Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Ar jaunāko atjauninājumu, ilgi gaidīto multi-paraksts iezīme ir kļuvis pieejami Bytecoinusers.

Kas ir Multisig un kā ir Bytecoin Izmantojot Tā?

Multisignatureis īpaša veida jauda galamērķa adresi darījumā. Parasti katrs rezultāts tiek nosūtīts uz vienu publisko atslēgu, kas pieder vienai personai, tomēr vairāku paraksti ļauj jums izveidot "virtuālo adresi" tādā veidā, ka daudzi cilvēki var vai vajadzētu sadarboties, lai atbrīvotu līdzekļus, kas saistīti ar ka adrese.

Tehniski, norādāt ne vienu publisko atslēgu, kā saņēmēja darījuma, bet vairāki tiem (N). Turklāt jūs norādīt, cik daudz parakstu (ar šiem taustiņiem), būtu pievienoti, lai iedarbinātu atbrīvošanu no šiem līdzekļiem (M). Šādas shēmas var saukt par "M N adresēm". Protams, tikai viens paraksts var ražot zem katra taustiņa, ti, visas paraksti ir ražoti saskaņā ar dažādām atslēgām.

Multi-parakstu iezīme Bytecoin (BCN), var būt noderīga daudzos veidos. Atkarībā no sākotnējās atslēgas izplatīšanu, kā arī precīzas vērtības M un N, mēs varam iegūt daudzus scenārijus. Piemēram, 2 no 3 adrese ir būtiska daļa no darījuma pakalpojumu. Alise (A), kas gatavojas iegādāties kaut ko no Bob (B), un tie tiek vienojoties vērsties, lai šķīrējtiesnesi Carol (C). Alise nosūta darījumu, 2 no 3 adreses ar visiem trim taustiņiem (A, B, C), kā saņēmējiem. Kad viņa izpaužas viņas iegādi no Bob, viņi abi paraksta nākamo darījumu pārskaitīt naudu uz Boba personīgo atslēgu. Ja Alise atsakās parakstīt, Bob lūdz Carol darīt to: un atkal divas no tām var atbrīvot līdzekļus. Visbeidzot, ja neizdevās piegādes no Bob, Alise var pārsūdzēt Carol un viņu divi paraksti atgriezt Alises naudu atpakaļ.

Kā Bytecoin ir izmantošana Multisig Noderīgi, Beyond Vienkāršā Darījuma?

Iedomājieties, jūs vienkārši ieguldījuši noteiktu naudas summu, kas uzņēmumam ar Alice un Bob darbotos. Ja uzņēmums izmanto vienkāršu maku uzglabāt līdzekļus, kam būtu kontrolēt atslēgas? Kas notiek, ja Alice vai Bob pazūd? Kā jūs piekļūt jūsu ieguldījumu, tad? Multi-parakstu adreses, dizains, ļauj drošu atsevišķu piekļuvi. Kamēr tradicionālās adreses atļauj līdzekļu pārvedumu, iesniedzot vienu "pierādījums", kas sastāv no publisko atslēgu un privāto parakstu; multi-paraksta konti ir nepieciešama viena pierādījumu par katru nepieciešamo parakstu. Multi-paraksta konti prasa M un N parakstu, kas nozīmē, jūs varat iestatīt kontu līdz prasīt 2 no 2 paraksti, 2 no 3 parakstus, 3 no 3, un tā tālāk.

Bytecoin s Multisig var izmantot sarežģītākus problēmas

Neskatoties uz vienkāršību shēmas, mēs varam veidot sarežģītākus protokolus, pieņemot, ka katrs cilvēks var piemīt daudzas atslēgas. Piemēram, ir valde (10 dalībnieki) un galvenais režisors. Katram parasta loceklim ir savs vienu taustiņu, un galvenais režisors ir 5 atslēgas. 11 no 15 adrešu ļauj tos pārvaldīt līdzekļus, lai tās varētu tikt iztērēti tikai ar augstajiem apstiprinājumu. No otras puses, viņš nevar darīt to uz savu: vairums biedru (6 vai vairāk), ir nepieciešams, lai izpildītu jaunu darījumu.

Shēma var uzlabot, ieviešot binārā operatorus OR, un, kas nav. Apvienojot to ar galamērķa atslēgas, jūs varat sūtīt naudu ar atļauju, piemēram, "līdzekļus var atbrīvota (Alise) OR (Bob UN (Carol vai Deivs) kopā)." Faktiski jebkurš loģiski izteiksme var tikt veidots no šīs bināro pamata.

Bytecoin nākotnei

Multi-parakstu ir nākamais lielais solis, lai padarītu Bytecoin (BCN) perfektu finanšu instrumentu. Tā Bytecoin ir atvērtā koda, tas ļauj pakalpojumu izstrādātājiem strādāt virs protokola, kas padara attīstības kopiena orientētu. Galvenie izstrādātāji nesen veikuši uzlabojumus API, kas ļauj ikvienam veikt izmaiņas pēc saviem ieskatiem. Ar tās uzsākšanas 2012. Gadā monētu ir guvusi ievērojamu progresu, vienlaikus paliekot par vienu no stabilākajām cryptocurrencies, piedzīvo stabilu izaugsmi sabiedrībā, un ir saglabājusi ļoti uzticamu komandu izstrādātājiem.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem