Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Lai visiem mūsu pastāvīgajiem lietotājiem, kā arī jaunām,

Atbalsta izplūdums, ko esam saņēmuši par 99Bitcoins ir bijusi neticami, un mēs pateicamies jums visiem par to, ka tur mums, kā mēs augt. Tā kā daudzi no jums zināt, 99Bitcoins ir pavisam jauns, tam tikai ir uzsākta aprīļa vidus, bet mēs esam piedzīvojuši straujais pieaugums kopš tā laika. Tomēr, kā mēs ir pieaudzis, un atklāja jaunas funkcijas, rīkus un saturu, kas bieži neatbildētos, jo tie nav veikti pilnīgi skaidrs. Mēs pieskārās par šo gada 4. Jūlijā, un šeit ir solīts, padziļinātu rakstā, kurā izklāstīti mūsu attīstību.

Pašreizējās funkcijas un Bitcoin vai Altcoin, Tools, diagrammas, Video un lapas

  • Monētu Brief lietotāju konti ir integrēti ar Reddapisystem, un katrs jaunais konts ir priekšfinansētu ar 1000 pētījumiem, attīstībai. Uz augšu, ka mēs piedāvājam 500 RDD atlīdzību, vienu reizi dienā, pirmo komentāru lietotājs veic uz vienu no mūsu rakstus.

  • 99Bitcoins tagad ir sociāla darbība Leaderboardthat ierindojas monētas atbilstoši savām kopējām sociālajām sekotājiem, un rāda nesen izmaiņas. Pēc mūsu pieredzes, izmērs no kopienas, un likme ir izaugsme, mēdz būt ļoti spēcīgi attiecībā uz turpmāko cenu un stabilitāti.

  • 99Bitcoins tagad ir arī Monētu lapas par visām monētām uz mūsu līderu, kā arī daudz monētu, kas netiek uzskaitīti par to. Uzklikšķiniet uz monētas par sociālo aktivitāšu līderu, un jums tiks veikti, lai lapā ar ieguves kalkulatoru, atsevišķi apkopoti sociālo mediju izaugsme, grūtības diagrammu, cenu diagrammu, un, par monētām, kas mēs esam uzrakstījuši par to, sarakstu jaunākie raksti, ka tie tika atzīmēts, kā arī saite "kas ir xxxCoin", ja tas ir available.In nākotnē, mēs nodrošinātu vieglāku piekļuvi pilnu sarakstu ar lapām, kas mēs atbalstām. Tomēr brīdī, ja jūs vēlētos, lai piekļūtu lapai, monētas, un tas nav par megabanneris, vienkārši pievienojiet / c / * coincode * (vairs nav aktīvs) līdz beigām domēna. Mums pašlaik ir vairāk nekā 100 no šīm lapām aktīvas, un katru dienu ir pievienot vairāk.

  • Mums tagad ir YouTube kanāls, ar iknedēļas podkāstiem, ko rīkoja divi no mūsu autoriem: Evan Faggartand Sean saviebties. Pēdējā video vienmēr attēlots uz sānjoslas, un mums būs īpaša lapa visiem video un klipus tuvākajā nākotnē.

  • 99Bitcoins tagad piedāvā SHA-256and Scrypt Mining rentabilitāti sarakstus. Tas nepieciešams, lai ļautu mūsu lietotājiem ātri noteikt, kur to ieguves jauda varētu radīt vislielāko atdevi, un mēs, izmantojot vidējā noteikšanas algoritmu, lai mēģinātu izvairīties no nepieciešamības pastāvīgi mainīt valūtu, vai izmantot multipools.

Šie nesenie papildinājumi joprojām tiek pulētas, un jūs varat redzēt gadījuma jautājums, vai kļūda, mūsu sistēmā. Ja jūs spot vienu, vai vienkārši vēlaties, lai nodrošinātu mūs ar vispārējas atsauksmes, lūdzu, nosūtiet to mums.

Drīzumā: facelift for99Bitcoins Plus Block Explorers Monētu portfeļi, un vēl daudz vairāk Bitcoin un Altcoin Tools

Mēs cītīgi strādājam, lai izveidotu sistēmu, kas ir visaptverošs avots visiem digitālo valūtu ziņu, informācijas un datu analīzi. Lai to panāktu, mums ir dažas jaunas sistēmas, un atjauninājumus, kas ir gandrīz gatavi uzsākt, bet vēl nav pieejami.

Monētu portfeļi

99Bitcoins "jaunās monētu portfeļos ir gandrīz gatavi publiskošanai, un dzimuši no atsauksmēm no mūsu lietotājiem, kā arī mūsu pašu vēlme ir veids, lai viegli apskatīt atlikumus dažādu valūtu mēs pieder. Pamatideja portfelis ir šāda: Lietotāji varēs ievadīt valsts adresēm visiem maki tie pieder, un monētu Portfolio saglabās atjauninātu sarakstu ar visiem monētu, kas lietotājam pieder. Tas vien būtu noderīga, bet mēs faktiski pievienojot dažas citas funkcijas, lai monēta portfeļos, kas palīdzēs risināt dažus konkrētus jautājumus, kas mēs esam ievērojuši, sevi, kā arī dzirdējām mūsu draugiem, ģimeni, un lietotāji pieminēt. Tās funkcija tiks paziņots, kad monētu Portfeļi tiek uzsākta.

Bloķēt Explorers

Ir daudz Block Explorers pieejami Bitcoin, vai visi no altcoins. Sākotnēji, pievienojot Block Explorers bija pievienotu zema uz mūsu sarakstu funkcijas, līdz brīdim, kad mēs sākām izpētīt atvērtā koda Block Explorer sistēmas, kas ir pieejami. Pēc eksperimentējot ar tiem, mēs ātri nolēma, ka vairāk lietotājam draudzīgs, viegli lietojams Block Explorer ļoti nepieciešama kopienai. Tātad, mēs uzsākot mūsu pašu, custom Block Explorers sauju mūsu valūtu, un plāno strauji paplašināt, lai aptvertu visas valūtas mums ir mūsu datu bāzē. Atkarībā no tā, kas ir, mēs varam nodrošināt šo programmatūru, lai sabiedrībai, tāpēc, ka monētu izstrādātāji var viegli sākt funkcionālu pētnieks uz savām mājas lapām.

Informācijas centri

Mūsu pašreizējie Monētu lapas ir diezgan daudz pieejamo informāciju, bet tās tiks strauji attīstās tuvākajā nākotnē. Kad mēs esam pabeiguši, katrs Coin Page jāsniedz visa informācija, varētu vēlēties uzzināt par konkrētu valūtu, kā arī piekļuvi pirmkodu, maki, sociālo mediju, un jebkuru citu saistītu tīmekļa vietni, visi ērti iepakoti viegli patēriņam.

"Jaunais" 99Bitcoins

99Bitcoins saņems sitewide makeover, kas rezultātā ir vieglāk kuģošanai vietā, ar strukturētāku krāsu shēmu, un pavisam jaunu logo aizstāt pamata vienu mēs izmantojam tagad. Mums patīk pašreizējais izkārtojums diezgan daudz, tāpēc mums nav plānu maiņu, ka pārāk daudz, taču, visticamāk, pievienot jaunas jomas mūsu pašreizējām lapām.

 Konkursi, pabalstiem un citas Atlīdzības

Tā kā daudzi no jums zina, mēs izmantots contestto kolektīvos izveidi mūsu sauklis "Jūsu atvērtā pirmkoda Digital Valūtas News". Tas bija daudz jautrības, un mēs vēlamies, virzienu, un saturu, Monētu Brief tiek ietekmēts ar sabiedrību, cik vien iespējams. Tātad, mēs uzsākot konkursus "Kas ir **** monēta" raksti, kā arī citas rakstīšana, attīstību vai dizaina pabalstiem, lai ļautu mūsu lietotājiem pievienoties mums, veidojot mūsu mājas lapā. Kamēr mums nav konkrētas informācijas par šo brīdi, mēs izbāzt jaunus atjauninājumus, kad šīs sacensības tiek precizēti.

Vēlreiz pateicos jums visiem par jūsu nepārtraukto atbalstu, un, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums ar jebkuru ierosinājumu, bug, funkciju requestion, jautājums, vai tikai vispārējas atsauksmes.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem