Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Divi tiešsaistes divi tirgi, kodolā Marketplaceand Diabolus Marketplace, ir integrēti Darkcoin anonīmā kriptonauda. Nucleus un Diabolus ir pirmie narkotiku tirgiem, lai sāktu pieņemt Darkcoin, kas ir cenšas jāpieņem dziļu internetā uz ilgu laiku, bet ar nelielu veiksmi.

Tiešsaistes narkotiku tirdzniecība ir vairāku miljardu dolāru industryand varētu krasi ietekmēt cenu un darījumu apjomu Darkcoin, ja tas ir plaši pieņemts starp tirgiem. Tas ir vēl tālu uz leju ceļu, jo abi šie tirgi ir mazi, jauni spēlētāji tiešsaistes narkotiku tirdzniecību. Nucleus tiks atstājot Beta šo trešdien, un Diabolus tikko ir to pārspēt, jo tā ir darbojusies jau pāris nedēļas.

Kodols būs integrēt Litecoinas labi, bet nav teikts nekas par nodrošinot darījuma kontā, ir ļoti svarīgs pakalpojums, par diviem Bitcoinalternatives. Diabolus ir īstenota pilna multi sig par Bitcoin un pašlaik strādā pie Darkcoin versiju.

Darkcoin s Darksend Goes Open Source

Lai gan šie ir pirmie tiešsaistes narkotiku tirgiem, lai pieņemt Darkcoin, tie nav pirmie dziļa tīmekļa uzņēmumiem līdz.

Heraldika, dziļa web ieročus tirgū, sāka pieņemt valūtu pirms 7 mēnešiem. Kaut arī tirgus bija sanākt daudz uzslavu par to, ka nav skaidrs, vai tas bija kādreiz faktiski izmantota. Lielākā daļa dziļi web ieroču tirgotāji ir krāpniecība, un iespējams, ka heraldika nav atšķirīgi. Daudzi klienti ir sūdzējušies, ka viņi nekad nav saņēmuši ieročus viņi iegādājušies no vietnes.

Kafijas pupiņu biznesa sauc, DarkNet apcepšanai, kurš sadarbojas ar CosmicBites, ārstniecisko edibles pārdevējs, sāka pārdot savas preces Darkcoin. Ir arī bijuši daži narkotiku pārdod, kas tika samaksāts ar Darkcoin, bet tie notika pie tirgiem, jo ​​nav tirgi bija Darkcoin integrēt savās sistēmās pirms tam. Tā rezultātā, regularitāte šiem darījumiem ir grūti novērtēt, taču, visticamāk, tie bija dīvainībām.

Darkcoin ir Anonimitāte ir Ko Darknet gaidīja

Darkcoin, kā arī citi Anonimitāte vērsta kripto-valūtu, ir bijuši prātos darknet tirgus sabiedrībai kādu laiku tagad. Ir bijis daudz ziņojumi par lietotājiem / R / darknetmarketplaces, liela mezgla Kopienā, atsaucoties tirgiem integrēt Darkcoin. Daži cilvēki ir pat piedāvāja veltes par tirgiem, kas būtu atbildīgs par tā īstenošanu.

Daudzi lietotāji ir noguruši no procesa akrobātika bitcoins, ko sauc arī atmazgāšanu, lai tos izmantotu par dažādiem tiešsaistes narkotiku tirgiem. Bitcoin s blockchain, kura darbojas kā publiska virsgrāmatā padara darījums anonimitāte ir ļoti grūti. Bitcoin bija daudz no tā ir sekmes, izmantojot Silk Road, bet, tā kā pieejas leģitimitāti un mainstream pieņemšanu, BTC ir shying prom no anonimitāti. Tas ir iemesls, kāpēc cilvēki meklē Darkcoinsfor inovācijas anonimitāti telpā. Darkcoin piedāvā automātiska sajaukšana ar Darksend. Atšķirībā Bitcoin maksājumu tīkla Darkcoin s automātiski maisījumi monētas, izmantojot atvēlētos maisīšanas mezglu, ko sauc masternodes.

Darkcoin netiek pieņemts bez pretestības

Darkcoin nav nekāds brainer darknet tirgos, un ir piedzīvojusi dažas pretrunas. Liela daļa no darknet kopienai nav bijusi tik gatavs, lai izmantotu, un integrēt, Darkcoin. Ir vairāki iemesli, kāpēc viņi vēlas pieturēties pie Bitcoin. Bitcoin darījums anonimitāte nāk no centralizētas maisītāji. Kaut arī tie nav ideāli, viņi ir strādājuši ļoti labi līdz šim. Nav zināmi gadījumi, kad kāds tiek arestēts, jo viņu Bitcoin darījumiem. Darkcoin, kā arī citi kripto-valūtu, ir daudz jaunāki nekā Bitcoin un ir bijis mazāk laika, lai nobriest. Tas nozīmē, ka, pat ja Bitcoin ir priceis samērā nestabils, Darkcoin cena, un lielākajā daļā citu altcoins cena, ir vēl lielāka svārstības.

Pat ar Darkcoin kods beidzot publiski, tas joprojām ir jāpārskata un jāpārbauda daudz mazāk nekā Bitcoin s. Ir arī milzīgs uzdevums plānošanas sistēmas, lai pieņemtu, saņemt un izmantot Darījuma par Darkcoin. Darknet tirgi veikt pastāvīgu pūles, lai saglabātu drošu un stabilu, padarot laiku, lai pievienotu funkcijas, piemēram, jaunu monētu, ir ļoti dārgas. Ir arī bug testēšanu un apkopi pēc tam. Darījuma, sistēma, kas pievieno trešo personu, starpnieku darījumus un novērstu krāpšanu, ir īpaši trausls, bet svarīgi, lai tiešsaistes narkotiku marketplaces.In agrāk, daudzi ir ar tirgiem izmanto, lai nozagt lietotāju monētas, jo trūkumiem, kurš Darījuma kodā. Lai Darkcoin būtu izmantot darījumu kontā, tā ir savs programmu. Par darījumu konta jaunums varētu radīt līdzīgas problēmas, kas Bitcoin escrows ir bijušas pagātnē. Tas varētu ietvert tūkstošiem, ja ne miljoniem, dolāru vērtu Darkcoin tiek nozagts.

Bitcoin, kamēr tas ir parasti uzskata laista klajā ar pseidonīmu, faktiski sniedz daudz anonimitāti, lai tās lietotājiem. Centralizēti maisītāji, piemēram, BitcoinFog, ir pareizi jauktas monētas uz ilgu laiku, un ir paveikts tas bez lielām problēmām. Tas ir tāpēc, ka Bitcoin blockchain ir ļoti maz izmanto jebkuru izmeklētājiem, ja tie nav pievienots adresēm reālu identitāti. Papildus tam, daudzi dziļi interneta lietotājiem vadīt savu Bitcoin klientus, izmantojot slēpto Tor tīklu. Tas ļauj viņiem slēpt IP savu Bitcoin klientiem, un tādējādi noslēptu savu faktisko atrašanās vietu. Arī Bitcoin ir anonimitāti neviens cits kriptonauda ir, un to nevar ieprogrammētajiem esamību - masu pieņemšanu.

  

Darkcoin Pieņemot Markets: Scam vai inovācijas?

Šie tirgi ir jauni un ļoti maza. Tāpat kā viņu juridiskajām kolēģiem, nelegālo jaunizveidotiem ir vieta, kur jaunas lietas mēģinājis un inovācijas notiek. Tā kā tie ir mazāki, viņi ir gatavi virzīt aploksni, lai iegūtu klientus nākt viņu vietā. Tajā pašā laikā, dziļi mājas ir vieta daudz aizdomas. Izkrāpšana un zādzībām likties pārāk bieži. Anonimitāte dziļi web pieprasa atstāj tevi tumsā par to, vai, ka jaunais tirgus vada nākamā bīties Pirate Roberts, scammers, zagļiem vai tiesībaizsardzības.

Pieņemot Darkcoin varētu būt veids, kā iegūt daudz naudas, un tad nedēļas vai mēnešus vēlāk palaist off ar lietotāju naudu. No otras puses, tas varētu arī piedāvāt jaunu līmeni finanšu anonimitāte par dziļi web nekad nav pieredzējis. Atkarībā no tā, cik veiksmīgi šie tirgi ir, mēs varētu redzēt Darkcoin, kā arī citi Anonimitāte vērsta cryptocurrencies, tiek pieņemts ar lielākiem tirgiem, piemēram, Evolution vai Agora. Tikai laiks rādīs, vai šie tirgi ir krāpniecība, vai vadītāji online, melnā tirgus anonimitāti.

* Lūdzu, ņemiet vērā, neviena no šīm saitēm ir dziļi tīmeklī. Visi no tiem ir juridiskas tīmekļa vietnēm clearnet, kas pazīstams arī kā regulāru internetā. *

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu