Zaļo kreiso valūtas kaujas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Kāda neizskaidrojama iemesla dēļ kaņepes joprojām tiek uzskatīta par strīdīgs jautājums, neskatoties uz to, ka Cheech un Chong ir diezgan daudz vispārēji atzīts kā gan jautrs un nekaitīgs. Tomēr, sakarā ar federālajiem noteikumiem par kurām bankām atteikties veikt darījumus ar marihuānas vietās, neatkarīgi no tā, vai tie ir perfektā saskaņā ar valsts MMJ likumiem. Sliktāk, pat Vašingtonas štatā un Kolorādo, kur marihuāna ir legalizēta pieaugušajiem rekreācijas vajadzībām, ambulance īpašnieki joprojām nevar izmantot bankas izraisot to rīkoties ļoti lielas naudas summas. Turklāt, tā kā aptiekas nedrīkst būt šaujamieroču par telpām, tās ir ideāli mērķi noziedzniekiem.

Tagad daži cilvēki redz to kā problēmu, citi cilvēki redz to kā iespēju. Tas ir iemesls, kāpēc mums ir trīs konkurē cryptocurrencies vēlas apkalpot Daudzsološas (no pun paredzēti) tirgus juridiskā kaņepes. Protams, kad es saku "konkurence", ko es tiešām domāju, ka mums ir trīs no tiem pastāv; Potcoin, Dopecoin un Cannacoin. Šodien es esmu gatavojas sniegt jums lowdown par katru no tiem, un savu vērtējumu par to izdzīvošanas iespējām šajā ļoti konkurētspējīgu šifrēšanas tirgū.

Cannacoin

Paziņoja šī gada februārī Cannacoin rēķinus sevi kā nākotnē kaņepju nozarē. Darbojas uz nepietiekamības principu, izstrādātāji ir nolēmuši ierobežot skaitu līdz 13.1 miljoniem monētas, pat mazāk nekā kriptogrāfiskā titāna Bitcoin. Kopš tā debijas 2014. Gada aprīlī tirgus vāciņu cannacoin ir pastāvīgi pieaudzis no aptuveni $ 9000 līdz $ 20000. Diemžēl jūs varat tikai iegādāties tos no vienas maiņas, Swisscex, un tos nevar iztērēti jebkur, kas padara to tirgus vērtību of.017480 (no 12:02 5/27/2014) nedaudz ir aizdomas, ka šis rakstnieks.

Attiecībā uz viņu sociālo mediju klātbūtni, to subreddit ir 112 biedri kopā un to Twitter kontā ir 321 sekotāji, diez komandējošs klātbūtni. Ja viņi plāno dzīvot līdz savas ambīcijas, tomēr ir skaidrs, ka tās nāksies sprūdrata savu spēli faktiski sāncensis.

Dopecoin

Mārketinga sevi kā pirmizrāde kriptonauda par narkotikām kopumā, Dopecoin tika uzsākts 2014. Gada janvārī Izmantojot Scrypt / Pow un Kimoto gravitācijas labi, (domājams Patched versiju, lai gan viņu vietā nesaka tik) un kopējo sadalījumu 500 miljoni monētu, tā ir lielākā no trim monētām, bet arī ir vismazākais tirgus vāciņu, tikai $ 17,000 leju no visu laiku augsta (nopietni, es neesmu padarot šos puns apzināti) par 149,000 $ 19. Aprīlī.

Viena lieta, par viņu vietā, ka es atklāju ļoti interesanti bija viņu "Hall of Fame", kas ir žurnāla 10 nosaukumiem. Tajā laikā šī rakstiski, tikai aizņem 5 laika nišām, un 2 no tiem, šķiet, kas notiks ar cilvēkiem, kuri veicināja... Dopecoins? Es varu saprast, puisis, kurš radīja vienu Bitcoin un personu, kas ziedoja kādu Dodžu, bet dopecoin ziedotāji ir headscratcher man.

Viņiem ir diezgan slidens, profesionāla mājas lapā, bet to subreddit ir tikai 164 biedri, ieskaitot sevi. Man nav nekādas intereses, izmantojot Dopecoin iegādāties nelegālas preces, es tikai gribēju, lai iegādātos kādu par ieguldījumu, bet cena bija zema. Tālab es ievietojis piedāvājumu savā subreddit, bet šai dienai nav saņēmusi nevienu atbildi pēc 29 dienām. Salīdzinot ar abām pārējām monētām, tomēr tas viens ir sociālo mediju Džagernauts ar satriecoša 7,805 Twitter sekotāji.

Ar sabrukuma cenu un trūkst sabiedrības reakciju, es nedomāju, ka Dopecoin būs apmēram ilgi, ja vien tās var pārvaldīt pārliecināt vienu no Darknet narkotiku bazaars tos pieņemt kā oficiālā valūta, pārvietot, kas diez vai šķiet iespējams, pateicoties vairākiem faktoriem, jo ​​īpaši pārmērīgi liels skaits monētu, kas tiks ražoti.

Potcoin

(Pilna atklāšana: Es šobrīd turēt nelielu skaitu potcoins un ir veikuši dažas piedāvājumi to subreddit)

Pirmais kaņepju-tēmu Šifrēšanas, Potcoin, šobrīd ir pasaules smagsvara čempions. Darbs ar stoner draudzīgu skaitliskā tēma būs satriecoša 420 miljoni radīts, ar 420 vienu bloku, un bloķēt atlīdzības uz pusi samazināt katru, jūs uzminējāt, 4,2 gadi. Atbrīvots janvārī 2014. Gada tā ir bijis juceklīgs cenu svārstības, kas raksturīgas cryptocurrencies. Tajā laikā šī rakstiski Potcoin tirgus vāciņu ir lielākais ar gandrīz $ 400,000 ieguldīja tajā.

Pēc viņu mājas lapā, pašlaik ir septiņi komersanti, kas pieņem šo kriptogrāfisko kā likumīgu maksāšanas līdzekli, skaidri norādot Potcoin malu uz konkurenci. Un ziņas par to subreddit ir tas, ka, atšķirībā no citām kaņepju-cryptos, šis viens ir strādāt bankomātus, kas pašlaik atrodas upes Rock Wellness Center, Denver, Colorado, pamatojoties kaņepju kontaktligzdā ar divām vietām.

Potcoin subreddit ir arī gandrīz 1700 abonenti, liekot to tālu priekšā citiem. Tagad, salīdzinot ar dogecoin (87,000) vai Reddcoin (21,000) 1,700 nav šķist nelielu skaitu, bet atkal, mums ir salīdzināt ābolus ar āboliem šeit. Diezgan aktīvs Twitter, Potcoin arī ir 2,395 sekotāji.

Galu galā tas šķiet diezgan skaidrs, ka lieguma pēkšņas izmaiņas kriptogrāfiskā ainavu, Potcoin paliks dominējošais spēks sacensībās pārstāvēt marihuānu kriptogrāfiskā sabiedrībā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?