Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

California Senāta komiteja pārliecinoši apstiprināja likumprojektu trešdienas, kas oficiāli legalizēt Bitcoin, cryptocurrencies un citus alternatīvus veidus naudas šajā valstī.

Banku un finanšu iestāžu komiteja balsoja 7-1 par labu atceļot daļu no korporācijas kodeksā, kas šobrīd aizliedz pašdarināts valūtas un kaut kas cits, kas nav "likumīga naudu no ASV."

Likumprojektu, dublēt AB-129 Likumīga Nauda, ​​kas iepriekš nokārtojis Kalifornijas Asamblejai vienprātīgu 75-0 balsojumu. Tagad, kad tas ir apstiprināts Senāta Banku komiteja, AB-129 kustas uz priekšu, lai balsojums par Senāta grīdas. Pēc tam, tas būs jāparaksta gubernators Jerry Brown, pirms tā kļūst par likumu.

Likumīga Nauda

California likumu, kā tas ir patlaban stāv, ir mazāks nekā draudzīgi pret alternatīviem veidiem valūtā. No korporācijas kodeksa 107. Nodaļa skan:

Nē korporācija, elastīgs mērķis korporācija, biedrība vai privātpersona izdod vai laistas apgrozībā, kā naudu, kaut ko, bet likumīgā naudas ASV.

Noteikums krāsas ar diezgan plašu suku. Saskaņā ar 107. Pantu praktiski visi cryptocurrencies ir nelikumīga, jo tie ir "nauda" laista apgrozībā - reizēm ar asociācijām, bet biežāk ar atsevišķiem izstrādātājiem. Ir vairāk nekā trīs simti cryptocurrencies, kas pastāv, un tehniski viņi visi aizliegta Kalifornijā.

Ar sākotnējo jauninājumus Bitcoin un turpmākā kriptonauda sprādziena, tehnoloģija ir pilnībā mainās to, ko nozīmē būt Tagad valsts politiķi lietojat paziņojumu "naudu." - ja California likumdevējs izdodas iet AB-129, tas būs efektīvi noliegt vai 107. Panta. Tas atvērs slūžas juridisku, alternatīvās valūtas Kalifornijā.

Friendly Sentiments

Lai gan daži varētu apgalvot, ka likumprojekts ir nepieciešama praktiski - daudzi cilvēki izmanto cryptocurrencies visticamāk vienalga, vai viņu valdība to apstiprina - jaunais Kalifornijas likums padarīs dzīvi mazliet vieglāk lieliem uzņēmumiem, kas vēlas, lai risinātu ar Bitcoin.

San Francisco balstītas Coinbase, piemēram, varētu nākt par labu AB-129, jo to galvenais bizness ir vadošā Bitcoin. Likums būtu jāprecizē, ka viņu bizness ir likumīgs Kalifornijā, liekot ieguldītāju darāms un uzlabot uzņēmuma tēlu sabiedrībai.

Ar šo efektīvu legalizāciju visu alternatīvās formas valūtas likumdevēji mēģina gleznot California kā draudzīgu un sveikt jauno tehnoloģiju tendencēm. Viņi neapšaubāmi apzinās Bitcoin nākšanas pie izcelšanu, un vēlas, lai uzņēmumi, piemēram, Coinbase justies komfortabli, kas darbojas valstī.

Iet visu ceļu

Iepriekšējā versija rēķins būtu tikai legalizēta valūtām ar "vērtību, kas balstīta uz" dolāru - tas nozīmē Bitcoin ir kārtībā, ja vien tā joprojām ir oficiāls dolāra maiņas kursu. Tomēr likumprojekts tika grozīts montāžas pilnībā atcelt aizliegumu rezerves valūtu, neatkarīgi no tā, vai to cena ir piesaistīta dolāram.

Šī attīstība nozīmē, ka, ja Bitcoin kādreiz izaug pietiekami, lai kur tās dolāra vērtība nav nozīmes - tas, ko entuziasti atsaukties kā sasniegt "mēness", - tad USD maiņas kurss var būt samazinājies pilnīgi bez lietotājiem nevajadzētu uztraukties par to atbilstību valsts tiesību aktiem. Visas valūtas būtu likumīgi, neatkarīgi no tā, vai to vērtība ir piesaistīta noteiktu summu dolāru.

Teorētiski šis likums attiecas ne tikai uz cryptocurrencies, bet arī cita veida maināmos vērtības jaunajā digitālajā ekonomikā - atlīdzības punktus, kuponus un dāvanu kartes, piemēram. Pirmo reizi, korporācijas varēs izveidot savu valūtu, un ir tas ir likumīgi saskaņā ar Kalifornijas likumu. Ir pat iespējams, ka uzņēmums, piemēram, Facebook, varētu radīt savu juridisko kriptonauda apgrozībā savā tīklā.

Politiķi Tāpat Bitcoin

Ierosinātā Kalifornijas likums ir tikai jaunākais piemērs tendences amerikāņu valdība kopumā - ka politiķi ir faktiski atvērti idejai par Bitcoin, un var pat tieši to atbalsta. Federālā Rezervju ir izdevusi vairākus pozitīvus novērtējumus Bitcoin nākotni, un ASV Senāts lieliski noturēja sēdi 18. Novembrī, kas bija šokējoši pozitīvs Bitcoin.

Turklāt FEC pieņēma nolēmumu, maijā, kas oficiāli ļauj Kampaņveidīgas pieņemt Bitcoin ziedojumus. Vairāki kandidāti šāgada vēlēšanu ciklā ir paziņojusi viņi pieņems Bitcoin kā kampaņas ziedojumiem. Kā piemērus var minēt Oakland mēra kandidāts Bryan Parker, Colorado kongresmenis Jared Polis un California Lt gubernators Gavin Newsom.

Par Newsom viņa atvērtība ideja nenāca dabiski:

Es atbraucu no vietas absolūto neskaidrības un cinisma par Bitcoin. Ja kāds sāka runāt par kriptonauda, ​​es gribētu sākt rites acis un žāvāšanās un iet, "Dodiet man pārtraukuma." Tagad man šķiet aizraujoši.

Ir skaidrs, ka daudzi politiķi realizēt digitālo valūta ir nākotne - vai vismaz daļa no nākotnes - un tie ir labāk aptverot to, nekā mēģināt cīnīties.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata