Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Kaut Bitcoin (BTC) ievieš cilvēkus visā pasaulē ar jaudu kriptonauda, ​​tas nav bez trūkumiem, kā potenciālu dubulto tēriņu uzbrukumu un atklātu blockchain pārredzamību. Daudzi kļūdaini uzskata, ka Bitcoin ir anonīma, kad patiesībā; visi BTC darījumus var izsekot tās blockchain. Tiem, kuri vēlas vairāk no savas kriptonauda jāatbilst Bytecoin (BCN), dubultā tēriņu izturīgu un patiesi anonīmu kriptonauda.

Bytecoin vēsturi, specifikācijas un tumši Web izcelsme

Bytecoin tika izstrādāts pirms diviem gadiem bezcerīgs tumšās tīmeklī, kur slēpjas pieprasa aizsardzību Tor, un tika izstrādāta, lai piedāvātu patiesi privātus finanšu darījumus. Bytecoin izstrādātāji ir veikuši ievērojamus atjauninājumus nesen un viss ārā mārketinga programma ir iestatīts, lai sāktu. Tiem, kuri vēlas veikt "baitu" no BIG brāļa vispasaules novērošanas stāvokli vajadzētu aprīkot sevi ar BCN nepieciešams to darīt.

Kaut arī vairākas monētas, jo īpaši Darkcoin, Boolberry, Moneroand pat DuckNotehave notverti uzmanību anonīmo monētu kustību visā mēnesī 2014. Gada jūnija laikā, un pēdējās trīs izmantot to pašu CryptoNote protokolu, kā BCN. Darkcoin no otras puses nepiedāvā privātumu, ka lielākā daļa pieņemt, jo Darksendis vēl nav pilnībā īstenoti. Citiem vārdiem sakot, gaidīt BCN iegūt vēl lielāku vilkmi un apelāciju tiem, kas meklē kriptonauda kas ļauj anonīmu darījumus, jo tas ir iniciatore tādu. Ir vērts pieminēt, ka Bytecoin ir pirmais ieviešana KN tehnoloģijas kādreiz ienāca pasaulē cryptocurrencies. Kā citiem anonīmiem monētas samazināsies par pusi, BCN ir izstrādātājiem un mārketinga komanda, virzīt to uz augšu.

Bytecoin Core - CryptoNote

Lai iegūtu priekšstatu par potenciālu BCN, vispirms mums ir nepieciešams, lai iegūtu izpratni par CryptoNote protokolu. CryptoNote protokols tika izstrādāts sadarbībā ar Bytecoin jūlijā 2012. CryptoNote protokola mērķis ir vēl vairāk decentralizēt monētas un pretoties masveida uzraudzību. Kā pasaules iestādes turpina barā masu stājas visu redz, visu zinot stāvokli, CryptoNote vietas milzu kaprīze savos plānos. Tie, kas redz nepieciešamību pēc brīvības var izmantot tehnoloģiju, ko CryptoNote piedāvāto un piedalīties automātisko, decentralizēti anonīmiem finanšu darījumiem.

CryptoNote protokols piedāvā neizdibināmi maksājumus, izmantojot gredzenu paraksta tehnoloģiju. Tas ļauj vienam parakstīt ziņojumu par grupas vārdā. Kamēr novērotāji varēs redzēt, ka grupa piedzīvoja pārskaitījumu, viņi nevarēs precīzi pārskaitījumu uz konkrētu personu.

CryptoNote protokols piedāvā arī unlinkable darījumus. Maksājumi tiek sadalīti starp vairākiem viena laika adreses, kas var tikt saņemti tikai persona, kas ir pareizs publisko atslēgu. Citiem vārdiem sakot, novērotāji nevarēs noteikt summu nodošanu kopumā.

CryptoNote monētas, piemēram, BCN, ir izturīgas pret blockchain analīzi. Tie, kas cenšas izprast BCN pārskaitījumus varētu saskarties ar vairākiem šķēršļiem, pa to ceļu, kas neatkārtojas, viena laika adreses ar jaukto atslēgu gredzena parakstu novestu viņus neceļos.

Bytecoin Mining

Mining Bytecoin

Un citas monētas, pamatojoties uz CryptoNote, paļaujas uz Pow kalnrūpniecības, izmantojot CryptoNight algoritmu. Tāpēc šī valūta ir godīgi individuālajiem kalnračiem, kā tas ir ASICresistant. Ir maki Windows, Linux un Mac lietotājiem. Tiem, kuri vēlas vairāk informācijas par specifiku un saites, var doties uz BCN amatpersonai websiteor viņu kopienas vietnē.

Bytecoin attīstības komanda un evolūcija CyptoNote sistēmas

Tā Bytecoin ir pilnīgi decentralizēta un atvērtā koda, tas ļauj izstrādātājiem strādāt virs protokolu, kas ļauj attīstība būtu orientēta sabiedrība, nevis privatizēti. Galvenie izstrādātāji nesen veikuši uzlabojumus API, kas ļauj ikvienam, lai padarītu izmaiņas pēc vajadzības. Piemēram, ar jaunāko atjauninājumu, multi-paraksts featurehas kļūs pieejami Bytecoin lietotājiem.

Kaut patiesi anonīms kriptonauda ir nepieciešams šajā pasaulē, izstrādes komandu un atjaunināta mārketinga stratēģija Bytecoin ir tas, kas piesaistīja manu interesi visvairāk. BCN iegūs atzīšanu starp cilvēkiem, kuri meklē anonīmu funkcijas, ja tie ir informēti par to, kas BCN piedāvā.

Galvenais Bytecoin izstrādes komandai ir desmit spēcīgas un visi tās dalībnieki ir eksperti savā attiecīgajā jomā. Vismaz par 10 7 ir maģistra grāds vai doktora grāds jomās, sākot no Datorzinātnes, matemātikas, lietišķās matemātikas, vadības, skaitļošanas zinātnē un inženierzinātnēs ar PhD. Ķīmijā un informācijas pārvaldība. No atlikušajiem 3, viens ir self māca programmētājs, vēl ir bakalaura grāds ekonomikā, un pēdējais dalībnieks ir izglītība ir zināma, jo viņš tur savu personas informācijas konfidencialitāti. Šie grādi nāk no vairākiem, augstu novērtētās universitātēs visā pasaulē, tai skaitā Hārvarda, MIT, un Oksfordas.

Aiz šī Bytecoin, izceļas no citiem cryptocurrencies uz tirgu, jo tas ir apmēram vairāk nekā divus gadus, kas ir mūžības šajā kriptonauda jomā. BCN ir gājusi cauri savām augšanas sāpes un tagad ir gatava jāpieņem tiem, kas meklē automātisko anonīma maksājumu iespēju.

Bytecoin ir Kopienas

Bytecoin meklē sabiedrības līdzdalību. Citiem vārdiem sakot, panākumi BCN ir tieši atkarīga no cilvēkiem, kuri izmanto un attīsta BCN protokolu. Brīvības cīnītāji un tiem, kuri vēlas piecelties pret lielo brāli uzraudzības valstīs visā pasaulē var palikt vienu soli priekšā tiem, izmantojot BCN veikt finanšu darījumus.

BCN kopiena arī dod atpakaļ organizācijām, kas veicina vārda brīvību, privātumu un izglītības grupām. BCN atbalsta Khan Academy, Tor projektu un mašīnas inteliģenci pētniecības institūts.

Tajā laikā šī rakstiski, BCN ir skaitlis 12 uz CoinMarketCap, pārsteidzošs feat monētu ar ļoti maz veicināšanu pēdējo divu gadu laikā. Bytecoin kopiena ir nolēmusi, ka 2014 ir gads aktīvai veicināšanai un attīstībai lietotājam draudzīgu interfeisu. Sagaida, ka tirgus ekspozīcija ievērojami palielinās vērtību BCN nākamo pāris gadu laikā.

Tā kā lielākā daļa kriptonauda lietotāju novērtēt anonīmi darījumus augstu sakarā, pārī tos ar BCN būtu spēles, kas debesīs. Tie, kas ir tikai tiek ieviesta kriptonauda pirmoreiz jāspēj izmantot BCN bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā pēc tam, kad lietotājam draudzīgu uzlabojumi tiek veikti, lai seifa interfeisu. Patiesība ir tāda, ka lielākā daļa cilvēku nezina daudz par BCN pašreizējā brīdī, bet tas ir par pārmaiņām.

Kur es varu iegādāties Bytecoins?

Tie, kuri ir ieinteresēti funkcijas, ko Bytecoin piedāvājumi var sākt ieguves to ar savu CPU vai iegādāties to Poloniex vai Hitbtc, divu populāru kriptonauda apmaiņas vietni. Gaidīt Bytecoin paplašināt uz citiem lieliem nosaukums kriptonauda apmaiņu, piemēram, Cryptsy, tuvākajā nākotnē.

Bytecoin ir pieaudzis pēdējo divu gadu laikā, un piedāvā vienu svarīgu funkciju, Bitcoin nevar saskaņot. Plain un vienkārši, Bytecoin piedāvā patiesi anonīmi finanšu darījumus. BCN mārketinga centieni ir tikko sācies, dodot investoriem un ikdienas lietotājiem iemesls, lai pārietu uz kuģa. Tiem, kas meklē, lai saglabātu peering acis valdību no savas uzņēmējdarbības dabiski pārī ar Bytecoin, faktiski ļaujot brīvi valdīt.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi