Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Ethereumproject ir savākti vairāk nekā 11.000 Bitcoins- vai $ 6,4 miljoni brīdī rakstiski - palīdzēt finansēt savu ambiciozo projektu veidot decentralizētu platformu praktiski jebkura veida līgumu.

Apmaiņā pret vienu Bitcoin, finansētājiem Ethereum nokļūt 2,000 ēteri (ETH), patentētu kriptonauda ka degvielas uz Ethereum tīklā. Kad tīkls uzsāk šo ziemu, ēters būs jāmaksā par kriptogrāfijas aprēķinu par Ethereum blockchain lai pārbaudītu līgumus.

Ethereum Genesis Saleis iestatīts ilgs vēl 30 dienas, ar summu, ētera saņēmusi vienu Bitcoin samazinās vairāk nekā šajā laika periodā. Pēc tam, kad faktiskais tīkls uzsāk pēc dažiem mēnešiem, viss ēters, kas tika iegādāti Genesis Pārdod laikā tiks hardcoded uz Ethereum ir ļoti pirmo bloku un izplatīt atbalstītāju lejupielādējamā klientu.

Pēc tam, papildu 9,9% no šīs sākotnējās ETH summas tiks dota sākumā contributorsand komandas locekļiem; vēl 9.9% dotācijas dosies uz kuru Ethereum pamats; un, visbeidzot, kas vienāda ar 26% no sākotnējā ETH blokā tiks izplatīts kalnračiem katru gadu.

Ethereum ilgtermiņa potenciāls

Par Ethereum uzsākšana ir ļoti hyped ar kriptonauda sabiedrībā 2014. Gadā, un par labu iemeslu dēļ - šī sistēma mēģina darīt līgumiem, ko Bitcoin paveicis valūtā. Ņemot decentralizēta, neuzticams tīklu, kas var šifrētā pārbaudīt līgumus potenciāli varētu nodrošināt lētākus un efektīvākus versijas juristu un brokeriem. Lai gan tas ir "līgumi" ļauj daudz, daudz vairāk nekā to.

Protams, šie lietojumprogrammu veidi daudziem gadiem nosaka līnijas, un tikai atspoguļo garšu potenciāls raksturīgs Ethereum. Bet projekta autors Vitalik Buterin skaidro par Ethereum YouTube channelthat reiz viņa tīkla pilnveidojoties, tas var izgriezt vidu vīriešiem praktiski jebkura veida līgumu vai darījumu:

  • Decentralizēta finanšu un īpašumu apsaimniekošanas
  • Peer-to-peer ziņojumapmaiņas un sociālajos tīklos
  • Distributed datu izvietošana un uzglabāšana
  • Online balsošanas un pārredzama pārvaldība

Šie ir tikai ir daži no galvenajiem iespējām, bet gan Ethereum būtība ir tāda, ka tas ir pilnīgi atvērts jebkāda veida līgumu. Tas nav iebūvētās kategorijām, kāda veida līgumi tiek atbalstīti, kā tas ir gadījumā ar NXTor darījumu partneri.

Sakarā ar Ethereum s agnosticisms pret ko tīkls tiek izmantots, tas tiešām ir ļoti grūti prognozēt lietojumprogrammas veidu, kas varētu tikt būvētas. "Visvairāk aizraujošu pieteikumus Ethereum, iespējams, tie, kas mēs neesam pat doma," saskaņā ar Vitalik.

Notiek decentralizēta Autonomā nākotne

Patiešām, ņemot priekšstatu par decentralizētu pieteikumu un paplašināt to nākotnē dod kādu aizraujošu iespēju.

Kad Mozus Sale sākās, Ethereum projekta komanda devās uz IAMA subreddit atbildēt līdzjutēju jautājumiem. Viens no tiem jautāja: "Kas ir visvairāk sci-fi traks robežlīnija iedomājams, programma, kas Ethereum varētu izmantot nākotnē?"

Vitalik respondedwith vīziju par futūristisks sabiedrības, kas darbojas tikai uz sadalīto līgumiem un decentralizēto vienošanos starp pusēm. Piemēram, viņš iedomājas scenāriju, kurā nomas kādu zemes ietver maksājumus iznomātājam caur blockchain - ja iznomātājs apstājas maksāt, tad blockchain automātiski pateiks zemes reģistru, lai pārslēgtos īpašumtiesības atpakaļ saimniekam, un slēdzenes vairs nedarbosies ar Nomnieks viedtālrunis taustiņu. Saskaņā ar Vitalik, šāda veida blockchain balstītas līgumu pārvaldība ir ne tikai piemērots nomnieks:

Protams, jūsu saimnieks ir saistoši tie paši ierobežojumi, - ja viņš izslēdzas savu kontu maksā pašvaldības $ 6.60 zemes vērtības nodoklis dienā, tad viņš zaudē īpašumtiesības un līgums automātiski pārslēdzas, lai jūs īri no valdības vietā. Valdība pati par sevi ir vienkārši liels decentralizēta organizācija, un jūs varat redzēt reālajā laikā $ 6.60 pārvietojas uz blockchain un galu galā iegūt kontā, lai samaksātu par medicīnas pētniecības programma cenšas pagarināt cilvēka mūža ilgumu no 170 gadiem 230.

Ethereum varētu beidzot būt par pamatu decentralizētu pārvaldību, ļaujot blockchain tehnoloģijas, lai padarītu valdība gan efektīvāku un pārskatāmāku. Nav nepieciešams uzticēties pāris apšaubāmām cilvēkiem starpnieku līgumus godīgi un precīzi, jo Ethereum tīkls darīt šīs lietas labāk un ātrāk.

Apdraudējumu ceļā uz Mozus

Neskatoties uz visiem Ethereum potenciālu, tas nav bijis bez tās daļu problēmu ceļā, lai uzsāktu. Jo Mozus Sale faktiski veido IPO, tas radīja bažas, ka federālās vērtspapīru regulatori varētu traucēt - kā rezultātā ēters tirdzniecība tika atlikta līdz brīdim, kad projekts bija pietiekami pārliecināti par tās juridisko stāvokli.

Viņa intervija ar monētu Brief laikā uzņēmējs Ēriks Voorhees komentēja ironija Ethereum ir atvērta noteikumiem pirms uzsākt:

Tas ir pilnīgi saprotams, ka viņi vēlas to darīt, bet man tas ir sava veida pretstatu kā šī kriptonauda sīkumi vajadzētu strādāt. Tur nevajadzētu būt atteice ar dibinātājiem. Tā nedrīkst būt, ka, ja viņi to atbrīvotu, regulators var apzīmogo, un pēc tam Ethereum ir pagājis.

Šāda dinamiska, šķiet, lai ilustrētu, kā kaut nobriedusi Ethereum tīkls ir plašs potenciāls, lai mainītu sabiedrības daudzus gadus uz leju līniju, projekts ir tomēr joprojām ir bērna autiņos šajā brīdī. Varbūt tas bija labi, ka komanda ieguva savas juridiskās pīles lai pirms būtībā uzsākt multimillion dolāru IPO - tas būtu kauns regulatoriem nogalināt šādu daudzsološu projektu, pirms tas vēl izpaužas pie zemes.

Tagad, Ethereum noteikti ir pelnījusi lielāku uzmanību ikviens, kurš ir ieinteresēts piemērojot decentralizēto raksturu Bitcoin sarežģītā pasaulē līgumiem un likumiem. Ja projekts var veiksmīgi uzsākt tīklam šo ziemu un pēc tam audzināt īpašu kopienu izstrādātājiem, tas tikai varētu kļūt Vitalik Buterin s futūristisku vīziju par realitāti.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Bitcoin pamati