GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

GAW Kalnraču, GAW Labs, saistītie uzņēmumi, un Džošs Garza ir tēma, šeit. Uzņēmums, GAW biedrība sāka kā aparatūras tālākpārdevējs, kas vērsta uz Scrypt kalnrūpniecības, bet galu galā paplašinot SHA256 un Bitcoin. Pēc tam, uzņēmums šķita iet pie dziesmas, kad tas uzsāka tā mākoņa ieguves "Hashlet". Kopš tā laika mēs esam skatoties lēnas kustības vilcienu vrakam, kas ir iznīcinājis bagātību lielu daļu no saviem investoriem. Pirms dažām nedēļām es uzrakstīju rakstu par SEC izmeklēšanas GAWand Josh Garza, kas tika uzsākta, lai izmeklētu uzņēmumus, kā arī daudz citas informācijas, kas bija nesegtajiem sabiedrībā vai noplūdis ar iekšējā.

Pēc tam, es izbāzt atklātu uzaicinājumu kopienai sūtīt man jautājumus Mr Garza un GAW. Džošs man bija pārliecināti, ka būtu jāatbild kādi jautājumi, un tāpēc es domāju, ka tas būtu vislabāk, lai ļautu sabiedrībai izlemt, kas būtu atbilde. Es atļauts, ka, lai turpinātu uz pāris nedēļām, sastādījuši sarakstu ar visvairāk likumīgu, vienkāršiem jautājumiem es varētu, un nosūta tos, Josh gada 22. Februārī, 2015. Tas bija ap šo laiku, es sāku strādāt pie tā, kā daži atklāsmes šajā rakstā tika sāk atklāts. No šodienas, es neesmu saņēmis atbildi. Protams, sakarā ar to, kas tagad ir zināms, ka ir maz ticams, ka svarīgi.

Kad GAW Miners pirmoreiz izlaida savu Hashlets, viņi tikās ar jauktu reviews. Izmaksas no virtuālās mākoņa kalnrači bija diezgan labs, pārspējot gandrīz visi citi Bitcoin miningor Scrypt ieguves investīcijas, bet uzņēmums nav faktiski sniedz pierādījumus, ka tas bija ieguves jaudu tā pārdod. Reāli, Hashlets šķita vairāk par kalnrūpniecības atvasinājuma nekā faktiskās ieguves jaudu. Tomēr, kad es intervēti Josh Garzaa pirms dažiem mēnešiem, es pajautāju, kas tieši, "Kā jūs varat garantēt, ka Hashlets būs izdevīgi?" Viņa atbilde bija ilgi aizdusu, bet minēja:

Kā laiks iet tālāk, mēs esam izveidojuši plāniem turpināt samazināt cenas mūsu uzturēšanas maksu.

Kā arī

Mums ir zināms, ar vairākām lietām, piemēram, samazinot uzturēšanas, kas attiecas uz uzturēšanu, atalgojot viņiem kaut sistēmā, kā arī ir iespēja izmantot tirgus, lai tos apmainīt, mēs varam teikt, ka jums būs iespēja ģenerēsiet peļņu, un pelnīt naudu. Tagad, atkal, tas ir, ja pastāv jēdziens skaidrības... Ārpus šīs nozares, pelnīt naudu, nenozīmē, 2 mēnešu laikā. Ja jūs ROI par normālu ieguldījumu, tas notiek, lai jūs, ar ļoti labu investīcijām, 5 - 10 gadiem. Kad jūs runāt ar kalnraču, kas ir briesmīgs skaitlis uz tiem.

Kad es jautāju par skaidrību par ilgtermiņa rentabilitāti Hashlets, viņš padarīja šo komentāru par ilgtermiņa vērtību saviem klientiem:

Tie nav vērts negatīvs skaitlis, pat ja jums ir soli un kompensēt, tās ir vērts daudz. Ja jūs tieši pie viņiem, jums būs viņiem ilgu laiku. Tas ir vērtīgs.

Viņa paziņojumi šķietami norāda plānu turpināt rentabilitāti Hashlets, pat ja GAW nācās maksāt no kabatas tos atbalstīt. Faktiski, no brīža, kad Hashlets tika paziņoti, tas bija diezgan skaidrs, ka vienīgais veids, kā GAW Miners patiesi saglabāt savu solījumu "rentabilitātes" būs tieši tas. Galu galā, ja ieguves jauda bija nodrošināti ar nekustamo aparatūru, uzturēšanas izmaksas kļūtu vairāk, nekā izmaksas (ja faktoringa sākotnējās izmaksas un jebkuras izmaksas, uzlabot aparatūru), un GAW būtu, lai segtu starpību.

Tas, šķiet, ir izmests pa logu ar "Hashlet beigas Life Sludinājums". Tā vietā, klienti tiek piedāvātas vairākas iespējas:

1. Būs laiks, kad būs konversijas iespēja. Tas ļaus Hashlets jāpārvērš HashStakers ar mērķi turpināt rentabilitāti. Kā zināms, HashStakers ir laiks pamatā, lai paziņojums tiks sniegta, cik ilgi HashStaker programma ilgs līdz tā termiņa beigām, pirms konversija notiek.

2. HashStaker Marketplace tiks izveidots, ja HashStakers var nopirkt vai pārdot.

3. GAW Miners ir izveidot partnerību ar jaunu, nākamās paaudzes un jaunākās mākoņa ieguves platformu. Ja tiek pieņemts lēmums veikt atstāt Hashlet tās pašreizējā formā, tas automātiski tiks pārveidots par kuponu, kas vienāda ar klientu sākotnējās iegādes cena, kas būs par izņemšanu jaunajā platformā.

Izņemot # 3, kas liek domāt, kādu nezināmu, pašlaik vispār pastāv ieguves platformu, pārējās 2 varianti neatbilst solījumu mūžīgi rentablu miner. HashStakers ir uz ierobežotu laiku, tāpēc pat tad, ja tie nav pārdoti, tie beigsies. Trešais variants pats par sevi ir smieklīgs, jo GAW s "ZenPool" un "ZenCloud" jau nodrošina mākoņa ieguves platformu. Nav jēgas, ka jaunā platforma varētu kaut kā padarīt Hashlets atkal izdevīgi, nedz arī tas ir jēga, lai kaut kā būtu iespējams sniegt klientiem kredītu sākotnējās izmaksas to Hashlets likt uz citu kalnraču, bet nav iespējams tikai glabāt ka Hashlets darboties jau tagad.

Apliecinājums Krāpšana: DKIM-Parakstīts e-pastus no GAW Josh Garsa

Pirmkārt, ļaujiet man norādīt, ka šie e-pasti tika publicēta Pastebin ar anonīmu Bitcointalk lietotājs nosaukts gawneedstobestopped. Parasti es ignorēt anonīmu apsūdzības kā šis... Bet pierādījumi runā pats par sevi. Avots nozīmē neko šajā gadījumā, jo tie ir DKIM-Noslēgtie e-pastiem.

Otrkārt, es nedomāju izmantot terminu "Krāpšana" brīvi. Iepriekšējos rakstos, kas saistīti ar GAW, esmu mēģinājis izvairīties spriedumu, jo nav bijis kāds konkrēti pierādījumi par pārkāpumu. Tas vairs nav taisnība. Ar e-pasta, kas ir atbrīvota rāda acīmredzamu necieņu pret investoriem, kā arī iedrošinājumu ciparu ekvivalentu "insaideru" valūtas. Juridiskā definīcija "krāpšana" bieži vien ir grūti noteikt, bet Modern Federālā Žūrija instrukcija, Instrukcija 57-15, kas izskaidro, kā tiesnešiem vajadzētu uzdot žūrija kādā vērtspapīru krāpšanas gadījumā, apraksta krāpšanu kā "vispārējs termins, kas aptver visus ģeniāls darbs un nozīmē, ka personām izstrādāt, lai izmantotu citiem. " Tas ir definīcija es izmantoju šo rakstu, un tas ir tikai termins, kas adekvāti raksturo to, kas šeit ir noticis.

Nozīme DKIM-parakstu saistībā ar GAW un Džošs Garsa

Es biju apdullinātas redzēt šīs DKIM-Parakstīti e-pastus parādās Bitcointalk. DKIM nozīmē, ka e-pasts tika "parakstīts" tādā veidā, kas šifrētā veidā pierāda, ka tas tika nosūtīts no konkrēta domēna. Ne tikai to, ka, to var izmantot, lai pārliecinātos, ka ziņojums nav nekādā veidā izmainītas, jo viens būtu nepieciešams privāto atslēgu, lai to izdarītu.

Tātad, ja galvenē e-pasta ietver kaut kas līdzīgs šim:

DKIM-paraksts: v = 1; a = rsa-SHA256; c = atviegloti / atviegloti;
utTasyVLHL6cYOvESeKSuXVII8VbGogHp2l4s =

Tas parāda, ka RSA SHA256 parakstīšanas algoritms tika izmantots, lai pierakstītos šo e-pastu, var izmantot, lai pierādītu, ka tas nav mainīts, un nāk no geniusesatwork.com (vai nav). To var pārbaudīt, lejupielādējot e-pasta saturu kā tekstu vai kopējot jēltekstu, un nosūtot to pa DKIM validācijas līdzekli. Turklāt, man ir faktiski saņēmis e-pastu no agrāk, kas arī izmanto to pašu domēnu (d = geniusesatwork.com) un selektoru (s = GAW). Šī kombinācija attiecas uz konkrētu privāto / publisko keypair ar publiskā atslēga tiek parādīts, izmantojot DNS TXT ieraksts: gaw._domainkey.geniusesatwork.com

Kad e-pasta satur DKIM parakstu tiek kopēts DKIM validācijas rīku iepriekš minētajā, tas būs izejas kaut kas līdzīgs šim attēlam.

Josh Garza brālis, Carlos, Iesaistīts ar Pārdošanas Paycoin un GAW paketes

Diemžēl divi e-pastus no novembra neietver DKIM parakstu, lai gan visiem pārējiem e-pastiem darīt. Piereģistrējos ar savām e-pastus no GAW, un tie nesākās ieskaitot DKIM parakstu līdz decembrim, tādēļ der. Still, es atzīmēt divus e-pastus, kas šobrīd pietrūkst DKIM, jo tie nevar pārliecinoši pārbaudīt, kā tādu Geniusesatwork.com, BTC.com, vai jebkuru citu domēnu.

Pirmais no e-pastiem iesaistīt Josh Garza, viņa brālis, un investoriem. Jau novembrī 2014, ir e-pasta ziņojumi rāda, ka Carlos Garza bija iesaistīts iestatīšanai pārdošanu, un maksājumu iekasēšanu, lai GAW.

Turpmāk E-pasta ilustrē šo:

(Pirmais E-pasts ir no novembra, un tas notinclude DKIM parakstu)

(Otrais E-pasts ir no decembra, un doesinclude DKIM parakstu)

Šeit uzskaitītie investori pirka uz GAW plānu ar jebkur starp desmitiem tūkstošu, miljoniem, dolāru. Rishab Jain vien šķiet, ir samazinājies vairāk nekā $ 2 miljonus, iegādājoties Zen Hashlets, konvertēt uz Hashstakers ar solījumu veikt kopējo ieguldījumu $ 7 miljoni. Tas padara viņu par lielāko no šiem investoriem līdz šim..., kas arī ir daļa no iemesla dēļ, ka daži vēlāk e-pastiem ir tik briesmīgs.

Konkrēti, dažas līnijas 2. E-pastu tiešām stick out. Pirmkārt, Josh apgalvo, Rishab ka GAW slēdza vienošanos ar Paypal:

PayPal darījums tiek darīts (veikts gandrīz divas nedēļas), mūsu mārketinga komanda vēlējās nogaidīt, lai mēs varētu saņemt vairāk pr no tā.

Tagad, jums var būt jautājums, "Kas nodarbojas ar Paypal?" Nu, šķiet, ka tas ir tas, ko Džošs pastāstīja šo investors:

Partnerība sāksies ar visām paypal tirgotājiem, kuri pieņem paycoin. Mēs neesam nolēmuši, ja mēs izmantosim savas lietotājam lietotāju pārskaitījumiem. Kā tas ko paybase ir. Bet mēs integrēt ar visiem saviem tirgotājiem. Tāpēc ikviens, kas aizņem PayPal var veikt paycoin.

Tas ir neticami prasība... Un es redzu to, kā investors varētu saņemt satraukti par to. Paypal integrācija noteikti būtu darīts viss šis stāsts ir ļoti atšķirīgi viens... Bet, protams Paycoinis visiem tirgotājiem, kuri pieņem Paypal nav pieņemts. Papildus, ka Džošs apgalvo, ka Cantor Fitzgerald, multi-miljardu dolāru investīciju banka, vērtējams Paycoin par vienu monētu 60 $:

Cantor ir projekcijas dators tiks svārstoties ap 60 $ jūnijā. Visi normāli sīkumi attiektos, NDAs, pirmās atteikuma tiesības attiecībā uz jaunu darījumu, labākajiem nācijām utt dariet man zināmu, ja ir interese. Ne jau minēju, es esmu griešana no mana piešķiršanu, tāpēc neuztraucieties :)

Tagad, tas nevar būt 100% atspēkoti, kā Cantor nav publiski minēts Paycoin jebkādā veidā. Cantor "s priekšsēdētāja vietnieks, protams, ir, vai bija investors GAW Labs un Lielās Auk Wireless, bet nav bijis apliecinājums, ka viņš ir informēts par to, ko Josh, un GAW, dara tagad.

Tas nozīmē, ka tas ir ļoti maz ticams, ka Cantor Fitzgerald būtu pat apnikt, lai projekta vērtību jaunu digitālo valūtu. Ko pamata viņi izmanto, lai atrastu vērtējumu 60 $? Kā viņi pamato, ka? Vienīgais veids, ka būtu kāda jēga vispār būtu, ja Paypal un GAW patiesi bija sadarbība kopā... Bet nav pierādījumu, kas liecinātu, ka ir taisnība, vai kādreiz ir bijis pat tiek uzskatīts Paypal jebkādā veidā.

Josh klaji maldināt GAW s Kopiena "Pārvietot Market"

Getting dziļāk apzināti maldināja investoriem, mēs atrast šo labs piemērs:


Tas ir diezgan acīmredzama, ko nozīmē, ja Josh piemin:

Es saņems ikvienam uzskatu, ka mēs virzāmies cenu, tāpēc viņi to pārvietotu mums muhaaaaaaaaaa

Pēc Paycoin tika izlaists, tur bija vairāki gadījumi, ka Džošs minētie viņš bija "virzās tirgus" vai "kustīgu cenu", tomēr daudzos gadījumos tas šķita, it kā tas nebija taisnība. Vispār, paziņojumi par virzot tirgū sekos neliels kāpums cenu, kam seko krass samazinājums, kā cilvēki izmantoja par kustību. Ar šo e-pastu, tad aizdomas, ka viņš faktiski nav mēģina mainīt tirgu, bet tā vietā paļaujoties uz sabiedrību, lai to izdarītu viņam, ir apstiprināta. Šis tirgus manipulācijas veids ir pilnīgi nepiemērota, un bieži vien radīja lielu zaudējumus personām, kas tirgoti par paziņojumiem.

Ieslēdzot GAW lielākā zināmā ieguldītāja

Rishab, kā minēts iepriekš, ir GAW lielākais zināms investors. Viņa sākotnējais iesaistīšanās, šķiet, rodas no off-the-grāmatas, "Nekas rakstveidā" darījumu par 750,000 $:

(E-pasta no novembra. Nr DKIM paraksts)

Pēc tam, tur bija miljoniem $ 2 minēts iepriekšējās nodaļās, bet tas nebija beigas Rishab s ieguldot GAW. Pēc tam, kad no decembra sākumā miljoniem $ 2, šķiet, ka viņš velk vēl dziļāk virzienā beigām:

Iepazīšanās ar šo e-pastu, šķiet, ka Rishab beidzās sola vēl $ 2 miljonus "PRIMES". Kāpēc viņš to dara? Nu, tas sekoja saruna, kurā Joshed paziņoja, viņš bija "virzās tirgus", tajā pašā dienā, kad viņš nosūtīja e-pastu uz citiem dalībniekiem GAW, smejoties par nepatiesiem apgalvojumiem par pārvietojas cenu, lai citi varētu to darīt viņam. Ne tikai to, ka, Džošs atkal atsaukties Cantor Fitzgerald par likumību, norādot:

Cantor palīdz uzsāktu pirmo publisko apmaiņu crypto! Un viņi gatavojas izmantot * gan * BTC un XPY par pamatvalūtās darīt tirdzniecību !!!!!! Es par to pagājis, kad es dzirdēju, jo es zināju, ka viņi dara to, bet es nezināju, viņi varētu izmantot XPY kā bāzes valūtu. Es tikai domāju, ka mēs būtu uzskaitīti.

Es nevaru iedomāties, ko tā darīs, lai XPY.

Lūdzu, atkal, saglabāt to starp mums. Pat mans brālis nevar zināt. Man ir ļaut viņam zināt, ka es nedomāju, kantors gatavojas ļauj mums pārdot vairs monētas, kontrolieri, vai pat kabatas. Mans partneris Stuart saka, ka Howard (priekšsēdētājs) tiek teicis viņa puiši, kas XPY gatavojas paaugstināt vērtības saskaņot BTC.

Protams, tas exchangehas neīstenoto vai pat minējuši Cantor. Turklāt, es nevaru redzēt finanšu iestādi palaišanu apmaiņu un izmantojot valūtu, piemēram, Paycoin. Lai gan es domāju, ka Paycoin hit dažas idejas, kas varētu pārsūdzēt banku sektorā, tas ir tālu no faktiski nodrošinot stabilu platformu tiem. Vairāk izveidota digitālā valūtu, piemēram, Bitcoin, vai viņu pašu, jaunu digitālo valūtu, nevis viens ar šāda aptraipīta reputācija, būtu daudz lielāka jēga.

Diemžēl, Mr Jain šķiet, ir jāņem ēsmu.

Tomēr pat tad, ja viņš tika maldināti, varētu domāt, ka Džošs būtu pieklājības rūpēties, kaut kādā veidā, par puisi. Pat izlasot visu, jūs pat varētu staigāt prom ar iespaidu, ka kaut kas var būt tikai kritušās cauri ar Paypal darījumu, un Džošs pārprot kaut kas saistīts ar Cantor. Tas nevarētu izskaidrot tirgus manipulācijas, bet tas būtu vismaz tik briesmīgs. Diemžēl, e-pasta nosūtīts aptuveni nedēļu pēc iepriekšējā saziņu starp Josh un Rishab parāda, kā tieši Josh skatās Rishab:

Tāpat nav celt šo līdz Rishab. Ja jums viņam virvēm, pēdējā lieta, ko jūs vēlaties darīt, ir mainīt lietas

Lasīt šo līniju uzmanīgi. Uzklausījusi Rishab naudu, Josh ir devās uz savu brāli, lai viņa "zēni" par īpašu piedāvājumu par iepirkuma paycoins, lai mēģinātu novērst lejupvērsto spiedienu no cilvēkiem, kas pārdod tos tirgū. Rishab, no otras puses, tagad ir izslēgts no šīs kāda iemesla dēļ. Tas ir zināms, ja ir gabals no puzzle trūkst šeit, lai sniegtu kontekstu šai pēkšņas izmaiņas, bet acīmredzot Rishab jūtama to. Tikai divas dienas vēlāk, viņš vērsās pie Josh ar saviem jautājumiem:


Tagad šeit šķiet tik ifRishab mēģina spēlēt atdzist, un vēl pastiprināt, ka viņš atbalsta Josh, vienlaikus minot, ka partneri sāka uztraukties. Josh atbilde ir agresīvs un augstprātīgo, un piemin pārsteidzošu "fakts":

Man ir desmitiem puiši, kuri ir ieguldījuši daudz reizes, ko jūs guys ir, un nebija neviena, ir nosūtījis e-pastu. Lielākā daļa no viņiem mēģina uzpirkt vairāk.

Man nav ne jausmas, ja ir investori GAW / Paycoin kas šajos e-pastu, kas nav minēti, bet šķiet, ka ļoti maz ticams, ka ir desmitiem cilvēku, ar vairāk nekā $ 4 miljoni + ieguldīta. Ja tā būtu taisnība, tad $ 20 grīdas, kas GAW apsolīja būtu sasniegts. Tas būtu vienkārši bijis veids, kā izveidot ļoti lielu pirkšanas siena pie $ 20, un ļaujot visiem tiem, kas gribēja likvidēt dump savas monētas sienā. Ar skaita Paycoins, kas ir "savvaļā", nevis kādā Prime kontrollera makā vai jau pieder GAW, ir tik mazs, $ 52 miljoni +, kas būtu radies no vēl viena ducis investori lielāks nekā Rishab, kopā ar Rishab pats, varētu būt pietiekami, lai nopirktu katru atlikušo Paycoin pie 20 $. Ar "desmitiem", kas liecina 24+ investoriem ar vairāk ieguldījis nekā Mr Jain, tas būtu bijis niecīgs.

Godīgi sakot, tas ir grūti nav žēl Mr Jain šajā brīdī. Paycoin pašreizējā cena ir $ 0.88, kas nozīmē, ka viņš ir, iespējams zaudējis miljoniem, ja vien viņš nav izdevies pirkt un pārdot to ļoti labi. Neatkarīgi, šķiet, ka viņš nepadevās, un pat bija idejas par to, kā viņš varētu palīdzēt iegūt Paycoin notiek:

(Šī e-pasta ir neapstrādāts teksts ir formatēts nepareizi, un tādējādi DKIM parakstu nevar pārbaudīt. Es esmu mēģina noņemt atstarpes, lai saņemtu to, lai tās sākotnējā stāvoklī, bet, šķiet, nevaram iegūt to tieši labi. Katrā ziņā, nekas, ka, šķiet, apsūdzoša nepareizs šajā vienu. Tomēr, ja kāds var noteikt formatējumu, un saņemt šo vienu, lai pārbaudītu pareizi, lūdzu, sazinieties ar mums)


Vismaz darbs viņš liek domāt kā likumīgs veicināšanu, un tas ir grūti kritizēt viņu vēlas padarīt monētai panākumus. Vienīgā izeja no šīs caurums ir palielināt vērtību Paycoin, bet ņemot vērā, ka e-pasta bija no janvāra sākumā, šķiet, piemēram, tas var būt zaudējis cēlonis.

Nu tā, cerams, ka viņš ir izlasījis šos e-pasta jau ir vai lasa tos šeit. Tas var palīdzēt izskaidrot, kas ir noticis ar Josh, GAW un Paycoin mazliet.

GAW Partnerattiecības ar Mastercard

Pēdējā trešdiena 25 februāris, 2015, Coin Fire ievietojis articlein atbildi GAW neseno paziņojumu, apgalvojot partnerību starp Mastercard un Paycoin. Saskaņā ar monētu Fire, divi locekļi savas komandas sazinājās Mastercard, noskaidrot par partnerību, un saņēma šādu atbildi no Seth Eisen par MasterCard korporatīvo un sabiedrisko lietu Komunikācijas nodaļas:

Es vēlos paskaidrot, ka MasterCard nav attiecības ar PayBase / PayCoin.

Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā skaitļu iepriekšējās "partnerattiecības", kas ir neīstenojās. Tomēr, kā tas ir jaunāko attīstību, tas ir pelnījis jāpiemin.

Es neesmu īsti pārliecināts, ko vēl pievienot to, tāpēc es atstāt to, ka. Jūtieties brīvi izdarīt savus secinājumus, un dalīties ar jūsu domas par to, kas ir noticis. Es zinu, daudzas citas lietas ir noticis kopš mana vecākā, visaptverošu rakstu par GAW, un es, iespējams, atjaunināt to tuvākajā nākotnē. Tomēr, es esmu vairāk nobažījusies par e-pastu, nevis kaut kas cits. Tiem būtu jāuzsver, visiem, kas iesaistīti ar GAW lasīt, jo sliktākais no tiem var tikt pierādīts, ka tās izcelsme no btc.com vai geniusesatwork.com... Un abi domēni pieder Josh Garsa.

Visi e-pastiem, kas tika izmantoti šajā rakstā var piekļūt pastebin no zemāk esošajām saitēm.

Http://pastebin.com/XfFy1dfU

Http://pastebin.com/2RHUSj8C

Http://pastebin.com/utQzx8jP

Http://pastebin.com/2hPQfx2Z

Http://pastebin.com/RuK4AVhc

Http://pastebin.com/PgdWNhae

Http://pastebin.com/QsNnQwmp

Http://pastebin.com/HnQfMMp1

Turklāt citus e-pastu var atrast, skatoties caur pasta vēsturi gawneedstobestoppedon Bitcointalk.

Cilvēki ir panākt, lai man kopš pēdējā rakstā es ievietojis par GAW, lūdzot atjauninājumus, sūtīt man informāciju vai vienkārši komentējot situāciju. Es atvainojos, ja jūs sazināties ar mani, un es neatbildēja. Esmu pavadījis diezgan kādu laiku iet pa pieejamo informāciju, cenšoties, lai redzētu, vai es trūka kaut vai nepareizas interpretācijas, ko es lasīju. Diemžēl, ne tikai to, kas ir minēts iepriekš, es nevaru atrast nevienu citu loģisku secinājumu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture