Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Bitcoinis pārsteidzošu jauninājumu, kas ir daudz cilvēki satraukti, bet vidusmēra cilvēks, tas ir shrouded noslēpumā. Patiesi izpratne Bitcoin protocolis monumentāls varoņdarbs, un ne viens, ka lielākā daļa ir gatavi risināt. Par laimi, viens nav nepieciešams, lai saprastu visu par Bitcoin, kriptogrāfija, vai ciparu valūta iegūt, un izmantošanu, Bitcoin. Agrāk Bitcoin valūta, vajadzīga mazliet tehniskās zināšanas izmantot, bet tas nav taisnība šodien.

Mēs izklāstīt visas nepieciešamās darbības, lai sāktu ar BTC, sākot ar izvēloties maku. Tomēr, lai lietotājiem ar iepriekšējo pieredzi, jūs varat izlaist uz priekšu. Lai pārietu uz kādu no sadaļām, lūdzu, noklikšķiniet uz vienas no tālāk minētajām saitēm

Maki

[Poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/#online-bitcoinwallets"] Online Bitcoin Maki [/ Poga] [poga color = "oranža" izmērs = "vidēja" saite PC-Based poga = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/#light-and-full-bitcoin-wallets-on-your-computer"] Bitcoin Maki [/ poga] [ color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/#mobile-bitcoin-wallets"] Mobile Device Bitcoin Maki [/ poga]

Pērkot Bitcoins

[Poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/2/#using-a-bitcoin-exchange"] Pirkt Bitcoins uz valūtas [/ poga] [poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/2/#companies-selling-bitcoin-directly"] Pirkt Bitcoins no uzņēmuma [/ poga] [poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/2/#purchase-bitcoins-from-other-people"] Pirkt Bitcoins No personu [/ poga ]

Alternatīvas metodes

[Poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/3/#mining-altcoins-for-bitcoins"] Mine Altcoins par Bitcoins [/ pogas] [ poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/3/#selling-goods-or-services-for-bitcoins"] Pārdod pakalpojumi / Preces Bitcoins [/ poga] [poga color = "oranža" size = "vidēja" saite = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/3/#bitcoin-tipsaltcoin-faucets-and-signature-advertising"] BTC padomi, armatūras, un reklāma [/ poga]

Pick Jūsu Bitcoin maku

Gone ir dienas mācīties, kā izmantot Bitcoin QT. Standarta Bitcoin maku joprojām ir pieejama, un ir spēcīgs instruments, bet nav nepieciešams vairumam cilvēku. Tā vietā, gaismas maku, tiešsaistes maku, vai mobilo maku pietiks, un visi ir ļoti viegli izmantot. Visgrūtāk ir noteikt, kurš no jums vēlas izmantot. Ir plusi un mīnusi katram.

Tiešsaistes Bitcoin Maki

Tiešsaistes Bitcoin maki ir slikta reputācija, un par labu iemeslu dēļ. Lietojot tiešsaistes Bitcoin maku, jums ir jāuzticas savu BTC uz 3rd Party, un tas var būt bīstami. Tomēr viss mainās, un multisignature tiešsaistes kabatas nodrošina lielāku drošību lietotājam, lai gan tas vēl ir pāragri teikt, cik efektīvi šie pasākumi būs ilgtermiņā.

Joprojām tiek uzticamiem uzņēmumiem, kas sniedz tiešsaistes maki, un padara to ļoti viegli, lai sāktu. Coinbaseoffers ar multisig maku, kas ļauj lietotājam saglabāt 2 no 3 taustiņiem, tādējādi padarot neiespējamu uzņēmumam veikt savu BTC, un nodrošina, kam piekļuve jūsu bitcoins, pat tad, ja mājas izslēdzas pievienoto drošību.

Bitgois piedāvājot to kā atsevišķs produkts, nevis papildus, kas var dot viņiem uzmanību, kas nepieciešama, lai pilnībā konkretizētu šo sistēmu out.

Citi uzņēmumi strādā pie saviem atvasinājumiem, vai jaunu inovāciju, uz ideju par multisig, tiešsaistes maki, kas padara ideju par tiešsaistes maku pievilcīgākas nekā agrāk. Šie jauninājumi var pat padarīt tiešsaistē maki akceptētais norma.

Pat tik, tiešsaistes maki tikai vienkārši kamēr ir jautājums. Ja tas ir ne-multisig online maku, tad sabiedrība pati varētu slēgt, ņemot tas ir lietotāja bitcoins ar to, kā tas ir noticis ar daudziem apmaiņu pagātnē. Ja tas ir multisig online maku, tas prasa mazliet tehniskās zināšanas, pat ja tas ir tikai pēc norādījumiem no paša uzņēmuma, lai atgūtu piekļuvi jūsu līdzekļiem.

Lai gan tiešsaistes maki ir vienkāršākais izvēle iesācējiem, un tā var būt labākais risinājums jums, lūdzu, saprast, ka ar Bitcoin, jums tikai patiesi pieder, ja jums ir tikai viens, kas var kontrolēt to. Ja jūs izvēlaties tiešsaistes maku, vai pat tad, ja jums nav, lūdzu, pārbaudiet mūsu pamācību par drošību jūsu Blockchain tiešsaistes maku. Tas palīdzēs jums izveidot rezerves kopijas, kā arī iemācīt jums par pareizi aizsargā savus līdzekļus. Kaut arī ne viss šajā apmācībā attieksies uz katru maku, tas tomēr dotu jums priekšstatu par dažām darbībām, kas jāveic, lai nodrošinātu jebkuru maku.

Gaismas un Full Bitcoin Maki datorā

Viegls Bitcoin maki, vai gaismas maki, ir ļoti populārs risinājums uz ilgu laiku, un par labu iemeslu dēļ. Šie maki parasti saglabāt savu privāto atslēgu, kas jums nav nepieciešams zināt, failā uz jūsu harddrive, kas dod jums iespēju kontrolēt savus bitcoins. Lielie priekšrocības gaismas BTC maku pa pilnu BTC maku ir lielums un ātrums, un būs uzmanības centrā šajā sadaļā. Jūtieties brīvi izmantot vienu no pilnas Bitcoin maki, kas ir saistītas ar nākamo daļu, ja jūs vēlētos.

Pilna Bitcoin maku nepieciešams lejupielādēt visu blockchain, kas ir aptuveni 24,5 gigabaitu izmēros šajā laikā, un pieaug. Lejupielādes process var būt diezgan laikietilpīga, bet dažiem indivīdiem, tas ir vērts laiku un harddrive telpa. Protams, ir svarīgi, ka tīkls ir "pilns mezglus", kas ir pilna kabatas portfeļi, piemēram Bitcoinqtor Bitcoind, darbojas ar TCP portu 8333 atvērtām, jo ​​tas ir mugurkauls Bitcoin tīklā. Ka to teica, tik ilgi, kamēr ir cilvēki ar nepieciešamību, lai palaistu pilnu mezglu, tas nav nepieciešams, lai visi pārējie to darīt.

Gaismas Bitcoin maku dod lietotājam iespēju kontrolēt savus līdzekļus, un rīkoties ar jebkāda veida darījums, ka vidusmēra cilvēks būtu nepieciešams, bet tikai lejupielādē nelielu daļu no blockchain. Gaismas maki tikai nepieciešams, lai lejupielādētu porcijas blockchain, kas satur informāciju par adresēm maku satur. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai prasa gandrīz 25 GB atmiņas, vidējais lietotājs ir nepieciešams tikai, lai saglabātu 25-50 MB datu.

Dažas no populārākajām, vienkāršākais izmantot gaismu Bitcoin makā ir daudzbitu un Electrum. Abi šie kabatas ir ļoti viegls, un strādā diezgan labi.

Daudzbitu ir bijusi kritiku pagātnē vājākiem drošības funkcijas, un kļūdām, kas izraisīja nepareizu grāmatvedības, bet vēl nesen versijas ir jārisina daudzas no šīm problēmām. Abos gadījumos, izmantojot maku ir tik vienkārši, kā lejupielādēt programmatūru, instalēt to, un programmu atvēršanu. Tajā brīdī, jums ir Bitcoin maku, ar adresi, un ir gatavi saņemt Bitcoin maksājumus.

Mobilās Bitcoin Maki

Mobilo Bitcoin maki ir, būtībā, gaismas portfeļi, kas darbojas uz mobilajām ierīcēm. Uz virsmas, tas šķiet slikta ideja, jo zaudēt / pārrāvuma savu tālruni vai planšetdatoru, novestu pie jūsu privāto atslēgu zudumu, un tādējādi jūsu bitcoins. Tomēr, lai atrisinātu šo problēmu, lielākā daļa mobilo maciņi var arī sinhronizēt / dublēti ar datoru, un / vai ir pazīmes, kas ļauj jūsu privātās atslēgas jāreģenerē, izmantojot paroli, ko izvēlēties, kad pirmo reizi konfigurēšanu maku. Šī parole tiek izmantots kā sēklas privāto atslēgu, un ļauj privātā atslēga atgūt pat tad, ja maka faili tiek iznīcinātas vai pazaudēts.

Electrum, kas tika minēts iepriekš, ir viens piemērs no gaismas maku, kas ir arī mobilo maku. Tas darbojas uz mobilajām ierīcēm, un tradicionālajiem datoriem, tādējādi ļaujot jums piekļūt savus līdzekļus, vienalga, kur jūs esat, bez nepieciešamības saglabāt jūsu privātās atslēgas ar uzņēmumu, kā ar tiešsaistes maku.

Myceliumis vēl viens populārs izvēle, un ir strauji pieaug. Tas ir spēcīgs mobilais maks kas var tikt dublēti uz citām ierīcēm, tai skaitā personālajiem datoriem. Kompānija aiz micēlijs arī strādā pie interesantiem citiem produktiem, piemēram, "Bitcoincard", kas izskatās kā tradicionālo debetkarti, bet darbojas kā Bitcoin maku, un darbojas bez nepieciešamības tiks savienots ar internetu. Šis produkts ir gala attīstības stadijā.

Pēc Picking Jūsu Bitcoin maku

Kad esat izlēmuši, par kuriem maks jums der vislabāk, un ir noteikt to uz augšu, pāriet uz nākamo lapu, lai noteiktu, kura metode iegūt savu pirmo biti strādā priekš jums. Mēs sāksim ar vienkāršāko veidu, kas pērk bitcoins. Tomēr, ja jūs nevēlaties, lai iegādātos BTC tieši ir arī citas iespējas, lai nopelnīt monētas.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte