Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Tas ir neliels apmācība ieviest jaunu Darkcoinwallet ar DarkSend. Tas ir tik daudz jaunas funkcijas, ka es jutos mazliet ievadu tas izlīdzināt mācīšanās līkne ikviens jūtas nomākti. Es ceru, ka tas mudinās cilvēkus iet uz priekšu un izmēģināt DarkSend paši. Es nedomāju, ka kāds vēlēsies doties atpakaļ uz jebkuru maku, kas nenodrošina privātumu pēc neapzinoties, cik viegli DarkSend ir izmantot un privātumu ir panākt.

Darba sākšana ar Darkcoin maku

Pirmkārt, ja jūs sākat savu maku, jūs redzēsiet mūsu jauno uzplaiksnījuma ekrānu. Tas ir nedaudz priekšskatījums jauno dizainu mūsu gaidāmo GUI (grafiskā lietotāja saskarne). Es domāju, ka tas izskatās lieliski!

Lai izmantotu DarkSend, jums būs nepieciešams, lai uzstādītu dažas lietas uz augšu. Pirmā lieta, ko mēs darīsim, ir ļaut DarkSend "monētu kontroles funkcijas," Vispirms atveriet Iestatījumi> Opcijas....Kā parādīts zemāk:

Un izvēlēties displejs.

Cilnē Display, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas "displeja monētu kontroles funkcijas (eksperti tikai)" un noklikšķiniet uz Lietot. Tagad es nezinu, kāpēc tas ir "tikai eksperti", jo patiešām, jūs vēlaties izmantot šo, ja jūs izmantojat DarkSend jūsu darījumiem. Tas dod jums tik daudz kontroli un informāciju. Tas ļauj jums redzēt, kur jūsu monētas stāvēt un ir vieta, kur visas darbības ir! Bet, pirms mēs doties uz Sendtab, kur jūs redzēsiet šo papildu informāciju, mums ir nepieciešams, lai saņemtu DarkSend darbu. Tāpēc mums ir jāiet uz Themain tab.

 

Kā aktivizēt Darksend šajā Darkcoin makā

Makam ir DarkSend izslēgts pēc noklusējuma, jo ir nelielas maksas iesaistīti, izmantojot DarkSend funkciju. Tomēr komanda uzskatīja, ka ir svarīgi, ka cilvēki netiks iekasēta maksa bez piekrišanas. Tātad, lai izmantotu DarkSend, jums būs nepieciešams, lai to ieslēgtu. Tas tiek darīts, unclicking uz "Disable DarkSend" atzīmi. Tālāk, izvēlēties, cik kārtās sajaucot jūs gribētu maku, lai izmantotu. Nosakot šo 1 ir 1 kārta, kas ir pietiekami, lai dotu jums privātumu vairumam cilvēku. Vai arī jūs varat izvēlēties visu ceļu līdz pat 8 darksend kārtās par visdrošāko, visvairāk neiespējamu, diezgan satriecoši privātā skaitu kārtās, lai nosūtītu savu monētu cauri.

Es izvēlējos 3, jo es domāju, ka tas man galēju drošību, un tāpēc, ka es gribēju redzēt, sistēma jāstrādā mazliet grūtāk, nekā 2. Galīgais skaits, cik daudz monētu maku vajadzētu glabāt gads. Ja jūs likts uz 50, tad maka saglabās 50 monētas par rokas visu laiku, kas ir anonīmi, pat tad, ja jums ir 1000 monētas, tikai 50 tiks saglabāts iepriekš sajauc un pie gatava. Noklusējuma ir 1000, bet tas nav ierobežojums, jūs varat iestatīt to uz 5000 vai 10000, uc Jūs varat iestatīt to uz jebkuru summu vēlaties. Tātad, šajā brīdī, noklikšķiniet Applyand OK!

Kad iespējas logs aizveras, jūsu maku vajadzētu lūgt jums par jūsu ieejas, lai to atbloķētu. Ja tā nav, jums var būt nepieciešams, lai to aizvērtu un atvērt maku. Ja jums joprojām ir problēmas, jūs, iespējams, nav hit "piemērot" galvenajā cilnē opciju loga. Tātad, ja jūs esat gatavs, lai sāktu, iet uz priekšu un ievadiet savu paroli. Bet, ja jūs neesat gatavi šajā laikā (nevar saglabāt savu datoru, lai tuvāko stundu laikā, vai kaut ko, vienkārši hit atcelt. Tā lūgs jums atkal nākamreiz atverot maku.

Tagad jūsu maku tiks atslēgts, lai tuvāko stundu vai vairāk, atkarībā no tā, cik monētas jūs sajaukšanās, un skaitu kārtās. Jūs varat pārbaudīt bloķēta statusu jūsu maku apakšējā labajā galvenā Overviewtab.

Kad jūs lidināties peli virs šīs ikonas, tā teikt maka encryptedand šobrīd atbloķēts. Kad tas ir pabeigts sajaucot savu monētu, tas rādīs bloķēšanas ikona slēgts un ziņu lasīs ka tā ir bloķēta. Ja tas nenotiek, var slēgt savu maku un atvērt to vēlreiz. Hit atcelt, ja tā lūdz jums par jūsu paroli un maku tiks bloķēta. Pārliecinieties, ka jūsu maku tiešām pabeigta pretējā gadījumā jūs saņemsiet nelielu atvienot soda naudu.

Darkcoin s monētu vadības funkcijas

Tāpēc ļaujiet mums uzzināt par monētu vadības funkcijas!

Jūs varat atcerēties, kā jūsu cilni sūtīt izmanto, lai izskatās, tāpat kā jebkurš cits Bitcoinbased maku:

Bet tāpēc iestatījumi mēs vienkārši mainījusies, jums tagad ir soup'd up Sendtab!

Sākot no apakšas, jūs varat redzēt dažas pazīstamas pogas. Pievienot Recipientbutton vienkārši pievieno vēl jāmaksā, lai pagarinājumu, lai jūs varētu veikt vairākus maksājumus vienā reizē, un Clear Allclears visus ierakstus veicāt, lai jūs varat sākt no jauna. Tagad mēs nonākam pie kaut ko jaunu. Šajā nolaižamajā izvēlnē ļauj pateikt savu maku, kāda veida līdzekļus, kuru vēlaties izmantot. Nav Priekšroka tiks izmantoti, kas kādreiz finansē darbu, anonīmi (denominēto) vai nav anonīmi līdzekļi ir pašsaprotami. DarkSend Status => parāda statusu jebkurām ieejas maku apstrādes. Kā norādīts iepriekš, man ir ieejas un gaidu cita persona pievienoties baseins. Beidzot, jūs varat redzēt savu kopējo bilanci un sūtīšanas pogu.

Nākamā sadaļa up ir, ja jūs ievadiet konta numuru personai, kurai jūs vēlaties maksāt. Atzīmējiet to atbilstoši "Mammas konts" un, protams, summa, kuru vēlaties nosūtīt. Šī funkcija tieši tā, kā visi pārējie kabatas, kas Bitcoin ģimenes funkcijas.

Tagad mēs laba stuff! Augšējā sadaļa ir Coin Controlsection. Tas parāda visu par sava maka saturu.

Iepriekš, es esmu izvēlējies izmantot vienu anonīmu konta numurs vērts 10 monētas, es izvēlējos to, izmantojot pogas, dati, kas es jums parādīs brīdi. Kad jūs izvēlaties savu ieejas, visu informāciju, jums ir nepieciešams, ir tepat pa rokai. Jūs varat redzēt jūs izmantojat 1 kontu (daudzums) Jūs varat redzēt, kāda vērtība šajā kontā ir (summa), izmantojot šo kontu, tad aprēķinātās maksas ir tur (maksa), un, ja jūsu darījums ir pietiekami mazs baitos, ir bezmaksas. Šī maksa, ja tur bija viens, tiks atskaitīta no jūsu bilances šajā konkrētajā kontā, un tiks parādīti atbilstoši pēc Fee. Šī ir lielākā summa, kas jums var sūtīt šajā laikā, ar izvēlēm, ko esat veikuši. Šajā sadaļā ir arī stāsta, cik daudz baitu šis darījums būs, un tas ir šī informācija, kas nosaka maksu, jūs varat redzēt savu prioritātes noteikšanu tur, un es nedomāju, ka ir veids, kā mainīt vēl. Es uzskatu, ka nākotnē, jūs varēsiet samaksāt būt bumped līdz ātrāku apstrādi. Tātad, ja es izvēlējos kontu grupu, un vēlējās, lai nosūtītu 44 monētas anonīmi, tas ir tas, ko tas varētu izskatīties šādi:

Un es esmu joprojām nav jāmaksā! Visbeidzot, attiecībā uz šīs cilnes, jums var būt visas jūsu izmaiņas nosūtīts uz to pašu adresi, vienkārši ievadiet to pasūtījuma mainīt adresi, ja vēlaties. Galu galā, ja šī adrese ir virs 1 monētu, tas automātiski tiks sajaukti. Būtu arī jaukt ja jums bija ķekars mazo fondu daudziem kontiem, kas equaled nekā 1 monētu, tāpēc tas nav nepieciešams, izņemot, lai saglabātu kontu skaitu jūsu maku līdz minimumam.

Vai es varu izvēlēties, kurā Darkcoins tiek sūtīti caur Darksend?

Jā tu vari. Tagad ļauj redzēt, ko es darīju. Kas slēpjas aiz Inputbutton?

Šeit jūs varat redzēt detalizētu informāciju par visiem jūsu monētas. Katrs no monētām grupai ir savi anonīmo kontu numurus, ka tikai jūs un jūsu maku var redzēt. Nedod šos kontu numurus, lai ikvienam, lai nosūtītu līdzekļus! Tātad, ja jūs noklikšķiniet uz lodziņa, jūs saņemsiet atzīme un esat izvēlējies šo kontu, ko izmanto jūsu maksājumu. Jūs varat noklikšķināt uz tik daudz pārskatus, kā jums patīk. Say Es gribēju, lai nosūtītu 24 monētas. Es varētu izvēlēties 2 - 10 monētu kontus un 4 - 1 monētu kontus, un noklikšķiniet uz Labi. Vai arī jūs varat ļaut maku izlemt, kuru finansē izmantot.

Es uzskatu, ka šis logs tiks organizēta atšķirīgi. To izmanto, lai būt virsrakstiem, piemēram, 100, 10, 1 un šajās pozīcijās, kad paplašināts, tas parādītu individuālo kontu ar tām summām, kas uzskaitīti zem tā. Kaut kā šī organizācija ir izslēgta šo pirmais albums. Es esmu pārliecināts, ka tas tiks noteikts drīz, taču ideja un funkcijas būs tāds pats.

Kā varu pārbaudīt progress manus Darkcoin Darījuma?

Pēc pāris stundām, es pārbaudīju par manu maku, un redzēja, ka tā ir pabeigusi visas manas nosaukumiem. Es varētu redzēt zem katra konta, ka DarkSend Roundcolumn uzrādīja 3, kas nozīmē, ka līdzekļi tika sajaukti 3 reizes. Ja redzat -1, -2 un -3, kas ir norāde par to, cik kārtās tiek atstāti atbilstoši jūsu iestatījumiem. Es noteikti manus iestatījumus darīt 3 kārtās, tāpēc, ja es redzēju -2, es zinu, šie līdzekļi pabeigts 1. Kārta un bija 2 ejams.

Uz izcili mazu piezīmi, seifa pat pirms maisījumi dažas maksas summas, kā norādīts iepriekš, lai viņi pie gatava, kad nepieciešams.

Pēc pārbaudes visas manas līdzekļus, un ka tās bija pabeidzis procesu, es aizvēru maku, jo tas joprojām parādīja kā ir atslēgts, un atsākt to. Tad es hit atcelt, ja tas man jautāja par manu paroli. Tas nav nepieciešams, un es, iespējams, nav gaidījuši pietiekami ilgi, lai to atbloķētu par to pašu. Tomēr tā ir vienkārša lieta darīt, ja jūs domājat, ka jūsu maku ir pabeigta, bet nav bloķēšanas atpakaļ uz augšu.

Es ceru, ka šis noskaidroti lietas up par jums un ka, ja jūs vispār apnicis šo jauno maku, ka jūs tagad jūtaties pārliecināti izmantot savu DarkSend maku. Izbaudiet jūsu privātumu un nekad nepieņem neko mazāku, nekā to, kas ir jūsu tiesības, lai būtu, Financial Privacy!

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā