Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Nedēļu vai tā atpakaļ, mēs announcedmultiple funkcijas, kas tiks nāk uz monētu Brief tuvākajā nākotnē, vai arī ir nesen ieviesti. Daudzi no tiem ir izstrādes stadijā, jo mēs strādājam Kinks pirms publiskās versijas, bet daudzi no jums ir pamanījis mūsu atjaunotajā logotips un dažas krāsu izmaiņas monētu Brief. Mēs turpināsim lāpīt ar krāsām, kamēr mēs iegūstam tieši izskatu, mēs vēlamies, un turpinās citās telpās vietas attīstīties, taču mēs ceram, ka mūsu lietotājiem baudīt mūsu jauno izskatu.

Papildus, ka mums ir divas jaunas sadaļas par mūsu ēdienkartes.

Pirmais ir "Intervijas", kurā tiks ietverti mūsu iepriekšējās intervijas, kā arī visas turpmākās intervijas mēs atbrīvot. Dažu nākamo dienu laikā, ceram redzēt diezgan interesantu interviju, mūsuprāt, ar CEO vienu no galvenajiem spēlētājiem ieguves rūpniecībā.

Otrais ir "Monētu lapas", kas jūs aizvedīs uz pamata sarakstu visu mūsu šobrīd pieejamo monētu lapas. Mūsu Monētu lapas sniegt, ja tie ir pieejami, saraksts ar visiem rakstiem, kas saistīti ar konkrētu digitālo valūtā, sociālo mediju diagrammas, cena diagramma, ieguves grūtības diagramma, "Kas ir" lapā, un ieguves kalkulators šo konkrēto monētas. Iepriekš tas bija ne uzreiz skaidrs, kā piekļūt katrai no šīm lapām, nedz kādas valūtas mēs šobrīd uzraudzībai.

Divi ātri piezīmes, ir zināma problēma 42coin un Octocoin. Šie divi valūtām ir monēta kodu, kas ir tikai cipari (42 un 888, attiecīgi), un tas, šķiet, ir izraisa jautājumu. Tas būs jālabo ļoti drīz. Otrkārt, ja jūs pāriet uz Monētu lapā un vienīgais raksts, kas tiek parādīts, ir šis raksts, lūdzu, jūtieties brīvi uzrakstīt rakstu, lai iesniegt monētu Brief. Ja mēs, piemēram, savu rakstu, mēs to izmantot, un mēs vienmēr meklējam jaunas, kvalitātes rakstniekiem pievienoties mūsu komandai. Ja jums rakstu iesniegt, vai arī vienkārši vēlaties, lai nosūtītu mums atsauksmes, uzdot jautājumus, vai arī norādīt kādu kļūdu, lūdzu, nekautrējieties nosūtīt mums e-pastu [email protected]

Citas mūsu atjauninājumi tiks atbrīvota, tiklīdz tie ir pieejami, un mēs ceram nodrošināt nepārtraukti pieaugošo funkciju sarakstu un analītisko instrumentu mūsu lietotājiem. Mēs novērtējam atbalstu mēs esam parādīts līdz šim, un ceru, ka mēs varam turpināt tikties, vai pārsniegtu savas cerības.

Paldies jums visiem!

-The Coin Īss komanda

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā