Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Fluttercoinmay būt monētu ar izmēģinātām un taisnība algoritmu scrypt

Bet tas noteikti ir kaut kas, bet parasts. Tas ir monēta ar lielām ambīcijām, kas ir mērķis, lai radītu vidi, ar vairāk darījumu nekā Bitcoin, sniedzot lietotājiem iemeslu tērēt to. Bez tam, izmantojot hibrīds pierādījums-of-darbs (POW) un pierādījums-of-apdraudēta (POS), ir arī vēl viens veids, kā kalnrūpniecības sauc pierādījums-of-Darījuma. Pierādījums Darījuma (POT) apbalvo lietotājus, izmantojot monētu par pirkumu. Ikreiz, kad monētas tiek nosūtīti, pastāv iespēja atrast POT bloku. Fluttercoins websitesays, ka tas ir daļa no "Butterfly Effect", kas būtībā atalgo cilvēkus, kas pārvietojas monēta apkārt, jo tā degvielas ekonomikā.

Kas padara Fluttercoin Unikālo Digital valūtu?

Piemēram, ja kāds nosūtīti 100 FLT nopirkt kaut ko, tie varētu tikt atalgoti papildu FLT ar POT, ļaujot iegādāties vēl vairāk priekšmetus, un vēl vairāk palielinot tauriņš efektu. Tas arī paaugstina tīkla drošības, jo tas tikai palielina citu slāni, kas ielauzies izlauzties cauri pat mēģināt 51% uzbrukumu.

Uzbrucējs būtu 51% (vai vairāk) ir šādi:

  • Kopumā tīkls hashrate
  • Kopējā summa monētas
  • Hosting 51% vai vairāk no kopējiem darījumiem.

Kā iegūt tikai vienu no šiem 3 prasību ir grūti pietiekami, jo īpaši, ja ASICS stāties spēlēt, uzbrucēji būs jādomā divreiz, pirms mēģināt 51% šo monētu. Bitcoin ir izdevies izvairīties no tā ar karagūsteknis vien, bet POS un POT dot divus papildu aizsardzības līmeņus.

Kā Fluttercoin s Supply regulēts?

Bez maksimālo skaitu monētu, pateicoties arvien lielākam FLT piegādi, apliecinājums darījumam būtu jāļauj teeming ekonomikai, kurā nauda vienmēr ir cirkulē. Tas atrisina problēmu, ka daudzi fiat valūtas konkurenti cīnās ar to, un kuru daudzi ir bažas, varētu ietekmēt Bitcoin nākotnē.

Tomēr ir nepārtraukti samazinās nejauši bloks atlīdzība, tāpēc inflācija nedrīkst būt problēma, jo ātrumu, kuru flt palielinās piedāvājums būs palēnināt, jo monētu kļūst izveidota.

Tieši tagad, Fluttercoin pamazām rada tvaiku, kā numurs 25 attiecībā uz tirgus vāciņu. Ar lielajiem atlīdzības joprojām ir augsts, un cenas joprojām lēti, tagad ir labs laiks, lai pārietu pie investora un kalnrūpniecības stenda punkts.

Ar skaņu teorija un stimulus, lai spendmoney, tas ir nesošā monētu, kas var droši spēlēties ar lieliem vārdiem kriptonauda.

Fluttercoin pierāda, ka algoritms un bloķēt atlīdzības nav viss, kas iet uz monētas. Making jaunus pierādījumus, piemēram, iepriekš minēto pierādījums-of-darījumu, un uzsvaru uz nesošā ekonomiku, kas atalgo, izmantojot to, var nodrošināt pamatu jaunu veidu meklē digitālās valūtām.

Es redzu Fluttercoin kā monētu, kas tiks izmantots augstas satiksmes jomās, piemēram, aizņemts tirgus vai cilvēkiem, kuri dodas uz izdevumu jautrība. Ar tik daudz darījumu notiek situācijās, piemēram, kādu no iepriekš norādītajiem, POT notiks biežāk, un palielināt izdevumus, tādējādi stiprinot ekonomiku.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!