GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja | Latvian.globalsciencecollaboration.org

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Coin Īss nesen intervēja Josh Garza, CEO GAW biedrība. Kopš tā laika mēs esam uzraudzīt uzņēmumu, un tas ir konkurss, jauniem notikumiem un jaunumiem. Vakar, Josh Garza "nometa izaicinājumu", atbildot uz nesenajiem paziņojumiem no KNC biedrība. Tomēr, pirms mēs nokļūt, ka ir vajadzīgs mazliet vēstures likt to vērā kontekstu.

Par Bitcoin Mining kari, un pāreja uz Scrypt

Par Bitcoin ieguves kari ir nikns gadus, sākot ar pirmo matricas, un saasinājās, kad Avalon nosūtīti pirmo Bitcoin ieguves SHA-256 ASIC uz Jeff Garzik 2013. Kopš tā laika, uzņēmumiem ir pieaudzis, un samazinājies, mēģinot kļūt par Bitcoin ieguves uzņēmums. Nesenā pagātnē, KNC ir, varbūt, kas notika šo vainagu.

Taču tagad Scrypt ieguves ASICS, kas ļauj lietotājiem, lai mine daudzus valūtu, ieskaitot Litecoin, dogecoin, Reddcoin, un daudz, daudz vairāk, ir ieradušies. KNC, un daži no citām lielākajām Bitcoin ieguves uzņēmumiem, ir strādājuši uz pāreju uz Scrypt, bet līdz šim nav atpaliek.

No šī haosa, GAW Miners ir paplašinājies, lai kļūtu Scrypt ieguves Powerhouse. Kaut GAW nodrošina Bitcoin ieguves SHA-256 ASICS, kā arī, viņu uzmanība tiek Scrypt. Tie ir efektīvi apmierinātu pieprasījumu tirgū, vienlaikus ievērojot pareizas piegādes grafikiem, kas ir bijis bane daudzu citu ieguves uzņēmumiem, jo ​​kavēšanās un nenovērtēšana izstrādes laiku.

KNC s Scrypt Mining "Titan"

Martā, KNC paziņoja "Titan", kas ir Scrypt ieguves iekārta tie attīstās. Tas ir oriģināls specs uzskaitīti kā 100 MH / s, kas bija neticami summa jaukšanas jaudu tajā laikā, bet tagad ir pieejama pašreizējās augstas klases ieguves iekārtas. Tomēr, tā kā pirmā paziņojuma, KNC izlaidusi atjauninājumu, "mēs esam spējuši uzlabot partijas Two" Mini "Titan līdz 200 MH / s, un" standarta "Titan 400 MH / s, vienlaikus saglabājot enerģijas patēriņu un siltuma traucējumi iespējami zemu. Tāpat arī esam paveikušas krietni daudz trokšņu samazināšanu un iepakojumu, kura mērķis ir izturīgākas produktam vispār. "

Modernizētas mini-Titan vien pie 200 MH / s, kas ir tālu aiz neko šobrīd pieejamo. 400 MH / s sagaidāmie no Titan ir neticami solis uz priekšu no pašreizējiem Scrypt mašīnām. Arī beigās jūnija KNC paziņoja: "Mūsu Titan Scrypt Miner norit, kā paredzēts, un mēs plānojam, ka kuģis Q3. Mēs panācām lentes-out no 2284-core Titānu jūnija sākumā, un mēs neredzam kavēšanos ražošanu process līdz šim. " Pašreizējais cerības ir, ka mašīnas, iespējams, būs gatava kaut kur no augusta un septembra sākumā vidum.

GAW Kalnraču Titan Smalcināšanas "VaultBreaker"

Kopš paziņojuma par Titan, GAW biedrība turpina augt, un ir, kas viņu skatus uz KNC. Par GAW biedrība izpilddirektors, Džošs Garza, ir jāparedz, ka pilnīgi skaidrs pagātnē, norādot: "Mēs ejam, lai uzvarētu pār visu scryptmining nozari ar beigām. Mēs esam jau pārspēt ikvienu Ziemeļamerikā. KNC ir vienīgais konkurents un viņi tālāk. " Pārsniedzot ka, pirms VaultBreaker tika oficiāli nosaukts, viņš to nosauca par "Titan Crusher", un minēja, ka: "Mēs izveidojām Vaultbreaker lai outclass titāna katrā veidā. Cena, Performance, stils. Un izlaišanas datumu. Mūsu klienti atzīst, ka. "

VaultBreaker sākotnēji tika paziņots ar specs, kas paziņoja, ka tā nodrošinās 500 MH / s, līdzās mini versiju, kas varētu piedāvāt 250 MH / s. Tomēr kopš tā laika viņi ir modernizētas, ka, lai 750 MH / s un 375 MH / s attiecīgi. Tas rada Mini-Vaultbreaker pie gandrīz hashrate par pilna izmēra Titan, un parastais VaultBreaker gandrīz divkāršo hashrate uz Titāna, pildot solījumu outclassing TITAN cenu ziņā un veiktspēju, ja tiek izpildīti atjaunināti specs.

Pašreizējais paredzamais piegādes datums Vaultbreaker oficiāli beigas Q3 vai agrā Q4. Tomēr šķiet, ka Mr Garza varētu būt saņēmis dažas labas ziņas, jo viņa pēdējie paziņojumi mājienu, ka to attīstība var būt tālāk gar, nekā viņi let on. Vakar, ar post GAW kalnraču sociālajiem forumiem, Hashtrader, tad GAW Miner izpilddirektors norādīja:

Es gribu darīt kaut ko skaidri par mūsu VaultBreakers.

NAV scenārijs, kur es ļaus KNC pārspēt mūs tirgū. Ja, kā par brīnumu, viņi gadās būt gatavi sūtīt pirms mums. Es izmantot savu datu centru, lai spin up visu jūsu VaultBreakers līdz tie ir gatavi sūtīt (pieņemot, ka tie ir nosūtītie vienības)

Atkal, nav veids, kā es varētu viņiem sniegt jaukšanu jaudu, pirms mēs piegādāt mūsu klientiem. Šī ir mana apņemšanās visiem VB klientiem. Lūdzu izplatītu vārdu.

Scrypt Mining ir mana māja, un man nebūs pārspēt manā mājā

Josh- CEO

Kurš uzvarēs Scrypt Mining Wars?

Pat ja KNC ir acīmredzamas priekšrocības, ar savu pieredzi un panākumus Bitcoin kalnrūpniecības pasaulē, GAW Miners ir ātri atspīd konkurenci Scrypt ieguves. Neatkarīgi no tā, vai GAW Miners pārspēj KNC pārdot vai nē, ja viņi pat atbrīvotu VaultBreaker tajā pašā laikā, kā KNC izlaidumi Titan, un specs par abām mašīnām ir pat nedaudz precīzi, tad GAW nāks ārā uz augšu. Ir tikai divi iespējamie veidi, lai KNC, lai uzvarētu šo:

  1. GAW Miners piedzīvo lielas neveiksmes. Tomēr ar Mr Garza solījumu uzņemt mašīnas par klientiem, ja sūtījums ir kaut kavējas, un to neseno vēsturi vai kuģošanas mašīnu uz laiku, kas nav ticams.
  2. Nu GAW s mašīnas ievērojami atpaliek no, vai KNC vairāk nekā divkāršo hashrate to Titānam. Tādā gadījumā, tas nāk uz leju, lai kurš kuģi pirmās. Šis scenārijs ir nedaudz maz ticams, jo KNC mašīnas esot jābūt ražošanu šajā laikā, un GAW ogļraču mašīnas vienmēr ir izpildīti vai pārsniegti, deklarēto hashrate pagātnē.

Es nevaru pateikt droši, kā tas virzīsies, bet tas noteikti būs interesants, lai noskatītos.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk