Gems pārvērš kriptos ikvienam | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Jo pasaulē slēpti valūtu 2014. Gadā mēs esam redzējuši apbrīnojamo projektus testēšanas robežas, piemēram, Ethereum, Storj Supernet, Circle, bars, un desmitiem vairāk. Ar tik daudz inovāciju notiek mums visapkārt, mēs esam redzējuši cenu krišanas lielāko gada daļu, un jauni cilvēki ienāk tirgū. Es par vienu, ir sajaukt, kā es gaidīju masu iedzīvotājus apgūt kriptogrāfisko kā es. To cilvēku crypto vairākums, šķiet tikai rūpēties par cenu un nevis pasaules mainās tehnoloģijas aiz tā.

Kad mēs runājam ar cilvēkiem par Bitcoinwe visi iegūt tos pašus jautājumus. Ja tu runā par publiskās un privātās atslēgas jūs zaudējat cilvēku uzmanību. Kad cilvēki dzird par Goxand daudzi citi scamsthey mēdz pazust. Mēs dzirdam "tā par narkotiku tirgotājs ir izmantots" "cena nav pietiekami stabila", un daudzās citās tipiskās citātus mēs visi dzirdam katru dienu, kad runā ar saviem draugiem par Bitcoin.

 Kā Gems strādā nomainīt kriptonauda

GemsCEO Daniel Peled paskatījās tādām pašām problēmām, un nodomāja: "Kā mēs varam panākt cilvēkus crypto." Risinājums viņš sāka strādāt bija integrējot Bitcoin walletinto tehnoloģiju mēs visi izmantojam ikdienā. Sociālo Messenger pieteikums bija viņa risinājumu.

Mums visiem ir viedtālrunis tagad, un mums visiem ir vairākas sociālās ziņojumapmaiņas progr. WhatsApp, Telegramma, Line, výber, Snapchat Facebook Messenger un daudz ko citu. Viena lieta visiem šiem progr darīt, ir peļņa nost no lietotājiem. Viņi izmanto mūsu personas datus pret mums un peļņu no mūsu personīgās informācijas. Šobrīd Social Media ir kaut kas, bet mūsu gados. Ir teiciens ", ja produkts ir bez maksas jums ir produkts", un tagad tas ir gadījumā ar sociālo Media.

Ir uzņēmumi, kas pastāv, kas ir celt jaudu un rentabilitāti sociālo mediju lietotājiem. Viens piemērs ir Tsu, jaunu sociālo mediju vietnes, kas maksā lietotājus peļņu no tīkla. Vēl viens piemērs ir Bitsiesthat nāk ārā nākamajā pāris mēnešiem. Tās app, kur lietotāji var iegūt samaksu par savu saturu, kā citi lietotāji ir jāmaksā, lai atbloķētu saturu ietvaros app.

Gems arī ir smagi strādā, lai atrisinātu šo problēmu. Viņi ir radījuši sociālo vēstnesi līdzīgi pašreizējiem progr. Atšķirība ir Gems ir šifrēta ziņojumapmaiņas peer to peer, lai lietotāji varētu būt pārliecināts, ka viņu personiskais saturs paliek starp cilvēkiem, tas bija domāts. Lielākā priekšrocība Gems ir lietotāji, saņemšu naudu, lai palīdzētu tīkla augt. Gems tika uzbūvēta ar vīrusu mārketinga prātā no ieņemšanas. Lietotāji saņems atalgoti Gems katram lietotājam tās uzaicināt tīklam. Palīdzot tīklu aug lielāks jums tiks apbalvoti ar XGEM žetonu. Tāpat kā citas sociālās mediju Gems veicinās reklāmas ietvaros platformu.

 Maksājot lietotājiem Izmantojiet App bija panākumi pagātnē

Ir bijuši progr, lai samaksātu lietotājus pirms lietotnes. Pārgājiens, no Indijas, ieguva 35 miljoni downloads, piedāvājot stimulus lietotājiem izmantot lietotni. Gems ir paskatījās šo modeli un realizētie Gems var kļūt par pasaules atklāsme. Bitcoin ir bijusi tikai pāris miljoniem lietotāju topi un, ja Gems var būt pat nedaudz veiksmes, ka lietotnes, piemēram, pārgājienā, vai citas progr, Gems varētu paplašināt skaitu Bitcoin lietotāju dramatiski. Gems mērķauditorija ir galvenais plūsma sabiedrība. Lai zeļ Bitcoin vajadzības paplašināt lietotāju bāzi. Gems ir iespēja celt šifrēšanas valūtu miljoniem jaunu lietotāju.

Gems būs pieejams 30. ITunes decembrī. Tas būs pieejams Android maijam. Lai padarītu to vēl spēlē lauks referral atlīdzības nesāks, kamēr abas progr tiek izlaists.

Gems un Konify

Gems būs pirmais projekts, ko finansē, izmantojot Koinify. Koinify ir jauna platforma, lai finansētu DApp s (decentralizētas progr). Atšķirībā no visām citām platformām Koinify ir celt, lai kriptogrāfiskā pasaulē. Projekti tiek finansēti Koinify nepieciešams, lai sasniegtu noteiktus kritērijus, lai piekļūtu saviem līdzekļiem. Tas nodrošinās Gems app ir dzīvs un dzīvo līdz savus solījumus, lai saņemtu finansējumu. Marķieris pārdošana sākās 1. Decembrī 2014. Gada Koinify un ir savākti vairāk nekā 1100 BTC līdz šim.

 Oficiālās Dārgakmeņus video ir pieejami šeit http://vimeo.com/106725097 un šeit http://vimeo.com/113243665

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību