FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Svante Lehtinen ir klusi un piesardzīgi apvērsumu ekonomiku Somijā. Ar savu bezpeļņas projekts FIMKrypto, viņš ir strādājis ar komandu coders un stratēģiem izmēģināt jaunu metodi nosaka kopēju bagātību laikā nācijas. Par ambiciozie mērķi cita starpā ir nodrošināt pamata ienākumu ikvienam, kas var pretendēt Somijas pilsonim, apbalvot stimulus dalībai, un galu galā kopumā uzlabojot dzīves somu kvalitāti cilvēkiem. Lehtinen cer mācīties no kļūdām iepriekšējo altcoins, līdztekus rūpīgas izpildes ilgtermiņa stratēģiju, kas palīdzēs FIMK izveidot stabilu pamatu digitālajā robežas. Viņš norādīja:

No mārketinga un darbības viedokļa, mēs esam noteikti uzzināja, ka hyping monētas un iet ātri bums nav ilgtspējīgs. Arī no Auroracoin sadales kļuva skaidrs, ka pēkšņi "airdrop" ir diezgan briesmīgs veids, kā sadalīt valsts pamata ienākumus. FIMKrypto atšķaida efektu papildus valūtas piegādi, palielinot apjomu pamata ienākumu lēni tikai tiem lietotājiem, kuri uzzināt par FIMK sevi un jāizvēlas brīvprātīgi. Tādā veidā izplešanās iet organiski, izmantojot mutiski.

Lai gan mērķi ir tālejošas, Lehtinen tikās milzīgu panākumu ceļojuma uz plašāku pieņemšanu Somijas digitālo valūtu laikā. Dodams nekā 533 bitcoinsto uzsāktu projektu, FIMK komandai ir plāni organizāciju, lai palielinātu savu klātbūtni nākamo četru gadu laikā. Viens no viņu jaunākajiem atskaites punkti ir bijis atbrīvot savu jauno maku.

Mofo maku, un nākotnes attīstības

Mofo Walletis ar FIMK attīstību, kuras mērķis ir sasniegt labāko kombināciju drošību un pieejamību. Makam ir HTML5 bāzes, un no jebkuras ierīces. Kas atšķir to no citiem tiešsaistes maki ir tas, ka vairs nav tikai paroli, ierīce piekļūtu kontam būs nepieciešams saglabātu failu sistēmā. Tas ļauj lietotājam, lai būtu par pilnu uz darbvirsmas maku drošību, bet arī pārrobežu ierīču saderību saistītas ar tiešsaistes maki.

Lehtinen komentēja, ka:

Es gribu, lai cilvēki pārdomāt, kas ir nauda, ​​ti. Pārsūtīt un uzglabāšana vērtību, redzes kurā tradicionālais fiat ir sava veida zaudēt šajās dienās. Šīs lietas ir sakņojas gribu veicināt meliorācija pasaulē. Katrai dzīvai būtnei ir vērtība. Problēma ir novirzot to pareizi pat uzturēt labklājību būtne pati. Tātad tie ir motīvi; un mēģinājums radīt vērtību ne tik turīgiem cilvēkiem, kuriem patīk pavadīt savas dienas rakstveidā foruma ziņojumi bija pirmais solis. Man bija ātri pārkāpt efektīvākām vietās, piemēram, izveidojot kvazi-valsts kriptonauda.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro