99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Nesen mēs šeit 99Bitcoins uzsāka conteston Twitterto palīdzētu noteikt mūsu sauklis. Uzvarētājs ir saņemt 250,000 Reddcoin, un mēs esam sašaurinājis iesniegumus līdz 6 finālistiem.

Tagad mums ir nepieciešama jūsu palīdzība! Kā Coin Īss tiek izstrādāts kopienas, šķiet lietderīgi, ka sabiedrībai vajadzētu izdarīt šo izvēli. Lai atvieglotu šo, mēs esam izveidojuši aptauju par Bitcointalk forumos ir aptauju par SurveyMonkey un būtu ļoti pateicīgi par jūsu ieguldījumu! Lūdzu, atbildiet un balsot, ja jums ir laiks.

Ja tas iet labi, mēs, iespējams, kolektīvos turpmāko attīstību, lai mūsu sistēmā, lai mūsu lietotāji var noteikt, kādi instrumenti vai līdzekļi būtu ļoti noderīga.

Tuvākajā nākotnē mēs sniegsim iespēju, lai mūsu lietotājiem viegli sniegt ieteikumus vai atsauksmes, bet lietotāji, kas vēlētos ieteikt izmaiņas vai atjauninājumus Monētu Brief tiesības tagad.

Saraksts finālisti:

Jūsu Centralizēta Ziņas Avots decentralizētas Currencies- pa @GiftBaboon

Turot jums priekšā arvien mainīgajā pasaulē Digital Currency- ar @GavinLeary

Briefing Jūs uz monētas jūsu Wallets- ar @GiftBaboon

Digital Valūtas informācijas gultnis- ar @ Stan26S

Coinbrief! Jūsu dienas deva Digital Valūtas News - par @janvanleeuwtjes

Jūsu Open Source Digital Valūtas Jaunumi- ar @TheSciNerdKas ir Reddcoin?Reddcoinwas dzimuši no tālejošu plānu, lai izveidotu valūtu speciāli izmantošanai sociālajos tīklos. Tas ir tehniskā informācija nebija nekas neparasts, jo tas tiek izmantots scrypt jaucējsummas algoritmu populārs ar citu digitālo valūtu, Litecoin

Bija bloks laiks 60 sekundes, kas ir līdzīgs diezgan maz citās valūtās; un ir liels vāciņu monētu, ar galīgo kopējā pagaidām 27,5 miljardus RDD. Tomēr kopš tā laika tas ir izlaidusi atjauninātu algoritmu, kas ir pilnīgi unikāls, POSV, un padara soļus pret daudzām citām novatoriskas iezīmes.

Reddcoin s IPOC, viens no vienīgā likumīgā akciju sākotnējā publiskā digitālā valūtā

Reddcoin izstrādātāji mēģināja nebijušu pieeju uzsākšanai: par IPOC. IPOC ir līdzīgs IPO, bet ar monētām ņemot vietu noliktavā. Tas ir tas, ko ir atļauts Reddcoin veidot tik spēcīga kopiena, un ir devis izstrādātājiem līdzekļus, kas vērsti uz projekta pilnu laiku. IPOC ceļ 164.44 bitcoins, kas tiek izmantoti, lai attīstībai, un pretī, ieguldītāji saņem daļu no 5,45 miljardiem Reddcoin, ar 1,11%, tiek izlaistas katru dienu 90 dienas. Tas bija, lai novērstu tirgus plūdus, un, apvienojumā ar lielu interesi no kalnračiem, izraisīja Reddcoin būt ļoti šķidra un izplatīt.

Reddcoin s Pastāvīgi attīstība

Kopš šo punktu, tad izstrādātāji ir tur taisnība, to vārdu. Līdz ar sabiedrības locekļiem, viņi ir radījuši tip robotu profesionālas kvalitātes mājas lapā, sociālo mediju apraides platformu, API, lai varētu viegli integrēt ar citām sistēmām, mārketinga plānu, un norādes, lai iegūtu aprindas izkliedēšana RDD pāri pasaulē. Tērēt nedaudz laika, ar "Reddheads", kā viņi vēlētos saukt, un jūs ātri redzēt, kāpēc daži uzskata, ka Reddcoin ir Sociālās valūta


Kas ir DarkCoin? Kā nopirkt DarkCoinNesen jaunu Altcoinhas parādījās sauc Darkcoin. Ideja tumšā monētas tas -Tas ir kā Bitcoin tikai pilnīgi anonīms. Bet pagaidiet, nav Bitocin anonīms, kā arī?

Nu... Nav īsti. Bitcoin ir tas, ko jūs vēlaties zvanīt laista klajā ar pseidonīmu, kas nozīmē, jūsu publiskā adrese nav saistīta ar jūsu personisko informāciju, bet tad, kad jūs tirdzniecībai biržā vai banka saite var izdarīt viegli. Un tā kā Blockchain ir publiski pieejama ikvienam, lai redzētu, tas kļūst par problēmu, kas dažiem cilvēkiem.

Tātad, kas ir Darkcoin?

Darkcoin ir kā digitālo versiju naudu - izvēlēties, vai jūsu darījumi ir privāta vai valsts. Tāpat kā Bitcoins, Darkcoins tiek glabāti iekšā digitālo maku. Bet Darkcoin maki ļauj palikt privāts, pat tad, ja tirdzniecība biržās vai citos 3 personām.

"Darksend", kas ir maksājumu sistēmas Darkcoin izmanto ļauj ikvienam veikt darījumu anonīmi. Tas tiek panākts, izmantojot sajaucot dažādus darījumus kopā, lai neviens varēs izsekot, kurš nosūtīts oriģinālos monētas.

No tehniskās puses ir tikai 22 miljoni Darkcoins kas var mīnēto (tāpat kā Bitcoin) un radot blocktakes 2,5 MINUES (25%, nekā tas nepieciešams, lai ģenerētu Bitcoin bloku).

Kur var nopirkt Darkcoins?

Darkcoins var atrast dažādās biržās, kas nodarbojas ar Altcoins. Lielākais Altcoin apmaiņa šodien ir Cryptsy un MintPal. Inside Cryptsy jūs varēsiet atrast DRK / BTC apmaiņu, kas ļaus jums apmainīties Bitcoins par Darkcoins. MintPal piegādā arī līdzīgu apmaiņu. Ja neesat iegādājies nevienu Bitcoins vēl jūs varat darīt, izmantojot mūsu pircēja rokasgrāmatu. Nav tiešas USD uz DRK apmaiņu brīdī.

Lai saglabātu jūs Darkcoins jums būs nepieciešams Darkcoin maku, kuru varat lejupielādēt šeit. Darkcoin tika izveidots 2014. Gada martā, un kopš tā laika ir izdevies iegūt ievērojamu Vilces summa, kriptotehnoloģijā valūtas kopienu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit