizējās un gaidāmās spēles. Vienīgā prasība likts uz derībām ar BlackCoin Betting ir tas, ka jums ir bet vismaz 10BC, un jūs varat bet ne vairāk kā 1000BC. Ja jūs bet zem 10BC minimālo vai virs 1000BC maksimālo, jūsu monētas automātiski tiks atgriezta, mīnus maksa 5%. Jums ir vieta jūsu bet derību periodā. Būs taimeri uz ekrāna, jūs nevarēsiet bet pirms taimeris uzsākšanas vai pēc tā sasniedz nulli.

BRĪDINĀJUMS !! Ja esat nolēmis, lai izdarītu likmes, izmantojot BlackCoin Betting, pārliecinieties, ka jūs izmantojat darbvirsmas maku, lai sūtītu monētas derību adresi. Nelietojiet tiešsaistes maku vai apmaiņas kontu. Kā BlackCoin derības neatbalsta kontus, vienīgā lieta, kas savieno jūs ar savu naudu ir jūsu BlackCoin adresi. BlackCoin derības brīdina jūs par savu FAQpage, ka, ja jūs sūtīt monētas no tīmekļa makā vai tieši no apmaiņas, jūsu laimestu saņems nosūtīts seifa sniedzējam vai apmaiņu, bet, visticamāk, nav padarīt to savā kontā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat darbvirsmas maku, lai nodrošinātu, ka jūsu nauda netiks pazust.

Step 2:

Izbaudiet spēli! Pēc tam, kad esat likts jūsu bet, viss, kas jums jādara, ir skatīties spēli, un ceru, ka jūsu komanda uzvar. Skatīties ar draugiem, ģimeni vai skatīties to atsevišķi. Taču jūs to darāt, atcerieties, lai būtu jautri! Ja jūsu komanda zaudē, tad labāk veiksmi nākamreiz. Ir daudzas spēles ierindots, un daudz iespēju skatīties un "spēlēt". Tomēr, ja jūsu komanda uzvar, pārejiet uz 3. Soli.

3. Solis: Kas notiek, ja es uzvarētu?

Kad likmes ir novietoti, visi BlackCoins saņemt nodot vienā balvu katlā. BlackCoin derības aizņem 5% no kopējā katlā, lai palīdzētu finansēt attīstību un atbalstīt mājas lapā kopumā. Tomēr BlackCoin garantē, ka uzvarētāji saņems vismaz savu naudu atpakaļ, kā arī procentus no kopējā katlā, ko nosaka summu ērtāk orientētos šajā katlā. Izmaksas tiks izsūtīts uzvarētājiem, tiklīdz spēle beidzas. Jūs nedrīkstat saņemt savu laimestu uzreiz, tas ir tāpēc, ka BlackCoin manuāli pārbauda, ​​ka maksājumi, lai pārliecinātos, ka nav kļūdains maksājumi tiek izsūtītas uzvarētājiem. Un tas arī viss! Apsveicam, jūs uzvarēja savu likmi! Tagad jūs varat sākt derības procesu gaitā, veicot likmes uz nākamo spēli, vai arī jūs varat glabāt naudu.

Monētu Īss nekādā veidā veicina vai atbalsta azartspēles. Mēs vienkārši vēlējāmies, lai padarītu šo informāciju pieejamu ikvienam, kas jau meklē pasaules kausa derību pakalpojumiem. Jūs esat privātpersona, jūs esat atbildīgs par savu lēmumu. Uzvarēt vai zaudēt, likmi uz savu risku.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

PGP šifrēšana - iesācēja ceļvedis

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu