Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Šī ir pirmā iemaksa Coin Īss s "Digitālais Valūtas Weekly nolietota". Tam vajadzētu kļūt normāla iezīme Monētu Brief, un segs izceļ no Monētu Brief, kā arī citas ziņas, ja kaut kas svarīgs ir garām.

Coin īss personāls

Coin īss darbinieki rakstnieki vienmēr ir liels, un mēs esam ļoti pateicīgs par to, ko viņi dara. Šeit ir īss pārskats par dažām rakstiem tie ir publicēti pagājušajā nedēļā, vai arī tā vairāk.

1. Ethereum Palielina $ 6.4m pirmajā kvartālā Genesis Pārdod $ 15m + pirmajā pusē Genesis Pārdošanā

Gada 3. Augustā, monētas nostādņu Šons saviebties rakstīja par Ethereumpresale, ka šajā brīdī, ir tikai vairāk nekā 22 dienas atlikušos. Kad Šons pirmais ziņoja par pārdošanu, 21600000 ETH tika pārdotas par kopējo summu ~ 11.000 Bitcoins. Tagad, kopējais ir pieaudzis līdz 51,730,369 ETH pārdod 25,995.0657248 BTC, vai ~ 15080000 $, pamatojoties uz pašreizējo Bitstamp likmi.

Ethereum ir iegūt lielu uzmanību pēdējā laikā, un tas ir Iepriekšpārdošana ir sagrāvis visus iepriekšējos "SPP" s digitālo valūtām. Faktiski, tas ir diezgan iespējams, ka šis Iepriekšpārdošana jau saņēmusi vairāk bitcoins, ka visi pārējie kriptonauda bāzes presales kopā. Tas ir saprotams, ar ievērojamu daudzumu hype, kas ir uzcelta ap šo valūtu pēdējo 6 mēnešu laikā, vai arī tā, bet vai Ethereum komanda var izstrādāt sistēmu, lai sasniegtu savus augstos mērķus, vēl jāskata.

2. Xapo pieticīgo Bitcoin Debetkarte izvēršana

Evan Faggart paskaidroja trūkumus Xapo Bitcoin debetkartes, kas nesen tika atbrīvota. Sākotnēji, karte bija būs pieejams visā pasaulē, un tas ir noņemtos maksas, kas ir raksturīgi tradicionālajām debetkartēm.

Diemžēl Xapo nesniedza nu solījumu. Maksa no Xapo s Bitcoincard ir tikpat slikts kā tradicionālie banku debetkartes daudzos veidos, un dažos gadījumos ir pat sliktāka nekā tipisks karti. Papildus tam, Xapo debetkartes nav pieejami Amerikas Savienotajās Valstīs, kas netika paziņoja iepriekš. Lietotāji neatradu, ka viņi nebija atbilstīgas, lai saņemtu karti, līdz brīdim, kad viņi jau pierakstījies. Neapmierinoši ir nepietiekams.

3. Argentīnas vienīgais Bitcoin birža zaudēja tā bankas kontiem

Evan ziņoja par Unisend nesenās problēmas, kuras rezultātā gan to banku slēgšanas savus kontus. Tomēr, "problēmas", nebija, jo jebkura veida nolaidību vai kļūmēm Unisend puses. Tā vietā slēgšana bija visticamāk saistītas ar jaunajiem noteikumiem, ko pieņēmis Argentīnas valdība, kas radīja daudz papildu izdevumiem par visiem Bitcoin saistīti MSBs un, iespējams, apdraudējumi Argentenian valdība ir veikti par Bitcoin pagātnē.

Evan lēš, ka slēgšana varētu būt vienkārši rezultāts bankām vairs nav kam finansiālu stimulu, lai atbalstītu Unisend, jo jaunie noteikumi varētu ļoti labi maksā vairāk nekā bankas saņēma no biznesa vienošanās. Ja tas tā ir gadījumā, Unisend varētu atrisināt savu problēmu, bet, visticamāk ar ļoti augstām izmaksām, kas, iespējams, tiks nodots tālāk saviem lietotājiem, lai atbalstītu izmaksas atbilst jaunus noteikumus.

4. Jim Harper no Bitcoin fonda Reaģē uz BitLicense priekšlikumā

Jim Harper nesen lūdza pagarināt uz publisku komentēšanas periodam ierosinātajiem BitLicense noteikumiem. Lai gan tas izklausās likumīgu pieprasījumu uz virsmas, Evan apgalvo, ka ļoti akts pieprasīšanas tas "klusējot pieņemt Bitcoin regulējumu". Evan uzteic Mr Harper izmantojot TBF ietekmi, lai sazinātos ar termoregulatoriem, bet bija diezgan nelaimīgs, ka Mr Harper neizteica vēlmi ekonomisko brīvību Bitcoin, ne nosodīt pašreizējo pārāk tālu ierosinātajās regulās.

Tomēr ir iespējams, ka Mr Harper vēstule nebija nekas vairāk kā dobu publisku paziņojumu no kāds, kurš saprot, ka tas tiešām nav svarīgi, ko arguments tiek veikts, valdības regulatori darīs to, ko viņi vēlas. Es to saku, jo viņš retweeted Evans articlewithout komentāru. Es nezinu, vai tas nozīmē, ka viņš piekrīt Evan, vai arī var redzēt no viņa viedokļa, kā arī, bet tas bija jauks žests, vai nu veidā.

Making publisku paziņojumu, lai pagarinātu laiku komentējot periods varētu būt nekas vairāk kā tikai metodi apstāšanās laikā nozare tiek veidota Bitcoin turpina pieaugt jaudīgākas. Erik Voorhees teica perfekti savā nesenajā intervijā:

Galu galā tikai glabāt ēkā. Es domāju, ja jums ir Bitcoin projekts, vienkārši turpiniet veidot to. Viņi nevar apturēt pasauli celtniekiem. Tātad, tas ir viss, kas jums tiešām ir nepieciešams darīt, - ja jūs vēlaties, lai mēģinātu cīnīties tos politiskajiem robežas, iet par to. Bet veidot savu biznesu... Rakstīt savu programmatūru, mainīt pasauli, un politiķi būs palicis putekļu vienalga.

5. Par BTC.com Ietekme tiek pārdoti ar Josh Garsa ar GAW Miners

Džošs Garza, izpilddirektors GAW biedrība nesen iegādājās BTC.com par ~ $ 1,000,000. Lai gan lielākā daļa cilvēku, šķiet, lai koncentrētos uz cenu tag, kas bija patiesībā ir diezgan zems, manuprāt, ir ļoti maz, šķiet, maksāt lielu paziņojumu, kas pircējam ir.

Top noslēpums:)
Viss, ko es varu teikt, tagad ir tā, ka tas notiek, lai pilnīgi revolucionizēt veidu, kā cilvēki domā par un mijiedarboties ar cryptocurrencies. Tā ir daļa no iemesla dēļ es sāku šo uzņēmumu. Sekojiet līdzi!

Kaut gan tas nav pateikt mums kaut ko, kas ir viens nevar palīdzēt, bet brīnums, ja BTC.com ir daļa no šī mēģinājuma "revolucionizēt veidu, kā cilvēki domā par un mijiedarboties ar cryptocurrencies." Vismaz pēc izdevumu $ 1000000 par domēnu, es esmu pārliecināts, ka viņam ir kaut kas īpašs plānoto par to.

6. Ekvadora kļūst par pirmo Valsts apstiprināt ierēdnis valdības sankcionēto kriptonauda

Viens no monētas īss autoriem, Vesper Aeon (jā, viņa īstais vārds), aprakstīja vēsturi "National" Cryptocurrencies, sākot ar Auroracoin, un beidzot ar jaunāko likumdošanu garām Ekvadora s "Asamblea Nacional".

Tā ir vēl pilnībā izskaidrot, vai nosaukumu, bet Ekvadora būs oficiāls, valdība atbalstīja kriptonauda. Tomēr šajā pašā tiesību aktos, kas apstiprināta izveidot šo jauno valūtu, Ecuadoran valdība arī efektīvi aizliegta Bitcoin un citas digitālās valūtas. Tas ir stāsts, kas joprojām ir sākuma stadijā, bet tas noteikti būs interesanti redzēt, kā tas risinās.

7. Noraidītas Bitcoin analīzes Izpildītājs ETH Zürich pētniekiem

Mēs apsolām, ka Evan ne vienmēr ir konfrontējoša puisis! Tomēr viņš mēdz rakstīt visvairāk kaislīgi par problēmām, viņš nepiekrīt. Tas, protams, tas bija šeit, jo tas bija tikai 1 daļa, un beidzās pie vairāk nekā 4500 vārdu.

Es nevaru darīt taisnīgumu viņa rakstu īsu kopsavilkumu, bet es ļoti ieteiktu to lasīt. Viņš ir pilnīgi pareizi, ka "pētījums" tiešām nesniedza daudz ieskatu, ka nav bijis skaidrs, kā tika apspriests, ka Bitcoin kopienai gadus. Papildus tam, viņš paskaidro, kā tie nav daži patiešām liels gabals no puzzle, kad runa ir par Bitcoin s "vērtība", jo īpaši, ka "izmaksas" Ieguves nav ļoti noderīgs bāzes novērtējums, kā "izmaksas" no ieguves svārstās tieši ar Bitcoin cenu.

Palielinot izmaksas ieguves 1 Bitcoin tas ne vienmēr palielinās izmaksas 1 Bitcoin, bet samazinājums cenu Bitcoin būs gandrīz noteikti samazinās izmaksas par ieguves 1 Bitcoin, kalnračiem ar augstiem elektrības izmaksas, vai novecojušas iekārtas, kas iespējams tos izslēgtu, tādējādi izraisot samazināšanos grūtībās. Mining izmaksas nosaka Bitcoin ir cena, nevis Bitcoin vērtības, vai cenu, kas ir atvasināts no izmaksām kalnrūpniecībā. Arī pētnieki nav ņēmusi vērā ietekmi negatīvās ziņas, piemēram, Mt. GOX maksātnespēja vai valdības stipri regulēt, vai tieši "aizliegt" Bitcoin.

8. Šons satrūkšanās Struktūras 4 iemesli, kāpēc Hive Bitcoin Wallet Revolucionārā

Šons reiz pirms pārskatīja Hive Bitcoin maku, un bija ļoti iespaidu ar to tad. Tagad tā ir modernizēta, un viņš tiešām mīl to. Viņš iezīmē pieaugumu drošību, atbalstu vairākām valūtām, App Store, un ierosināto "funkciju balstīta kopfinansējuma."

Personīgi, es esmu iestrēdzis ar garlaicīgiem, vienkāršais Bitcoin kabatas līdz šim. Tomēr viņš dara labu darbu, lai pārliecinātu mani, lai dotu stropu, vai viens no otra iezīme bagāts walletsthat tiek izstrādāta, shot.

Mūsu jauno monētu pārstāvji

Tā kā daudzi no jums var zināt, mēs esam uzsākuši Coin pārstāvi programmu, kas ļauj locekļi dažādu kriptonauda kopienām, lai rakstītu par savu valūtu izvēles. Līdz šim tie ir bijuši dara lielisku darbu, un daži no tiem ir izdevies uzvarēt savu atbalstu caur iegādājoties valūtu viņi atbalsta. Šeit ir daži no pagājušajā nedēļā:

1. Myriadcoin ir risinājums apvienot, ieguves

Neuromode ir uzrakstījis diezgan maz rakstus tagad (un ierakstot šo teikumu man atgādina, ka man ir nepieciešams, lai saņemtu viņu izmantot savu vārdu!), Un tie visi ir ļoti labi uzrakstīts un iesaistoties. Tomēr šī ir mana mīļākā. Myriadcoinhas vienmēr mani ieinteresēja, jo ideja vairāku ieguves algoritmu darbojas vienlaicīgi ir patiešām lieliski. Tomēr šis raksts izskaidro labumu no šīs sistēmas veida, ka man nav izskatījusi iepriekš.

Izmantojot vienlaicīgi ieguves algoritmus, monētu var apvienot jāizrok tikai vienu vai dažas, no algoritmiem. Atkarībā no tā, kā tika noteikts bloks atlīdzība par katru algoritmu, līdzās citiem parametriem, tas ļautu daudz ciešākas attiecības starp vecākiem un bērnu valūtām, kuras iesaistās apvienotā kalnrūpniecībā. Lielākā daļa apvienojusies ieguves pagātnē ir radījusi mātes monētas dominē bērnu monētu, jo gandrīz parazītisko veidā.

2. Potcoin ir kur tas ir!

Ben King paveica lielisku darbu, kurā izklāstīti visi projekti, kas notiek Potcoincommunity. Viņš prasmīgi skaidro, ka Potcoin ir vairāk nekā to, kas šķiet uz virsmas, un ir ļoti aktīva kopiena būvē daudz interesantu projektu un programmu ap to.

Potcoin Vēstnieks programma, PotLabs, labdarības bāzes Potfunder, un vairāki mazāki projekti no kopienas locekļiem pieaug visā sabiedrībā, un izstrādes komanda strādā ļoti smagi, lai ietekmi, kas sniedzas tālu aiz kriptonauda. Ļoti interesanti lasīt, un tas vienmēr ir aizraujoši dzirdēt cilvēku atrašanu jaunus veidus, kā izmantot kriptonauda uzlabot pasauli vienā vai otrā veidā.

3. Analīze Bitcoin VS Litecoin un Gold VS Silver

Viens no mūsu jaunākajiem pārstāvjiem, Mike, rehashes veco tēmu Litecoinbeing sudraba uz Bitcoin ir zelts. Taču viņš to dara tādā veidā, kas patiesi analizē tendences, un mēģina noteikt, vai salīdzinājums ir precīza. Šķiet, turēt uz augšu, kā attiecība starp Gold: sudraba un Bitcoin: Litecoin ir sekoja līdzīgs modelis, pat ja tas nav precīzs.

Viņš turpina spriest par nākotni gan Litecoin un Bitcoin, kā arī pieminēt dažus jaunus sasniegumus no Litecoin kas nav plaši publicētu, ieskaitot jaunu "Kas ir Litecoin" video. Kopumā, tas ir jauki lasīt, it īpaši, ja jums patīk matemātiku un numurus dēļ matemātiku un numurus (un man).

4. Valsts dogecoin - 1.daļa

Tas viens ir patiešām mazliet ārpus pagājušajā nedēļā, bet tā ir pelnījusi minēts vienalga, jo nākamie daļas būtu jau izņemot autors ir piedzīvojusi dažas tehniskas grūtības publicēts. Pēc tam, kad tie ir iztaisnoti sagaidīt tos sāk būt relīzes secīgi.

Autore, Augustus Clyde, ir stils, kas ir atšķirībā kāds cits, kas ir rakstīts uz monētu Brief. Rakstā ir īss, un tas ir par savu pieredzi ar Bitcoin, sākot ar pirmsākumos Vietējie Bitcoins, un iet uz augšu ar savu skatu dogecoin un neskaidru iemeslu dēļ par to, kāpēc viņš to atbalsta. Tā kā es uzskatu, ka tas bija rakstīts, lai būtu īss, sērijveida izstrādājums, tas beidzas diezgan pēkšņi, bet es esmu satraukti, lai redzētu nākamo daļu. Man ir sajūta, ka Augustus būs interesants autors sekot.

Coin nostādņu Citas Digital Valūtas presei

Podcast, Short Video Monētu īss monēta Portfolio, un racionalizēšana monētu pārstāvja pieteikumu

Ārpus rakstiem, ir bijis daudz notiek pie monētu Brief.

1. Coin Īss Podcast # 10: Jim Harper vs BitLicense, Bitcoin Argentīnā, OpenBazaar Alpha & Xapo Fail

Ja jūs vēlaties, lai noskatītos video nolietota daudziem rakstiem, kas tika apspriesti šeit, kā arī citas tēmas par Bitcoin, vai vispārējās digitālās valūtas pasaulē, tad izbraukšana podcast. Evan un Sean ir darot diezgan, bet tagad. Tas vienmēr ir jautri skatīties puiši tērzēt, un es vienmēr mācīties diezgan daudz klausīties uz tiem.

Tomēr, ja jūs vēlētos īsāku segmentu, raidījums arī sadalīti konkrētām tēmām ērtai apskatei:

Xapo Debetkarte

Iespējamo Open Bazaar 

Virzība Bitcoin uz Pasaules kam nav darījumu konta iedzīvotāju

Unisend un Bitcoin Argentīnā

Tiešs aizliegums Bitcoin būtu praktiski neiespējami 

Valdība nevar & nepasargās jūs no Bitcoin Theft

Bitcoin Fonda Jim Harper lūdz BitLicense Komentārs perioda pagarinājums

2. Monētu īss s (Beta) Coin portfelis ir tagad ir pieejams, un atbalsta visus Digital Valūtas Mēs esam uzskaitījuši

Mūsu Coin Portfoliois beidzot gatavs beta testēšana! Izmantojot portfeli, jūs varat ievadīt publisko adresi visiem jūsu cryptcurrencies (kopā ar summu monētas jums ir tajā), un mēs sekot tiem jums. Ne tikai tas, bet valūtām, kurās mums ir pieejamā cenu informāciju, tas būs izlozētas vērtību visiem jūsu monētas ziņā gan BTC un USD, lai jūs viegli varat pārbaudīt, cik daudz viss jūsu portfelis ir vērts.

Lūdzu, pārbaudiet šo sistēmu ārā, un ļaujiet mums zināt, ko jūs vēlētos redzēt pievienots, vai jebkuru bugs jūs atrast. Tas pašlaik nav atjaunināšanu automātiski, un mēs zinām, ka cena nav pieejama informācija par katru valūtu, kā arī mums nav katru ciparu valūta uzskaitīti (es uzskatu, ka mēs esam ~ 140 vai ~ kopā 150), bet, kas tiks novērstas tuvākajā nākotne.

Monēta Portfolio, jums jāpiesakās, un to var viegli piekļūt nolaižamajā izvēlnē zem sava vārda augšējā labajā stūrī.

3. Racionalizēt Coin pārstāvi pieteikumi

Mēs vienmēr meklējam vairāk monētu pārstāvjiem, gan valūtu, kas jau ir pārstāvjus, kā arī valūtu, kas nav. Pat jaunu, mazie valūtas ir brīvi piemērot, ja vien pieteikuma iesniedzējs ir aktīvs šīs kopienas dalībnieks.

Norādījumi par to, kā piemērot tagad ir viegli atrodama mūsu augšējā izvēlnē. Vienkārši peles virs "Coin pārstāvjiem" un noklikšķiniet uz "Kļūsti Monētu pārstāvi šodien!". Tāpat pārliecinieties, ka izbraukšana mūsu Rulesand resursus.

Jebkurā gadījumā, tas ir viss, tagad es domāju. Es ceru, ka visi bauda mūsu rakstus un jaunas funkcijas. Mēs vienmēr vēlas dzirdēt no mūsu lietotājiem, tāpēc, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, lai kāda iemesla dēļ!

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata