Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Dogecoinis viens no visvairāk unikālo digitālo valūtās daudzos aspektos, saglabājot tehniski ļoti līdzīgs citiem. Tas krītas bija pilnīgi negaidīts, un tas, iespējams, ir viens no skaidrākajiem spēku même internetā. Ar to sākotnējā vāciņu 100 miljardi monētu, kas kopš tā laika ir mainīti, lai būtu neierobežotas, salīdzinot ar Bitcoin's21 miljoniem, šķita apstrīdēt pieņemtos noteikumus digitālo valūtā. Digitālās valūtas bija doma, lai saņemtu savu vērtību no to trūkums, un tāpēc ir jābūt deflācijas. Pateicoties dogecoin, šķiet, ka nav taisnība.

Kā Vai dogecoin sākt?

Monētas tika uzsākta 8. Decembrī, 2013. Gada kā joks, pamatojoties uz populārās Doge même, bet nedēļu no tā uzsākšanas laikā bija skaidrs, ka jaunā valūta bija vilkmi. Putnēns monētu eksplodēja uz augšu, un līdz 12. Februārim, 2014, tas ir tirgus capwas nekā 90.000.000 $. Kopš tā laika, dogecoin, kopā ar gandrīz katru citu digitālo valūtā, ir piedzīvojusi ievērojamu downtrend. Tomēr cena nesen stabilizējās, un nesen sākusi tendence uz augšu, kad again.At šī brīža tirgus vāciņš ir aptuveni $ 43.000.000, bet dogecoin kopiena ir pieaudzis līdz Gigantiskās izmēru. (Update: dogecoin ir samazinājies significantlysince šajā laikā, un tagad ir aptuveni $ 15.000.000)

Bet daudzi ir jautājuši: Kas izraisīja šo fenomenu? Protams tas nebija meme vien...

Kāpēc dogecoin Grow tik liels?

Kamēr meme bija ietekmīga celt lietotājiem, kas bija iepriekšējais nav bijusi daļa no digitālās valūtas sabiedrībā, un deva dogecoin kopienai kopīgu tēmu apvienot apkārt, patiesais dzinējspēks dogecoin bija dāsnums iesaistītajiem cilvēkiem. Dogecoin lietotāji ir veikuši grožus labdarību un sponsorēšanu, digitālajā valūtas pasaulē. No $ 30,000 in Doge ziedoti, lai palīdzētu nosūtīt Jamaikas bobsleja komanda Olimpiskajās spēlēs, lai 55.000 $ sponsorēt NASCAR # 98 auto virza Josh Wise, līdz nesen labdarības disku, Doge4Water, kurai izdevies piesaistīt vairāk nekā $ 30000, lai atbalstītu tīru ūdeni projektus Kenija. Doge4Water Kampaņa arī lauza rekordu, saņemot vislielāko vienoto galu nosūtīts caur Twitter, ja @savethemhood ziedotā 14,000,000 dogecoins vai $ 11,000, lai iniciatīvai.

Daudzi ir apšaubīja dogecoin ir ilgtermiņa dzīvotspēju, jo rakstura tas ir radīšana, bet neviens nevar apšaubīt sirsnība un dāsnumu, un tā ir kopiena. Tik ilgi, kamēr tā paliek uzticīgi Tas ir saknes, un turpina dominēt Tas ir nišas kā labdarības monētas, Es ceru, ka tas būs apmēram kādu laiku.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata