Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Pagājušajā naktī Sanfrancisko apmēram 300 cilvēki satikās WordPress mītnē, "Automattica", lai atzīmētu 138. Dienu Dogecoin'sexistence. Bezmaksas alus, picas, sodas dažādu veidu, un vieglas uzkodas ir pieejamas visiem apmeklētājiem sponsoriem, kuri iekļauti Blackcoin, Multipool un Expresscoin sniedz.

Plānots sākt 4 pm, šovs nav īsti sākt til par 4:30, jo viesi bija vēl trickling in, (tā bija piektdiena galu galā), tāpēc bija laiks, lai maisīt ar kādu no Kripto gaismekļus, kas bija apmeklēšanu. Starp tiem bija Čārlijs Lee (radītājs ofLitecoin), Jackson Palmer (radītājs dogecoin), YouTube sajūta Mad Bitcoins, Andreas Antonopoulos un Tina Hui co-veidotājs ikdienas slēpti atjauninājumu Sekojiet monēta.

Dogecoin nākotnei

Acīmredzot mērķis Dogecon bija svinēt pieaugumu šo maz ticams iznirelis, bet tur noteikti bija dažas likumīgas bažas par nākotni tā. To pagaidām jārisina ar Charlie Lee paneļdiskusija Jackson Palmer ar Lī atklāti apšaubīt dogecoin izredzes survivalwithout pieaugums vērtības Doge laikā.

Kā Scrypt ASIC minersenter jomā, un atlīdzība par vienu bloku, ir uz pusi, Doge kļūs mazāk ienesīga izraisot drop-off in jaukšanas varas dēļ Džeksona Palmer uzstājība saglabājot vērtību Dodžu zemu, lai tas kalpo kā noglabā valūtā. Tas ir šīs šaubas, kas traucē Coinbasefrom pievienojot dogecoin to platformu, patiesībā. Lai gan es saprotu Palmer nostāju, es vienkārši nepiekrītu ar to. Ja ieguves Doge pārstāj būt rentabla, daudz kalnračiem būs no tās atteikties, un tas radīs nopietnu bedri daudzos labdarības darbībām, kas dogecoin ir kļuvis zināms.

Iespējams, vissvarīgākais diskusija, malā no šī viena, nāca no Andreas Antonopoulos. Kad viņš bija posms, viņš paziņoja, ka viņš gribēja, lai apspriestu normatīvo atbilstību, Sarbanes-Oxley Act, un citus mirgojošās tēmām. Tā vietā viņš sniedza ļoti skaidri formulēt, un sirsnīgu, runas par spēku kriptonauda mainīt dzīvi Global dienvidos, tiem, kas ir visvairāk vajadzīga finanšu reformas. Ar raksturīgo šarmu un nopietnību, viņš runāja par to, kā finanšu darījumi ir forma, vārda brīvības, un skewered ieilgušās sekas koloniālismu, norādot, kā daži kolonijām vēl karalieni Elizabeti par savu naudu. Kripto, viņš apgalvo, ļauj viņiem brīvi izvēlēties stabilas līdzekļus veikt uzņēmējdarbību, vienlaikus atbrīvojot viņus no viņu pagātni. Tas ir īpaši pārliecinošs arguments par Wikipedia apstiprina, ka daudzviet Āfrikā (un, iespējams, Latīņamerikā, kā arī) bartera joprojām ir galvenais veids komerciju. Kriptogrāfijas darījumi ir tikai nākamais loģiskais attīstība, kas.

Antonopoulos aizcirta finanšu nozari to acīmredzamo korupciju, un par to, ka valdība atsakās turēt ikviens atbildības un slavēja dodža kopienai minēto labdarības iemaksas. Tas bija ne tikai dogecoin, tomēr, kā Antonopoulos stāstīja, kā 30 bitcoins (vairāk nekā $ 20000) tika izvirzīti 6 stundas, lai palīdzētu Dorian Nakamoto, cilvēks Newsweek apgalvoja bija kriptonauda leģenda Satoshi Nakamoto.

Vēl viens jautājums, viņš izvirzīja bija problēma pārskaitījumu. Tiem, kas nezina, tas ir kopīgs vīriešiem un sievietēm (parasti vīrieši) no Filipīnām, Meksikā un Indijā doties meklēt darbu ārzemēs un nosūtīt lielāko daļu no tā mājās pie savām ģimenēm. Pārsteidzošs $ 514.000.000.000 ASV dolāru sūta mājās viesstrādnieku, un finanšu nozare (Wells Fargo it īpaši), aizņem ievērojamu rieciens, uz melodija $ 75 miljardi, no to pakalpojumu maksas. Cryptocurrencies, īpaši Bitcoin ir galvenais drauds šo ļoti ienesīgs bizness, jo šifrēšanas var apmainīt minūtēs ar miniscule maksas.

Dogecoin Kostīmu konkurss

Runa bija labi, ko saņem auditoriju, kas bija lielā mērā uzmanīgi uz diskusijām, lai gan bija atšķirīgs buzz saruna nāk no aizmugures telpā, kur virtuve tika izveidota.

Ko es atklāju ziņkārīgs par visu lieta bija, cik maz no ballītes atmosfēra tur tiešām bija. Kamēr kostīms konkurss tika paziņots, tur bija tikai trīs dalībnieki: viens puisis valkā Speedo, ir Doge astronauts un puisis valkājot papīra Mâche raķeti. Un karnevāla spēles sastāvēja no divām mājās gatavotu ierīcēm, kas bija aizdot sajūtu jautri, bet ne tik liels, kā varētu domāt. Kad diskusijas tika iesaiņots un krēsli tika noskaidroti, lai deju grīda, ļoti maz cilvēku izvēlas dejot House mūziku, piepildīta ar nelielu atstarpi. Tā vietā mēs visi likās klastera kopā nelielās grupās, lai gan kopš es strādāju es pārliecinājos maisīt.

Un, lai gan suņiem visu šķirņu bija laipni, tikai daži atnāca. Vēl vairāk pārsteidz tas, ka tikai viena kamera, kautrīgi Šiba bija apmeklēšanu.

Man bija vilcienu noķert, tāpēc es nolēmu vienkārši izgriezt. Varbūt tas ieguva labāk vēlāk, bet es kaut kā šaubos. Lai gan bija atšķirīgs sieviešu klātbūtne konvenciju (iespējams, veicināja stingras nulles tolerances politiku, par uzmākšanos), ļoti maz cilvēku šķita pietiekami ērti, lai tiešām let zaudēt, un puse. Varbūt nākamreiz viņiem vajadzētu būt to sestdienā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?