SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda | Latvian.globalsciencecollaboration.org

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

SEC sākotnējā izmeklēšana GAW kalnračiem apstiprināts un informācija noplūda

Lai gan daudz kas no tā, kas notiek iekšienē GAW nav zināms, man ir nodrošināts ar dokumentiem, kas skaidri izklāstītas pašreizējās problēmas sīkākās detaļas, kā arī liecina pagātnes jautājumiem, kas ir aizmirsuši, vai arī lielā mērā aizmirst, ko kopienas, pateicoties jaunākajiem traucējošos. Es ne izdarīt nekādus secinājumus šeit, ne es publicēt dažas lietas, kas man ir teicis, jo man vēl saņēmis apliecinājumu, ka tie ir pareizi. Vienīgie dati, kas publicēti šajā rakstā ir balstīti uz informāciju, ko man kopā ar būtisku pierādījumu informāciju.

Tas būs dzīves dokuments jāatjaunina, jo vairāk informācijas tiek sniegta ar mani, vai pakļaut. Ja jums ir pierādāmie informāciju par statusu, vai pasākumos, kurus veic / pret, GAW Labs, GAW biedrība, vai vienu no to saistītajiem uzņēmumiem, lūdzu, nosūtiet to uz [email protected].

Šeit ir satura, ar datumiem, lai saglabātu šo organizēta, un veikt atjauninājumus viegli atrast:

Atruna: Kā šķiet, ka dažas neskaidrības, mēs vēlējāmies noskaidrot to. Jebkura atsauce uz "izmeklēšanas" šajā rakstā atsaucas uz vispārīgiem aktiem "pētot", "mācās", "jautā" vai pirmajos posmos SEC izmeklēšanu: 

Visi SEC izmeklēšana tiek veikta privāti. Fakti ir izstrādāta, lai, cik vien iespējams, izmantojot neformālās izmeklēšanas, aptaujājot lieciniekus, izskatot brokeru uzskaiti, pārskatot tirdzniecības datus, un citas metodes.

Tas nav iespējams sajaukt ar "oficiālu rīkojumu izmeklēšanas", kas nav izrādījusies notiek brīdī, un tas pāriet ļaus vairāk ierobežojošiem pasākumiem:

Ar oficiālu rīkojumu izmeklēšanas, ka nodaļas darbinieki var piespiest lieciniekus tiesas pavēsti liecināt un uzrādīt grāmatas, dokumentus un citus saistītos dokumentus.

SEC ir uzsākusi izmeklēšanu par GAW un Džošs Garsa

Tas noteikti nav jaunākās ziņas. Coinfire veikusi pirmstermiņa apsūdzības, ka GAW tika atbrīvojot maldinošus apgalvojumus par Paycoin / Paybase, un seko, ka, atbrīvojot Informationabout SEC izmeklēšanu GAW. Vienīgais iemesls, es pieminēt tas atkal ir tas, ka mēs šeit Monētu Brief tagad var pārbaudīt, vai GAW tiek pārbaudīts ar SEC.

Viens no mūsu avotiem ir nodrošinājis mūs ar dokumentiem, kas apliecina iekšējās diskusijas, kurās David McLain, sazinoties ar Josh Garsa, pausts šāds:

SEC nesen sākusi atklātu izmeklēšanu GAW, jums, utt

David McLain šķiet juridisks konsultants GAW, kā "David H. McLain" par "DHM juridiskie pakalpojumi, LLC" ir minēta kā korespondents par Džoša Garsa iesniegto termina "GAW biedrība" preču zīmju skaidas.

Izmeklēšana ar SEC nav nekādā veidā pierādīt pārkāpumus, ko GAW biedrība, Džošs Garsa, vai kāds cits, jo tas netiks noteikta līdz viņu izpēte ir pabeigta. Tas nozīmē, ka tas rada šaubas par uzņēmuma, ja ne cita iemesla dēļ, nevis ar to, ka tie ir iepriekš noraidīja ideju par SEC izmeklēšanu. Protams, tas ir iespējams, ka GAW bija zināms, ka SEC zonde tika uzsākts, kad Coinfire paziņoja to. Tomēr, ja tas ir noticis, tad es nevaru saprast, kāpēc rīcība veikti bija atklāt Coinfire, un noraidīt ideju par jebkuru iespējamu izmeklēšanas, nevis sagatavoties sniegt nepieciešama informācija, un ceru, ka izmeklēšana nav aiziet no provizorisks pasākums pilnvērtīgas oficiālu izmeklēšanu.

Visās godīgums, uzmanība no SEC nav pārsteigums, jo Hashlets domājams "kalnrūpniecības atvasinājumi", nevis faktiska, fiziska aparatūras, kas pieder lietotājam. Tā lietotājs pērk pārstāvību jaukšanu varu, nevis faktisko jaukšanu spēku, tas padara to par drošību (kā atvasinājumi ietilpst paspārnē "vērtspapīri"). Faktiski, tas būtu pārsteidzoši, ja tie nav izmeklē šo visu, kā tas ir skaidri savā jurisdikcijā. Brīdī, kad tika paziņots, ka Hashlets nebija pārstāvēt fizisko aparatūru, un tikai "simulēt" ieguves dažādos baseinos, līnija tika šķērsota. Kādi ir jānosaka, tagad ir, vai GAW bija tiesības izdot šos atvasinājumus, vai nu tieši, vai arī kopā ar citām grupām, un, ja tās apstrādā izsniegšanu, apmaiņu, utt likumīgi...

Juridiskā birokrātija, Domājams, neaizņemot GAW s Paycoin Apbalvojumi programmu

. Jo agrāk, atsevišķa dokumenta, cits advokāts, Carol Van Cleef no Manatt, Phelps, & Phillips, LLP, sniedza paziņojumu Mr McLain kas iekļauti:

Atpirkšanas valoda nedrīkst parādīties Šajā versijā vai arī ātrāk, nekā mēs vēlētos aicinās uzmanību SEC.

Šķiet, ka misis Van Cleef tika izklāšanas šo ziņojumu citiem dalībniekiem juridisko komanda, kas vēlējās, lai ir laiks, lai pārskatītu, un pārformulēt vai noraidīt atpirkšanas valodu.

Šie ierobežojumi šķiet, kam traucējoša ietekme uz Mr. Garsa, kā viņš iekļauts viņa atspēkošanu:

Man konsultēja mūsu juridisko komanda, lai palaistu šo programmu. Man ir palikušas no daudziem citiem juridiskiem sanāksmēs, un tagad tiek teikts, mēs, iespējams, nav pat darīt programmu.

Mr Garza turpināja apgalvot, ka viņš bija apmierināts ar to tur atpakaļ, jo tas atpirkšanas plāns bija solījums, ka viņš, lai saviem klientiem, un viņa reputācija varētu ciest, un klienti zaudētu vēl vairāk, ja tas nav virzīties uz priekšu. Lai arī es sākotnēji konstatēja, ka atjaunojāt redzēt, ka Džošs šķiet ieinteresēti to atvērt ar sabiedrību, un mēģinot mazināt zaudējumus, kas tik daudz ir pieredzējuši, kopš tā laika kļuvis zināms, ka šie e-pasti ir noplūdis tieši cilvēkiem, kas tika uzskatīti par nedaudz " lojāls "uz GAW. Tas padara formulējumus e-pastu, un to saturs, apšaubāms, jo tie var būt izstrādāts tikai, lai pārliecinātu šos cilvēkus.

Mr Garza turpināja, norādot:

Mēs zinām, ka ir jādara programmu, mēs tikai nepieciešams, lai saņemtu pareizos vārdus, es varu palaist ar to.

Ja tas mēs neesam pārliecināti, mēs pat gatavojas godu, es domāju, ka man ir nepieciešams solis uz leju. Ja es nevaru paļauties uz padomiem, mūsu juridisko komandu uz punktu mani meklē kā idiots un liekot lietas, un, ņemot to atpakaļ, es esmu nepareizi puisis par to.

Šī saruna notika tikai pirms dažām dienām, bet acīmredzot Mr Garza nav atkāpās vēl. Tomēr SEC izmeklēšana, kopā ar juridisku padomu, ka tas šķiet tiek sniegta GAW brīdī, rada vairāk jautājumu nekā atbilžu.

Atkāpšanos, Augsta līmeņa GAW darbinieki

Šis ir temats, kas joprojām nepieciešami daži precizējumi, jo man ir ziņojumus par dažādu atkāpšanās dažu pēdējo nedēļu laikā, bet es varu tikai atrast dažus pierādījumus par pāris darbiniekiem. Lai gan es gribētu dziļāk to izrakt, es arī nevēlos, lai fokusu prom no galvenā punktā diskusijas, kas ietver tos, kas palikuši.

Eric Capuano Atstājis Early janvārī

Ap 24 janvāris, 2015, Eric Capuano, kurš ievietojis Hashtalk kā zen_Eric un Bitcointalk kā zenMiner_Eric, paziņoja, ka viņš aizgāja no GAW pirms pāris nedēļām. Ēriks bija sākotnējais prezidents Zenminer, tad kļuva General Manager GAW s ZenMiner nodaļas kad ZenMiner iegādājās GAW.

Kamēr viņa atstāšanas iemesliem tika uzreiz skaidri Hashtalk, virkne amatu uz Bitcointalk deva mazliet ieskatu viņa argumentāciju. Pēc tam, kad paziņoja, ka viņš būtu atcelsim lietotājvārdu zenMiner_Eric šeit:

29.janvārī, citu lietotāju, "WaffleMaster" ievietojis savu theoryabout kas notiek aizkulisēs pie GAW.

Recon_eric, atbildēja uz šo:

Visi, kas ir precīza, izņemot aptuveni 95% no tā... Shame, lai gan, jo jūs patiešām uz kaut ko.

Es saku, ka šādi, lai risinātu savu paziņojumu beigās. Viena lieta, ko es esmu ērti saka publiski, ir tas, ka neviens uzņēmums nebija visus gabaliņus uz puzzle, izņemot vienu, kurš paredzēja to visu. Tas ir kā tad, ja tas bija ar nodomu visi kopā, tikai dalīties absolūtu minimumu, ar ko un par to, kas bija nepieciešams, lai veidotu to. Pat tie no mums "augšējā ešelons" bija pilnīgi tumsā par daudziem "sīkāku informāciju". Es esmu gatavs, lai parādītu, ka katra iestāde, kas jautā, tas bija uzreiz pēc mācībām tiem sīkāku informāciju, kas pārvietoti manu roku uz atkāpšanos. Vienīgais žēl man veikt, cik ilgs laiks pagāja mani redzēt kopainu.

Manas aiziešanas nebija nekāda sakara ar baumām, gaidot izmeklēšanas, kā es jau aiziet no darba pirms tam bija pat tēma. Es neesmu muļķis, ja ir izmeklēšana notiek, manas aiziešanas neatsakās no manu iepriekšējo iesaistīšanos. Es arī zinu, ka varu droši atbildēt ikvienam, kurš lūdz, ka es vienmēr stāvēja to, ko es jutu bija taisnība.

Ceru, ka jūs puiši, kam laba nedēļa.

Lai gan tas nav tieši norādīt nekādus pirkstus, tas lielā mērā nozīmē, ka kaut kas nopietni nepareizi notiek iekšpusē GAW, un ārpus vienas personas, neviens nebija ateja vispārēju plānu. Tomēr nav iespējams zināt, ko Eric bija atsaucoties uz precīzi, un tas ir ļoti iespējams, ka viņš nevar doties uz jebkuru sīkāk nepārkāpjot NDA.

Joe Mordica šķiet, ir izzudis no GAW

Joe Mordica ir bijusi, ja nebūtu pēdējā laikā, bet ir maz apstiprinājumu, ka viņš tiešām atkāpās no amata pēc GAW. Lai gan mēs nevaram pierādīt ar 100% pārliecību, ka Mr Mordica vairs nav saistīts ar GAW Labs / biedrība, vai kādu no saistītajiem uzņēmumiem, ir daži biti informāciju, kas, šķiet, liecina, šis ir tas gadījums.

Pirmkārt, cilvēki ir pamanījuši, ka viņa LinkedIn profils ir ļoti ierobežota tagad, un tas nav minēts GAW jebkur publiskajā lapā. Protams, tas nav jāpierāda daudz, jo šķiet, ka daudzi biedri GAW darbiniekiem ir stingri ierobežota piekļuvi saviem LinkedIn lapām, un / vai izlaist visus minējumus par GAW.

Taču "sarkanais karogs" man radās, kad es mēģinājis sazināties Džo tieši. Es esmu runājis ar Mr Mordica pa e-pastu agrāk, tāpēc es mēģināja sazināties ar viņu pie abiem un 

Es ātri saņēmu atbildi, bet tas nebija no Joe:

Tāpēc šķiet, ka Zanes e-pasta adreses, vairs nepastāv. Kā jau teicu, tas nav pierādījums tam, ka viņš ir aizgājis, bet tas šķiet ļoti dīvaini, ka augsta līmeņa darbinieks jebkura uzņēmuma būtu viņu uzņēmuma e-pasta kontu dzēsts.

Kur ir izstrādes komanda aiz Paycoin?

Šodien, Džošs Garza izplatīja paziņojumu par attīstību prezidents Controller UI. Lai gan tas nav pārsteigums, par to pašu, tad paziņojums sekoja lūgumu sabiedrības locekļiem, kas bija ieinteresēti izstrādāt sistēmu:

Tas šķiet dīvaini uz mani, jo es runāju ar Mr Garsa pirms Paycoin uzsākta, un es ieminējos, "Es domāju, ka tas varētu strādāt diezgan labi, jo tas ir labi pārdomāts. Ja komanda jums ir strādāt par šo faktiski var padarīt šo. Strādāt, kā tas ir izklāstīts tehniskajā dokumentā, tas būs jādara phenomenoly tas padara to visu vienkārši strādā tiešām... "Viņa atbilde bija:

Es priecājos jūs redzēt, ka, jo es redzēju cilvēkus, norīkošanu, ka tas bija "nav liels galā", un mēs iepirkās daudz, daudz dažādu izstrādātājiem, un mums bija cilvēki nozarē ar lielu cieņu dzīvoklis, saka, ka tas nav pat iespējams uzbūvēt. Tāpat, tas nav pat iespējams... Nav tā, kā jūs varētu veidot to. Tātad, es esmu priecīgs jūs redzēt, ka.

Ko Josh bija man paskaidroja, daļēji šajā intervijā, kā arī citās sarunās, bija tas, ka GAW bija nodarbināti augstas klases programmatūras izstrādes uzņēmums, lai pilnībā izveidotu šo Paycoin sistēmu. Kur tas ir izstrādes komanda tagad? Kāpēc kopienas izstrādātājiem vajadzēja pabeigt funkcijas, kas būtu bijis daļa no Paycoin sistēmas no sākuma?

Šķiet, ka monētu Firewas dota arī e-pastus, kas apliecina SEC izmeklēšanu, un ir publicējusi savu analīzi. Tuvākajās dienās būtu interesanti, lai neteiktu vairāk.  

Mēs turpināsim pievienot šo rakstu, un veidot to par pilnīgāku "Exposé" uz GAW, ar tik daudz informācijas, kā mēs varam atrast. Atkal, ja jums ir kādi pierādāmie informāciju, kas saistīta ar GAW biedrība, GAW Labs, Bring Back ROI, vai jebkuru citu GAW saistīto uzņēmumu, lūdzu, nosūtiet to uz [email protected]

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu