Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Ne sen, es publicēju rakstu, kurā izklāstīti Darkcoin, un iegāja mazliet sīkāk par to ir DarkSend sistēmu. Kopš tā laika, es atnācu, lai saprast, cik patiesi revolucionārs šī programma varētu būt. Sakarā ar tā būtība, Darkcoin var palielināt arī ne tikai sevi, bet Bitcoinas. Tomēr pirmās lietas vispirms.

Vai Darkcoin Anonymous? Un Kas ir Darksend? Atgādinājums par to, kā Darkcoin Works

DarkSend funkcijas tādā veidā, kas ir ļoti līdzīgs maisītājā, kas ir ideja, kas ir aptuveni par diezgan kādu laiku, bet ar dažiem parametriem, kas palielina efektivitāti. Tā gāja cauri vairākiem izmaiņām un jaunumiem, bet pēdējā atbrīvošanas, release kandidāts 2 (RC2), ir gandrīz pilnīgu anonimitāti.

Kad lietotājs, sauksim viņu Tim, sūta darkcoins caur DarkSend citam lietotājam, sauksim viņu Sandy, viņam jānosūta 10 darkcoins, pat tad, ja šī summa ir lielāka, nekā tas, ko viņš gribētu maksāt viņai. DarkSend tad liek savu monētu baseinā, un pauzes līdz divām papildu lietotājiem uzsākt darījumus. Šie jaunie lietotāji pievienot savus 10 darkcoins uz baseinu, un DarkSend maisījumi 30 monētas par izlases sortimentu. Ja mēs pieņemam, ka Tims vēlējās, lai nosūtītu Sandy 8 darkcoins, tad šajā brīdī 8 darkcoins tiktu iemaksāti Sandy maku, bet šie 8 monētas būtu sajaukums monētas no visiem 3 lietotājiem, kas bija uzsākti darījumus. Tima atlikušie 2 monētas tiek ievietoti Random Pool adrese (RPA), kas tika izveidota darījuma laikā. Šo RPA nav saistīta ar jebkuru lietotāju, līdz ar to nav iespējams savienot ar konkrētu lietotāju, bet Tim var piekļūt.

Šis process notiek citu 2 lietotājiem, kas nosūtīti 10 darkcoins caur DarkSend kā arī, lai beigās, nav iespējams noteikt, kura darbība bija saistīta ar konkrētu lietotāju. Lai ārēja novērotāja, 3 lietotāji ielieciet 30 darkcoins in, un 3 - 6 adreses saņem monētas out (3 ja katrs lietotājs paredzējis sūtīt pilnu 10 darkcoins līdz 6 gadiem, ja katrs lietotājs paredzēts nosūtīt mazāk nekā 10 darkcoins).

Tātad, kā tas Effect Bitcoin? Vai Darkcoin labs ieguldījums?

Nu, tas nav tieši. Lai gan ir izstrādātāji strādā pie līdzīgām sistēmām, kas varētu strādāt ar Bitcoin, sarežģītība norisināties patiesu anonimitāti, izmantojot šo metodi, ir nepieciešams ievērojams ieguldījums attīstīt programmatūru, rīkoties ar to. Ja pamatā Bitcoin izstrādātāji nolēma integrēt šāda veida sistēma, tieši tā, tad tas ir maz ticams, lai atbilstu Darkcoin.

Tomēr, tas ir punkts. Tas ir tieši tas iemesls, kas Darkcoin augs, un arī tāpēc, ka tā būs izdevīga Bitcoin. Pateicoties DarkSend s anonimitāte piešķiršanas spējas, ir labas izredzes, ka Darkcoin tiks pieņemti indivīdiem, kas ir pārāk saistīta ar slēpt savu identitāti. Lai gan ir daudz likumīgu iemeslu, lai to izdarītu, ir arī daudz "tumšākas" iemesli, lai. Bitcoin ir cietusi reizēm, jo ​​tas ir reputācija par to, ka par "anonīmu valūta" (tā nav) izmantot tiešsaistes melno tirgu.

Sakarā ar to, ka Bitcoin netiek anonīms, un līdz ar to ir risks par indivīdiem, kuri šajos tirgos, šķiet, ka daži sāks pieņemt Darkcoin vietā. Tas varētu potenciāli jump-start Darkcoin izaugsmi, ievērojami palielinot tā tirdzniecības apjomu, vienlaikus uzlabojot reputāciju, un leģitimitāte, no Bitcoin vienlaicīgi.

Vai atšķirtība Darkcoin anonīmajiem dabas un Bitcoin ir pārredzamības sajaukts ar Psudonymity nepieciešams?

Acīmredzot tas, ar pietiekami darbu, varētu būt integrēta sistēma, bez nepieciešamības vairākās valūtās. Tomēr es domāju, ka varētu būt kaitīga. Viens no Bitcoin lielākajiem pārdošanas vietām ir publiska virsgrāmatā, kas var viegli analizēt. DarkSend ir lieliska ideja, un Darkcoin darīs ļoti labi ar šādiem kvalificētiem izstrādātājiem aiz tā, bet valūtas jāpaliek atsevišķi.

Bitcoin cīnās mainstream pieņemšanai, pricestabilization un pārredzamību. Regulatori, valdības, bankas, un sabiedrībai ir visas spīdošs uzmanību uz to. Jebkurš mēģinājums palielināt Bitcoin anonimitāti būtu munīcija lai tas pretinieki. Ar pašreizējo atdalīšanas, Bitcoin var palikt gaismā, un Darkcoin var palikt slēpta, un zelt, tumsā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā