Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Coin Īss bijis kluss pēdējā laikā, kā brīvdienas, aizņemts grafikus, un citas lietas ir tur daudzi no mums aizņemts. Tomēr, kā mēs virzāmies uz priekšu 2015. Gadā, gaidīt atgriešanos augstāku apjomu saturu. Šobrīd mums ir dažas padziļinātu raksti tiek strādāts, kas ir veikušas diezgan kādu laiku, lai pabeigtu, tostarp analīzi Paycoin, ka nesenie notikumi ap GAW Miners, un skaidrojumu par mūsu GAW reklāmu (ir iemesls, tie joprojām ir tur). Plus, tur ir daži mazāki raksti uz atpakaļ degli, kas tiks pabeigti pēc detalizētākas raksti ir pabeigta.

Tomēr tas nav punkts šo atjauninājumu. Mēs vēlētos veikt dažus paziņojumus, un ir dažas lūgumus mūsu lietotājiem, ja kāds ir gatavs palīdzēt.

Autors Pozīcijas Pieejams

Lielākā daļa no mūsu autoriem rakstāt par monētu Brief uz sāniem, vienlaikus saglabājot pilna laika darbu vai apmeklē skolu. Diemžēl, sakarā ar to, daži no mūsu pagātnes autoru vairs nav laika rakstīt, vai arī var veikt tikai laiku, lai rakstītu retos gadījumos. Kaut Coin Īss vienmēr ir atvērts pieteikumiem autoru pozīciju, tas nesenā lejupslīde nozīmē, ka mums ir nepieciešama dažu cilvēku aizpildīt dažus konkrētus lomas.

  • Vispirms mums ir nepieciešams autors ar plašu pieredzi kalnrūpniecības Bitcoinand altcoins, kurš ir arī spēcīga izpratne par tehniskajiem aspektiem blockchain balstītas tehnoloģijas. Pieredze ar nopietnu kriptonauda dienas tirdzniecības, vai darbojas / pārvalda ieguves baseins, ir arī plus, bet nav nepieciešama vispār.
  • Otrkārt, mums ir autors, kas var gudri rakstīt par gaidāmajiem uzņēmumu, valūtu, sistēmas uc, kas nav labi pazīstamas brīdī. Ja esat veida persona, kas pastāvīgi meklē informāciju par jaunākajiem, vērienīgākajiem projektiem, tad mēs labprāt vēlētos, lai jums.
  • Visbeidzot, mums ir nepieciešama autors ar spēju ātri rakstīt īsus, informatīvus rakstus par jaunākajām ziņām, kā tas notiek. Ja rakstīšana ir viegli jums, jums jau ir sistēmas uzstādīšana, lai uzreiz nosūtīt visu kriptonauda saistītās ziņas jums, un ir elastīga grafika, sūtiet mums ziņu.

Mēs gribētu autorus, kas runā angliski, kā savu primāro valodu, bet uzskata, ka ārkārtas personas, kas iemācījušies angļu valodu kā otro (vai vēlāk) valodā. Jebkurā gadījumā, tas ir nepieciešams, lai autors ir spēcīga izpratne par gramatiku un sasprindzinājumu, kā arī iespēju izvēlēties atbilstošus vārdus. Ja jūs atbilstat šiem kritērijiem, un vēlētos pieteikties uz kādu no trim nepieciešamāko vietās vai vienkārši domāju, jums būtu spēcīgs papildinājums monētas īss komanda, lūdzu, rakstiet mums uz [email protected].

Jaunā monēta Īss vietne tuvojas

Tas nozīmē, ka mums trūkst UI / UX dizainers. Mūsu galvenā tīmekļa izstrādātājs var rīkoties ar to pats, ja nepieciešams, un ir darot līdz šim. Tomēr, tas ietaupīs daudz laika, un ir ļoti noderīgi, lai būtu mazliet palīdzēt ar dizaina aspektu. Liela daļa darbu ir pabeigta, un jaunais vieta jau izskatās diezgan jauki, bet mēs vēlamies, lai būtu tik tuvu ideāls, kā mēs varam.

Ja esat pieredzējis dizainers un ieinteresēti palīdzēt izveidot lielisku pieredzi monētas īss lietotāji, lūdzam nosūtīt kopiju CV un / vai paraugu iepriekšējā darba [email protected].

Palīdziet mums uzlabot pašreizējo un turpmāko Website

Lai gan jaunā mājas lapa ir izstrādes stadijā, mēs tomēr gribētu, lai uzlabotu esošo mājas lapā. Ja jums ir gatavi palīdzēt ar šo, lūdzu, apmeklējiet šo Google Formand pastāstīt mums, ko jūs domājat. Neviens no jautājumiem ir nepieciešams, lai atbildētu uz tik maz vai tik daudz, kā jūs vēlētos.

Mūsu Coin pārstāvis programma mainīsies un paplašināšana

Kādu laiku atpakaļ, mēs sākām ourCoin pārstāvi programas eksperimentu. Šī programma ļauj indivīdiem, kas ir iesaistītas kādā no digitālās valūtas kopienām pieteikties, lai būtu pārstāvis savā kopienā. Būt pārstāvis ļāva individuālais rakstīt rakstus par Coin Brief, un iesniedz tos publicēšanai. Daži kopienas nosūtīja vairākus pārstāvjus, daži nosūtīja vienu, daudzi nosūtīts neviens, bet programma bija kopumā panākums. Kamēr mēs aktīvi reklamē, mums bija diezgan daudz iesaistes no personām, kas pieteicās.

Mēs esam procesā atjaunojam šo programmu, vienkāršojot pieteikšanās procesu, un paplašināt to. Drīz mēs atklāšana mūsu jauno programmu, kas ļaus ikvienam piemērot rakstīt uz monētu Brief, bet dažādās pozīcijās. Šobrīd plāns ir izveidot nozares pārstāvji, uzņēmumu pārstāvji, monētu pārstāvjus, un "Patstāvīgas atsevišķas" pozīcijas (nosaukumi var mainīties). Visas šīs pozīcijas būs dažādas kritēriju / noteikumus, lai piemērotu un rakstot katrai grupai.

Mēs arī labojot vienu pārraudzību no sākotnējā pārstāvis programmu, kas bija trūkst skaidru marķējumu. Raksta pārstāvji jaunajā programmā pants tiks skaidri identificēts kā tāds, lai izvairītos no neskaidrības / maldināšana mūsu citiem lietotājiem.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture