Dogecoin pieņēma Twitch.tv! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Agrāk šodien, Twitch.tv paziņoja, izmantojot twitter pastu, ka tie tiks pieņemt dogecoin, slavenā šifrēšanas-valūta, pamatojoties off même, to "Turbo abonēšanas" plānu. Turbo abonēšanas noņem piebilst, pievienotas jaunas tērzēšanas funkcijas, un palielina video krātuvi jūsu raidījumu. Abonēšanas plāns, faktiskajās cenās, izmaksas ap 20000 Dogecoins.

Twitch.tv ir vispopulārākais dzīvot video straumēšanas pakalpojums internetā. Tas ir izvietots lielas spēļu notikumus, kas bieži vien ir vairāk nekā 500000 cilvēku apskatei uzreiz. Uz augšu, ka, vietne ļauj ikvienam, lai straumētu tiešraides video pasaulē. Lietotāji mīl vietu, jo tie var mijiedarboties ar kareklis reāllaikā, atšķirībā no YouTube vai TV.

Twitch.tv ir mājvieta daudziem profesionāliem tiešsaistes video karekļi, kuriem patīk viņu YouTube kolēģiem, padara viņu dzīves off vietā. Tie pašlaik nevar tikt samaksāta dogecoin un Twitch paziņoja neplāno vēl ļaut viņiem darīt, bet tas vienmēr ir iespēja, ka šī būs iespēja nākotnē. Tas ir līdz šim lielākais uzņēmuma kādreiz pieņemt joks tiešsaistes valūtu, dogecoin. Dogecoin s joko un drastisks kopiena varētu būt liels iemesls, jo tas sakrīt ar parasti jauno un jautri mīlošs videospēļu demogrāfisko.

Twitch pieder gigantisku tiešsaistes mazumtirgotājs, Amazon, kā Amazon nopirka uzņēmumu 970 miljoniem dolāru pirms diviem mēnešiem. Amazon ir aicinātas pieņemt Bitcoin. Bet neizrādīja interesi darīt. Tas varētu būt sabiedrība beidzot uzsilst idejai kriptogrāfisko-valūtu.

Dogecoin Kopienas sagatavo Shibe.tv

Par "shibes", kā locekļi dogecoin kopienas bieži zvana viens otru, ir iet riekstus nekā tas vairāk pie / r / dogecoin. Reddit, reensport, rakstīja: "Mēs to darīja kolēģiem shibes! Esiet lepni: ")" Vēl Reddit, paxton125, teica: "Tas ir tas, lai mums. Mēs esam beidzot gotten liela lieta pieņemt mūs. "

Visa subreddit tika barojami ar jaunumiem, un tādā mērā, šokēja. Viņi mīlēja, ka viņi varētu tērēt dogecoin uz pakalpojumu daudzi no viņiem jau likās pazīstami ar. Reddit, MidnightTide, rakstīja: "Es tiešām maksā 3 sakustināt abonēšanu, izmantojot dogecoin. Tas Tev izmaksās aptuveni 20k par abonementu (man maksā virs un zem, viss ir atkarīgs no vērtību dodža iepriekšējā dienā Abonējot) Es pārliecināts, ka es teicu tērzēšanu es izmantoto dogecoin kad brīdinājums par jaunu abonentu nāca klajā. Tajā ņem awhile Xsolla apstiprināt pirkumu tāpēc, esiet pacietīgi. "Pavediens sekoja komentāru, ar daudziem Shibes pateikties viņam par konversiju, un, protams, noglabā viņu Doge.

Tas bija ne tikai naudas intereses, un tas ir potenciālo ilgtermiņa ietekmi uz dogecoin s priceis nezināmiem. Daudzi Shibes bija ieinteresēti pievienoties Twitch.tv un norīkošanu strautiem sevi. Uz citu pavedienu, cilvēki runā par liekot pamācību par raustīties straumēšanu, jo īpaši attiecībā Shibes. Shibes varētu dot savu garšu kriptotehnoloģijā valūtas humoru un enerģijas, lai Twitch.tv.

Dogecoin ir augsts darījumu skaļumu monētas lieluma, jo sabiedrība, kas ir veidota ap monētas mīl galam. Līdz šim, kas galvenokārt tika turēti uz Twitter, Reddit un forumos, bet varētu sākt mainīties. Dogetipbot, pakalpojums, kas ļauj jums, lai tip dogecoin citiem cilvēkiem, kuri arī reģistrējušies, darbus raut. Daudzi Shibes jau runājām par šo un pārliecinoties, lai sāktu noglabāšana karekļi. Uz ilgu laiku, kas ir viens no izmantošanas gadījumiem slēpti valūtas tika izgāšanu digitālā satura internetā un nodrošina satura sniedzējiem jaunu plūsmā ienākumiem. Kaut arī šī ideja šķiet ļoti ticams, ka nav bijuši lieli gadījumi šīs notiek, bet pieplūdumu no dogecoin kopienas uz Twitch.tv varētu būt katalizators šāda lieta.

Dogecoin Gaming

Šī nav pirmā reize, kad videospēļu uzņēmums, kas pieņemts dogecoin. Notch, dibinātājs Mojang studijas, un autors Minecraft, atbrīvo joks spēli, ko sauc Cliffhorse, lai dogecoin. Spēle ir tikai zirgs kas vajā spēli tekstūru, kas izskatās kā tas ir taisni no 2000. Gadu sākuma. Spēle tika izlaists par brīvu, bet ļāva cilvēkiem, lai saņemtu to agri, ja tie samaksāts dogecoin. Triks bija maz sakara ar robā atzinumu par dogecoin un visticamāk bija zvēliens pie citiem izstrādātājiem, kuri ir arvien pieņemot iepriekšējos pasūtījumus, lai samaksātu par attīstīt izmaksas.

VoidSpace

Tā ir masveida multiplayer online lomu spēlē spēli, kas ļaus lietotājiem iegūt dogecoin bez kalnrūpniecības aparatūru. Lietotāji izpētīt plašo pasauli un mans dabā sastopamu resursus. Šīs spēles izstrādātājs Nikolas Gauvreau, saka, ka viņš nav pārliecināts, vai ir vai nav, dogecoins būs resurss, valūtas spēlētāji izmanto, lai apmainītos ar resursiem ar otru, bet spēle joprojām ir attīstībā. Spēle ir gotten GreenLight par tiešsaistes videospēļu veikalu, tvaika.

Dogecoin uz Mēness!

Par dogecoin cena ir palielinājusi, jo šīs ziņas. Vakar, cena bija 0.0000006 BTC, bet ir pārcelts līdz 0.0000007 brīdī publicēšanas brīdī. Tā laba ziņa ir virs paziņojumu, ka SnapCard, kriptogrāfijas valūtu maksājumu procesors, tiks pievienojot 500 POS termināli uz Sanfrancisko apkaimē. Šie termināli atvieglos darījumus Bitcoin, Litecoin, Viļņu un dogecoin.

Šķiet, tāpat nekas nevar apturēt dogecoin sasniegt Mēnesi!

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!