Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Kā minēts nesen, jo "Kas ir dogecoin?" Raksta, tad dogecoin kopiena apvienoja savus resursus sponsorēt NASCAR # 98 auto, Josh Wise brauc, uz melodija 55.000 $. Kausēti attēli ir pieejami jau kādu laiku, bet tagad jaunā automašīna ir gatava, un pirmie īstie fotoattēli ir atbrīvots. Automašīna ir skaisti darīts, un tiks brauc uz Ārona 499 Sprint Cup sacensībās gada 4. Maijā, 2014. Gada Talladega Superspeedway Alabama.

NASCAR fani, digitālās valūtas atbalstītāji, un mediji ir viss rāda pozitīvu atbildi uz sponsorēšanu, un Džošs Wise pats ir reāli iesaistīties digitālajā valūtas kopienas pēdējo nedēļu laikā.

Šis notikums tiek sagaidīts, ka tā uzmanības centrā uz digitālo valūtu, un tas var ļoti labi ieviest pilnīgi jaunu sadaļu iedzīvotāju ideju aiz tā. NASCAR "Dogecar" dizains izmanto krāsu nianses, bet ekstravagants attēlus, un izceļas, salīdzinot ar citām NASCAR automašīnām. Uztraukums ir jūtams šajā dogecoin subreddit, un pāri, Facebook, Twitter, dažādos forumos, tērzētavās, un citos masu saziņas kanālus.

Kā Vai Šis palīdzības dogecoin vai citas Cryptocurrencies?

Kā Džošs Wise rasu ap dziesmu, viņš var ļoti labi palīdzēt, lai mainītu sabiedrības viedokli par digitālo valūtā. Profesionāls sporta sponsorēšana ir milzīgs solis vidusmēra pieņemšanu digitālo valūtu, un tas ir pārsteidzošs, lai redzētu NASCAR kā progresīvu spēku šajā ziņā. Ja Mr Wise uzvar, tas būs iespējams, būs sākums jaunam breakout rallijs, ne tikai dogecoin, bet visi no galvenajiem monētas.

Visa digitālās valūtas pasaule vēro, un, ja tas riska ir veiksmīgs, tas nebūtu pārsteidzoši redzēt sponsorēšana un reklāmas, no citām monētām tuvākajā nākotnē. Iedomājieties nākotni, kurā jauns koledžas futbola bļoda spēle, BTC bļoda, tiek spēlēta "Bitdome", ar kausu, kas ir par vairāk nekā izmēra fizisko Bitcoin virs tā. Vai Reddcoin varētu sponsorēt Mr gudrs tuvākais konkurents, un ļauj skatītājiem skatīties fizisko atveidojumu tiešsaistes konkurenci, ko var redzēt šodien. Papildus tam, Sakramento Kings, kuri ir pilnīgi apskāva Bitcoin, un digitālās valūtas varētu ietvert Bitcoinimage uz viņu krekliem, attēlus Litecoin, Reddcoin, dogecoin, Vertcoin un citām monētām viņu stadiona koncesijām, un pieminēt valūtas intervijās ar mediji. Digitālās valūtas ir decentralizēta autonomā korporācijas (DAC), un līdz ar to var efektīvi atbalstīt organizāciju, vienkārši šo organizāciju turot monētas un reklāmas valūtu, kas var palielināt vērtību monētas viņi ir.

Šīs idejas var šķist maz ticams šodien, bet 2014. Gada sākumā, kurš nebūtu ticējis dogecoin būtu pusē automašīnu sacīkšu Talladega līdz maijam?

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus