Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Kad Dogecoindebuted pagājušā gada decembrī tas tika sagaidīts ar lielu entuziasmu no faniem Doge même, un tikpat liela skepse par to dzīvotspēju no diezgan daudz visiem pārējiem. Neskatoties uz šo neskaidrību, vērtība jaunā kriptonauda strauji pieauga rezultātā kopienai pieņemt saukli "uz Mēness!" kā saliedējot cry. Doge drīz vien atradās 3. Vietā uz kriptonauda Marketcap sarakstiem, un tikai 90 dienās ir sasniegusi tirgus vāciņu $ 90 miljoni. Un tad, raķešu ilga no gāzes.

Pēc sasniedzot gada 12. Februārī vērtība dodža sākās garš, ilgstošu kritumu gan kopējā tirgus vāciņu, un individuāla vienības cenu. Tur bija cerības martā ka leju slaidu beigsies pēc kopiena veiksmīgi izvirzīja $ 55,000 sponsorēt NASCAR vadītāja Josh Wise. Diemžēl, tas nenotika, un nebija īsta smaile Doge vērtībā līdz trīs dienu laikā starp 14. Aprīli un aprīlī 17, kur $ 22 miljoniem dolāru tika ieplūstu tirgū pirms slaidu atsāka.

Neskatoties uz to, Doge kopiena turpināja uzmundrināt viņu valūtu, izaicinoši pretojoties realitāti lēna, nepielūdzamo samazināšanās. To 87.000 spēcīga kopiena turpināja publicēt jautrs fotogrāfijas, pozitīvas memes, un parasti izturēties bezrūpīgi, ļoti pozitīvā veidā, kas ir bijusi viņu preču zīmi no paša sākuma. Tad, pagājušajā nedēļā mēs redzējām tumšo, neglīto pusi Doge, ka neviens nekad aizdomas bija tur.

Tā sākās ar preču zīmi

Iemeslu dēļ, kas vēl joprojām nav skaidrs, šo autoru, Ultra Pro, kolekcionējamus karti piegādes uzņēmums, nolēma preču zīmi dodža meme. Ne vārds "Doge", kā viduslaiku valdnieks pilsētas Venēcijas, bet faktiskā Šiba meme. Šifrēšanas maksājums procesoru, un ilgu laiku Doge entuziasti, Moolah nekavējoties reaģēja uz Twitter, sakot "preču zīme. Paziņojums par iebildumiem. Nenovēršamu iesniegšanas. #dogecoin", kas ir kustībā, kas ir pilnīgi sveša Twitterverse, sajaukt daudz cilvēku.

Šis apjukums izraisīja mazliet satricinājuma Doge sabiedrībā, un co-veidotājs kriptogrāfiskā Jackson Palmer, vērsās pie Ultra Pro, lai uzzinātu, ko tieši notiek. Ultra Pro apgalvoja viņiem nav bijis nodoma izjaukt dogecoin kopienu jebkādā veidā, formu vai formu. Acīmredzot apmierināti ar savu pārliecību, ka viņi nevar iejaukties dogecoin saistītos uzņēmumos, Palmer devās uz Doge subreddit un nodot labas ziņas. Tāpat kā viņa pārliecība, ka Moolah pagatavoja greifers pie dogecoin preču zīmi par sevi.

Tas radīja interneta catfight starp Moolah dibinātājs Alex Zaļo un Jackson Palmer ar Doge subreddit svārstoties starp diviem titāniem. Galu galā (un pārsteidzoši, ņemot vērā summu, bailes-mongering par Green ar Doge sabiedrībā agrāk) kopienas beidzās ņemot Moolah pusē, visā lieta. Un, tipiskā interneta modes, mob ieslēgts Palmer ar mežonību reti redzējis ārpus uzvaru nemieriem, ko izmanto, lai svinētu sporta čempionātu. Naids vērsts uz Palmer bija tik nozīmīgs, ka viņš gāja prom no visas kopienas (bet dīvainā kārtā nav pati dogecoin) zvana dodža subreddit "diemžēl kulta līdzīgu", kas ir grūti strīdēties ar to, tiešām. (Lai gan, visās godīgums, tie ir parasti labsirdīga kulta.) Visa, skumjš pārbaudījums wasneatly summē upby Reddit ziedotājs Smarty Shibe kurš saka, ka acīm Doge kopienas Džeksons Palmer tagad ir "burtiski Hitlers", bet Moolah ir "burtiski Jēzus."
28. Jūnijā Zaļā publicēja emuāra ierakstu par Moolah oficiālajā lapā, mēģinot noskaidrot lietas pat mazliet. Ar Krasā pretstatā viņa iepriekšējo (tagad svītrots) paziņojums par Reddit viņš pieņēma skaidru, mierīgu toni un aicināja uz Dodžu kopienas labāku dabu, kā viņš mēģināja izskaidrot viņa pusē lietām. Jo īpaši viņš uzrunāja apgalvojumus, ka Moolah investori bija trūkst patērētāju aizsardzību un ka viņš (zaļš) gatavojas aizbēgt ar $ 330,000, kas Moolah ir izvirzīti.

No pelniem 

Vakar tika paziņots, ka jauna dogecoin fonds tika izveidots ar jauno starta sarakstā, kas sastāv no Felix fon Drigalski Jens Wiechers, Steven Hirschmann, Josh Mohland un Debbie Ballard. Bijušais Doge Foundation biedrs Ēriks Nakagawa (kurš aizgāja dodža kopienai aptuveni tajā pašā laikā, kā Palmer), pauda atjaunoto interesi par sabiedrībā un vēlme strādāt ar šo jauno Foundation. Tas ir jāskatās, ja tas notiks, un to, ko Fonds plāno darīt dogecoin kas, neatkarīgi no tā, kā uz to skatās uz to, ir nopietnas problēmas.

Nākotne šaubas

Kā es jau norādīju iepriekš, vērtība Doge ir dramatiski no tā maksimālā februārī, kas nav labas ziņas par desmitiem tirgotājiem, kuri pieņem Dodžu kā likumīgu maksāšanas līdzekli par darījumiem. Piemēram, atceros, kad Alex Zaļā nejauši ziedoja 20 miljonus Dodžu uz Džošs WiseNASCAR kampaņu? Tajā laikā tā bija $ 15,000, aptuveni viena trešdaļa no $ 55K kopā. Ja kāds bija ziedot 20 miljonus šodien viņi būtu vērts $ 5264 ievērojama atšķirība tikai.

Kā jūs pārlūkot dogecoin subreddit redzat daudz Armchair ekonomisti un stockbrokers konsultējot Nedrošība uz "atlicināt jūsu Dodžu papīra kabatas turēt uz tiem", jo viņi patiesi tic, ka dodžs, lūzuma valūta, kas gatavojas iegūt vērtību kaut kā. Ideja, ka likumi piedāvājuma un pieprasījuma var kaut kā ietekmēt izmaksas Doge ir nikni atspēkoti ar pilnīgi neloģiski un counter-intuitīvu argumentiem, kas svārstās no absurdi ārprātīgs. Daži cilvēki apgalvo, ka Doge ir uz leju, jo Bitcoinis leju (neatkarīgi no realitātes savās cenās), vai to, kā bloķēt uz pusi samazināt atlīdzības būs tikai vadīt augstāka cena, jo zemāki bloku atlīdzības nav gatavojas pārtraukt kalnračiem atstāt Dodžu (tas ir tik tālu), vai citu tikpat muļķīgi argumenti.

Pirmā darba kārtība par dogecoin fonds ir izdomāt, kāda Dodžu actuallyis un ko tas būs. Bitcoin bija noglabā valūta visu ceļu uz augšu, līdz tas sāka iegūt vērtību. Pēc tam, kad tas nodots $ 2 slieksni skaits padomiem izsniegti ar Bitcoin konusveida off dramatiski, un līdz brīdim, kad cena hit $ 50 Bitcoin jaucējkrāni bija sīkumi leģendu. Dogecoin ir tik populārs, jo tas ir tik viegli iegūt; ieguldīti 263 $ varētu dot jums Doge miljonārs. Pasniegtas padomus pie 5 Dodžu soli varētu ļauj jums izdabāt jūsu tētis Warbucks fantāzijas nedēļas.

Bet Doge vairs tikai izgāšanu valūtu Reddit, ne arī tas ir vispopulārākais. Reddcoinis iegūt zemi ātri, kā viņi pilnveidot savu novēršanas, uzkrājumu novēršanas algoritms "Pierādījums staba Velocity", kas vēlas, lai apbalvotu Reddcoin piemērotājiem, kuri ne tikai viņiem, bet arī aktīvi tos izmantot. Arī Karmahas kļūt par pirmo digitālo valūtu iekļaut, un pārejot uz X11 sajaukšanai algoritmu.

Šis ir īpašs brīdis dogecoin vēsturē, un monētu Īss gatavojas sekot šo stāstu, jo tā attīstās.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node