BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Nesen domēna BTC.comwas pārdots par ~ $ 1,000,000. Lai gan tas nav pārsteigums, ka LLL.com domēns atnest tik augstu cenu, un patiesībā ir nedaudz pārsteidzoši, ka šis konkrētais viens, kā BTC nozīmē Bitcoin, devās tikai $ 1,000,000, kas padara šo svarīgi ir tas, kurš to iegādājies.

Viss, ko es varu teikt, tagad ir tā, ka tas notiek, lai pilnīgi revolucionizēt veidu, kā cilvēki domā par un mijiedarboties ar cryptocurrencies. Tā ir daļa no iemesla dēļ es sāku šo uzņēmumu. Sekojiet līdzi!

Kas ir Džošs Garza, kas ir GAW, un kāda ietekme tas ir saistīts ar Bitcoin kopumā?

Kaut GAW Miners varētu šķist tas ir jauns, Bitcoin balstīta companyworking paplašinātu aiz ieguves mašīnas, kas ir nedaudz pastiprina GAW kalnračiem atvērtā forumssocial tīklu vietnē, Hashtalk, ka vēl joprojām ir mazliet maldinošs. Par GAW brandhas bijis iesaistīts ar vairākiem nozarēm, un pastāv jau ilgu laiku.

The oriģināls GAW (Lielā Auk bezvadu), kas nodrošināja interneta pakalpojumus lauku apvidos New England, tika izveidota 2005. Gadā Garsa un komandas partneriem. Kopš tā laika, GAW ir radījuši ne tikai GAW Miners, bet arī balss Prodigy, kas ir telephany uzņēmums, kas ļauj lietotājiem, lai noteiktu savu izsaukumu maršrutēšanu un nodrošina biznesa konferenču zvanus, un GAW Labs, kas, šķiet, tagad ir mātes sabiedrība, un R & D arm of GAW.

GAW neseno ierakstu, un ātri izaugsme, jo Scrypt un Bitcoin Miningindustry nav tik pārsteidzoši, ņemot vērā iepriekšējo darbu. GAW Miners ir ne tikai daži starta uzņēmums ar nelielu finansējumu. Tas ir dibinātāji ar iepriekšēju panākumu, un spēju finansēt nepieciešamos izdevumus tādā lielā darbību.

Tātad, ko tas GAW iegāde BTC.com Mean par GAW Brand, un savu nākotni Bitcoin?

Tas ir īstais jautājums. Kas ir Džošs Garza, un pārējā GAW Team, plānojot BTC.com? Vai tas vienkārši ir veids, lai pārvērstu vairāk pārdošanas par esošo ieguves mašīnu uzņēmums? Vai tā ir daļa no projekta Prime? Vai tas ir daļa no jaunā virzienā, GAW zīmolu?

Patiesībā, tas nav iespējams zināt, kamēr viņš vai loceklis viņa komanda, nolemj atklāt to. Personīgi, es ceru, ka tas ir saistīts ar Projekta Prime, un es ceru, ka Mr Garza bija pareizi teikts, ka tā būs "revolucionizēt veidu, kā cilvēki domā par un mijiedarboties ar cryptocurrencies." Taču tikai laiks rādīs.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku