Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Ar pieaugošo ielaušanos valdības aģentūrām, un briesmām trešo pušu hakeriem, anonimitāte ir vērsta uz priekšplānā digitālajā laikmetā. Tumši Walletallows par gandrīz pilnīgas anonimitātes par Bitcoin darījumiem, bruģējot ceļu uz abām nelikumīgiem mērķiem, piemēram, tiešsaistes melno tirgu, vai likumīgu izmantošanu, piemēram, privātuma aizsardzība, pārskaitot līdzekļus. Caur noņemot asociāciju jebkura indivīda viņu bitcoins, lietotāju maksājumi tiek sapludināti ar identificējami piciņu. Šis atjauninājums, un iepriekšējais atbrīvošanas, Alpha 6, celt interfeisa tulkojumi, kas ir jauns BIP44 atbilstošu piekariņš struktūra, an modernizētas BitcoinJS, kļūdu labojumi, maisītāji uzlabojumi, privāts galvenais eksportētājs, un darījums izmēra kalkulators.

Uzlabojumi Dark maka funkcijas

Lietotāja interfeiss ir uzlabojusies ārkārtīgi, kļūstot gan vairāk lietotājam draudzīgs un vizuāli pievilcīgu. Daudzi bugs ir izlīdzināt. No maku uzvedība ir pulēta, kā arī stiprinot mikseri, ko izmanto CoinJoinoperation.

Mikseris iepriekš pazudis pārbaudes, veicot budžeta plānošanas kļūdas, un reizēm nespēj vienlaikus nosūtot līdzekļus. Šīs problēmas ir novērstas. Par Dark Wallet struktūra ir mainīta, lai pielāgotos dažādām valodām, kā arī ar mazākām izmaiņām vestibilā. Jaunināšana uz septīto alfa maina adreses iegūti no rezerves sēklām, bet pamudinot uz maka paroli. Vecākās slepeni adreses netiks skenētas, un master adreses netiek atbalstīti, bet kādi vecās adreses joprojām atbalstīts, taču drosmi.

Tumši maciņš Alpha 6 un 7 Kļūdu labojumi

Bija nepieciešams Kļūdu labojumi, jo Alpha 5 bija nesakarīgs saistīts ar ievērojamu iekšējo atkārtotu faktorings. Mikseris, multisignature maki, un lasīt tikai kabatas visi bija patched. Piektajā alfa, kļūda radusies, kad lietotājiem, kuri sūtīti līdzekļus uz adresi dažkārt bija konstatējusi, ka līdzekļi tiks redzams kabatas kopā, bet netika nosūtīts. Līdzekļi bija vienlaicīgi nonredeemable.

Tagad lietotāji ietekmē šo kļūdu var pagrimt skenēšanu un novērst šo problēmu. Mikseris bija ievērojami sacietējusi, tāpēc nosūtot būs daudz gludāka. Budžeta tika pievienots tā, ka viesu maisītājs kopā veido iztērētās uz maksu par budžetu līdzekļus. Vienādranga ievadi tagad finansētu pārbaudīti. Izsludināšanas funkcija tagad gaida vairākas atbildes, un nav Pēc noklusējuma Pēc bojātu sajaukšanās monētu. Makam sānjoslas tika pārveidota par atsaucību un estētiku.

Jauns Bitcoin Anonimitāte funkcijas Ieviests

Dark maka struktūra mainīta uz Bip44

Makam struktūra tika mainīta uz Bip44, kas ir standarts, kas nodrošina sēklu ieguldījumu dažādu maki atgrieztu vienu komplektu adreses. Arī adreses, kas izveidotas kabatām tiks ievietoti dažādos pasūtījumiem tā, ka tie ir saderīgi ar citiem maki. Tas tika darīts, lai adreses maiņu ir sasniegts, bez daudz problēmu lietotājiem, bet atstāj vecās adreses joprojām usable.It ieteicams migrēt līdzekļus uz jaunāku adresēm, tāpēc, ka jaunas atslēgas var tikt radīts, un nedrošība par vecākām versijām novērsti, bet pēc saviem ieskatiem atsevišķu lietotāju šajā laikā.

Stingrāku tumši Wallet Scanner

Lai atļautu to, skeneris ir uzlabots, lai skenētu veciem vai jauniem adreses, bet ir paredzams, ka tiks noņemts nākamajās versijās Dark Wallet, padarot migrāciju fondu prioritāte. Makam automātiski noņemt vecās adreses, bez vēsturi vai fondiem.

BitID Key izmaiņas

Taustiņi izmanto BitID ir mainījušies. Vecās taustiņi tiek saglabāti maku, bet tie nav izmantojami, jo BitID izmantošana ir minimāla. Pieteikšanās uz tīmekļa vietnēm ar veco atslēgu, ir nedroši brīdī. Stealth adreses kabatās ir mainījusies, tāpēc, vecās slepeni adreses netiks paņēma ar skeneri. Kontakti ir jāatjaunina, un līdzekļi, kas nosūtīti uz veco stealth adresēm tikai atgūstams ar versijām DarkWallet ārpus Alpha 5. Kapteiņa adresēm vairs netiek atbalstīti vispār.

Tumši maciņš pārslēgšanās uz Jaunā versija BitcoinJS

Tumši makā ir modernizētas, lai izmantotu jauno versiju BitcoinJS tīrs Javascript bibliotēku izmanto vairāk nekā 1,5 miljoni maki. Makam bija jāpielāgo daudzajiem izmaiņas, bet izraisīja daudz stabilāku sistēmu. Tomēr nepamanītas kļūdas var būt jaunākajā atjauninājumā dēļ šādu reformu, tāpēc lietotājiem tiek ieteikts skatīties par jebkuru jautājumu.

Tumši maka darījuma kalkulators

Kalkulators ir pievienota darījuma lieluma un ieteiktajiem maksas. Tas kalpo kā indikatoru par to, cik daudz maksas būtu jāmaksā par katru maskētu darījumu, bet vēl nav pievienots kā neatņemamu daļu no vispārējās lietotāja saskarni, un nebūs, kamēr tas notiek turpmāka testēšana.

Bitcoin Private galvenais eksportētājs

Jauns rīks tika pievienots, privāto atslēgu eksportētājs. Tā atbalsta eksportēt jebkuru privāto atslēgu. Tie tiek eksportēti a.wif formātā, lai tos varētu izmantot citos Bitcoin maki, kas ļauj lietotājiem viegli pārslēgties līdzekļus no Dark maks standarta maku bez nepieciešamības to nosūtīt pa Dark maka sistēmā.

Tumši maciņš tagad ir pieejams spāņu valodā, ar vairāk Valodas Coming

Tumši maka tika veiksmīgi tulkots spāņu, ar citām valodām atvērtām lietotāja tulkošanai vai pieprasījuma. Kā attīstība iet uz priekšu, projekts tiks paplašināts, lai nodrošinātu segumu lielākas un lielākas grupas valodām, tik ilgi, kamēr ir liels pietiekami pieprasījums pēc tulkojumiem.

Tumši maciņš Joprojām ir dažas atlikušos jautājumus

Daži joprojām ir problēmas, piemēram, interfeiss nav atjaunināšanu bez atsvaidzināšanas pēc daži darījumi tiek pabeigti, testnet sarežģījumus saistībā ar atjaunināšanas maki ātri, nespēja atgriezties līdzekļus pēc neveiksmīga apraides, un problēmām, ar hroma. Tomēr šīs problēmas tiek risinātas, un, iespējams, tiks izlabotas tuvākajā nākotnē.

Atbrīvošanas var lejupielādēt šeit: https://github.com/darkwallet/darkwallet/releases/tag/0.7.0

Ar video guide, ko Kristov Atlas, šeit:

Šīs rokasgrāmatas 2. Daļa vēl nav pieejama, bet tiks izlaists pēc pāris specifiskas kļūdas tiek labotas.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

PGP šifrēšana - iesācēja ceļvedis

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem