Kas ir Darkcoin, anonīms valūta? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Bieži tiek uzskatīts, ka Bitcoinis anonīmi, bet ikviens, kas saprot šo sistēmu zina, ka tā nav taisnība. Kaut Bitcoin var laista klajā ar pseidonīmu, ja izmanto ļoti uzmanīgi, sasniedzot pat šo līmeni anonimitāti, ir grūti. Darkcoinwas izveidota, lai sniegtu iespēju sasniegt patiesu anonimitāti, izmantojot digitālo valūtā, un ievieš daudzas jaunas funkcijas, kas to nošķir no pārējiem.

Kā Vai Darkcoin Mining unikāls?

Pirmkārt, Darkcoin balstās uz pierādījumu ārpusdarba (Pow), piemēram Bitcoin, taču ar vienu lielu jauninājumiem. Tā vietā, izmantojot SHA-256like Bitcoin, vai Scryptlike Litecoin, Darkcoin izmanto 11 kārtās dažādās sajaukšanai funkcijas. Sakarā ar daudziem dažādu funkciju, tas ir miningalgorithm iespējas par ASIC ir ievērojami samazināts. Faktiski, izstrādātāji var pat pievienot papildu jaukšanas funkciju, ja tiek izveidots ASIC, kas uzreiz padara mašīna novecojis. Kaut ASICS ne vienmēr ir slikti, jo valūtu, piemēram, Darkcoin tas ir labāk atstāt ieguves plaši izplatīta.

Otrkārt, Darkcoin veic unikālu nostāju difficultyand bloka atlīdzību. Ar Darkcoin grūtības tiek atkārtoti vērsta katru bloku, izmantojot jaunu algoritmu, kas izstrādāts tikai Darkcoin, kas pazīstams kā Dark Gravity Wave. Bloks atlīdzība netiek koriģēts stingri ar bloka numurs, kā lielākā daļa digitālo valūtas ir, bet tā vietā ir, izmantojot šādu formulu: 2222222 / (((Šis + 2600) / 9) ^ 2).

Kas padara Darkcoin Vairāk Anonīms Than Bitcoin?

No valūtas anonimitāte ir balstīta uz funkcionalitāti programmas nosaukumu Darksend, kas risina jautājumus, ar Bitcoin, kurā lietotāji var izsekot, pamatojoties uz skatoties ieejas izejas darījumu. Ar Bitcoin, ja lietotājs pērk pakalpojumu vai produktu, par 0.1205693 BTC (vai jebkuru citu patvaļīgu numurs), tad šis darījums ir būtībā saistīts ar maku viņi nosūtīja BTC no, un jebkuras citas maciņus, ko var viegli saistīti caur darījumiem, ka viena persona. Ja lietotājs izmanto tikai Bitcoin, kas tika solo mazinājusi, un nekad maisījumi līdzekļus starp maki, tas ir ļoti grūti uzturēt jebkura līmeņa patiesu anonimitāti pēc darījuma saista tos ar zināmu iegādi.

Tomēr ar Darksend sniegta risinājums būtībā ieviesusi maisītājā vērā Darkcoin. Akrobāts maisījumi lietotāju monētas, lai noslēptu savu avotu, un Darksend dara to atjautīgi veidā. Ja 1. Lietotājs ir 100 darkcoins, un vēlas maksāt 2. Lietotājs 20 darkcoins no tā, pēc tam, kad 1. Lietotājs sūta savus 20 darkcoins, Darksend faktiski ņem visus 100 no hisher monētas, un ņem 100 monētas no vairākiem citiem lietotājiem vienlaicīgi, un maisījumi tos visi kopā. Tad šie 300 monētas tiek sadalīti gabalos dažāda summas, kas tiek izvietotas daudzos maki. Daži no šiem maki ir svaigi, tukšas kabatas, kas ir saistīti atpakaļ uz 1. Lietotājs kontā, citi ir saistīti ar citiem lietotājiem, kas ievades 100 darkcoins, un 20 iet uz 2. Lietotājs maku. Sakarā ar šo sajaukšanu, un automātisku paaudzes jaunu seifu adresēm, kas ir pieejami lietotājam 1, nav iespējams noteikt, cik daudz darkcoin User 1 tika faktiski tērēt, vai kuras monētas heshe šobrīd pieder.

Kur būs Darkcoin Go no šejienes?

Darkcoin ir ļoti unikāla valūtu, un tai ir potenciāls būt anonīms valūtu, ka daudzi vēlējās Bitcoin būt. Tas ir maz ticams, lai sasniegtu līmeni veiksmes Bitcoin ir sasniedzis vismaz tuvākajā nākotnē, jo Darkcoin daba ļaus nepieņemami daudzām valdībām, patērētājiem vai uzņēmumiem. Tomēr ir liela lietotāju kopiena, kas varētu gūt lielu labumu no šīs sistēmas, un kas dod tai iespēju izveidoties par ļoti svarīgu, ļoti vērtīgu gabalu digitālās valūtas pasaulē.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Kā pieprasīt Bitcoin Gold (BTG): soli pa solim