Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Starp daudzajām cryptocurrencies tikai dažas piedāvāt anonīmi darījumu funkciju, un tikai neliela daļa no tiem daži ir patiešām spēj sniegt. Bytecoin (BCN) ir jaunākās paaudzes digitālo valūtā, pamatojoties uz CryptoNotetechnology veikt anonimitāti, lai pilnīgi jaunā līmenī.

Bytecoin s Creation

Bytecoin ir projekts, kas tika izveidota no nulles, un ietver visas labākās Bitcoinhas piedāvāt, vienlaikus ņemot vērā visas iepriekšējās kļūdas.

Ar tās uzsākšanas 2012. Gadā, monēta ir gājusi cauri vairākiem posmiem izaugsme, un ir sasniegusi brieduma līmeni, daži citi cryptocurrencies ir saglabājusies redzēt. Tā ir atlikusī viena no stabilākajām cryptocurrencies ar nepārtraukti pieaugošo kopienu, un ļoti uzticamu komanda izstrādātājiem. Egalitāru Pow algoritms izmanto Bytecoin paredz taisnīgu sadali valūtu. Ir vērts atzīmēt, ka Bytecoin ir pirmā šāda veida ar vairākiem dakšas nārsta laikā 2 gadu, proti: FantomCoin, QuazarCoin, Moneta Verde un citi. Mugurkauls tehnoloģija aiz Bytecoin ir CryptoNote; platforma ļauj radīšanai pilnīgi anonīmu cryptocurrencies.

Kā Bytecoin Anonymous? Kas padara to Vērtīgu?

Kas padara Bytecoin unikāls ir gredzens paraksti tehnoloģija iestrādāta CryptoNote protokolā.

Parastā digitālais paraksts pārbaudes process ietver publisko atslēgu parakstītāja. Parakstu faktiski pierāda, ka autors ir atbilstošo slepeno atslēgu. Tas ir veids, kā tehnoloģija ir ieviesta Bitcoin, kā arī lielāko daļu no tās dakšas, un gandrīz visi citi kriptonauda.

Ring paraksti, no otras puses, ir daudz sarežģītākas shēmas. Šie paraksti ir nepieciešama virkne dažādu valsts atslēgas pārbaudi. Lai būtu skaidrs un saprotams, ar gredzena parakstu saprotam grupu indivīdu, katrs ar savu slepeno un publisko atslēgu. Par konkrētā darījuma parakstītājs ir neizšķirams grupas locekli. Galvenā atšķirība ar parasto digitālo parakstu shēmām ir, ka pārbaudītājs nevar noteikt precīzu identitāti parakstītāja.

Ar jaunāko atjauninājumu multi-parakstu iezīme ir kļuvis pieejami Bytecoin lietotājiem. Izmantojot multi-sigs ļaus jums organizēt drošus maksājumus dažādos radošos veidos. Daži no veidiem, darījumu aktivizē šo ģeniālo risinājums ir darījuma pakalpojums, kur uzticams 3rd puse darbojas kā starpnieks starp abām iesaistītajām darījumu pusēm. Ieviešana multi-parakstu uz Bytecoin regulējumā rada neierobežotas iespējas ar plašu pakalpojumu klāstu, kas nemanāmi iekļaujas Bytecoin ekosistēmu.

Bytecoin nevar tik publiskota kā dažas citas "anonīmu" cryptocurrencies, bet tas, protams, ir liels potenciāls. Kad citi ir strādājuši pie ēkas savu valūtu būt pievilcīgāku, vai apmierināt plašu lietotāju, tad Bytecoin komanda ir nenogurstoši strādā, lai pilnveidotu Bytecoin ir anonīma tehnoloģiju. Tajā pašā laikā sabiedrība ir atļauts augt organiski, ar lietotājiem, kas saprot šo valūtu, un zina, kāpēc tā ir pareizā izvēle savām vajadzībām.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Kā nopirkt Dash 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata