Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

tas ir grūti altcointo iegūt tiesības veida uzmanību. Tas aizņem kaut ko īpašu, lai piesaistītu lietotāju, ieguldītājs vai mīnētājs. Tas varētu būt logo, varētu būt vārds, varētu būt nejauši reddit post, kas piesaista kādam. Tika uzsākta Vertcoin Sportists kampaņa, lai radītu tieši šāda veida nemateriālā likeability vēršoties pie sporta un fitnesa faniem. Es apsēdos ar Brandon Kurtz, muskuļu aiz operācijas, lai uzzinātu vairāk.

J: Vieglatlētika nav pirmā lieta, ka NOP manā galvā, kad es domāju par elektronisko valūtu. Staigāt mums caur to, kā jūs nāca klajā ar Vertcoin sportistam.

A: Laikā, kad Vertcoin sportista radīšanu, es biju uz divām lietām: digitālās valūtas un darbojas. Daudzi no maniem dienu bija pavadījis pētot kriptonauda, ​​mācīties, kā ar manējo, vai vienkārši norīkošanu forumos. Man patīk skriet, un es mīlu Vertcoin, tāpēc es nolēmu apvienot abus! Sākumā tas bija tikai būs veids, kā man, lai veicinātu Vertcoin Berlīnes maratonā. Ļoti drīz pēc kampaņas gāja uz augšu, es nolēmu atvērt durvis ikvienam, kas vēlējās piedalīties. Es esmu, izmantojot sporta un vieglatlētikas celt informētību Vertcoin, bet patiesībā tas ir vairāk vērsta uz iegūt sarunu par alternatīvo valūtas sākusies. 

J: Kas sākotnēji piesaistīja jūs Vertcoin?

A: tehniskie aspekti monētas un sabiedrību. Izstrādes komanda ir lieliska un Vertans ir kaislīgi. Mēs visi vēlamies redzēt monētu izdodas!

J: vairāk cilvēki runā par alternatīviem valūtās ir galvenais, kā jūs darāt, ka ar Vertcoin sportistu?

A: Izpratnes veicināšana būs vadīt plašu pieņemšanu. Ar Vertcoin sportists, ikviens var pavadīt pāris Vertcoinor Bitcoin (tiem, kas, iespējams, nevar apmainīties tieši Vertcoin pagaidām) par t-kreklu un kļūt vēstnieku digitālās valūtas kustību. Vertcoin sportists ir paredzēts masu. Ikviens var piedalīties, un sponsorēšana, mēs varam piedāvāt parasti ir vietējo komandu / sportisti meklē nelielu palīdzību. Tagad viss tiek darīts vietējā līmenī. Ja persona mazpilsētā nēsā Vertcoin sportista kreklu un runā par digitālo valūtā ar saviem draugiem un ģimeni, es uzskatu, ka tas ir labs starteris.

J: Tātad cilvēki redz jūs rādīt jūsu Vertcoin sportistu t-kreklu, kas ir sarunas ir līdzīgi?

A: Neviens īsti apstājas un lūdz mani, kamēr es esmu ārā darbojas, bet tie ir pakļauti Vertcoin logo. Pēc gada vai diviem, viņi var pateikt sev: "Es atceros, ka puisis, kas darbojas ar šo logotipu krekla." Ir daudz darbojas grupām šeit, viss kas parasti tiekas bārā pēc tam, un tas ir tad, kad sarunas notiek. Ja viņi ņem interesi par tehniskajiem aspektiem alternatīvu valūtu, tad es ņemšu apspriest, ka ar tiem. Ja tie ir vairāk interesē Vertcoin sportists dara ziņā sporta un vieglatlētikas, tad mēs runājam par to. Man vēl atrast labu lifts piķis, tāpēc es tik padziļināti, kā viņi jūtas ērti. 

J: Tātad jebkurš runāt par sporta un reklāmas noved pie diskusijām par sponsorēšanu. Bitcoin un Dodgecoin dara. Vai mēs redzam Vertcoin pusē NASCAR automašīnu?

A: Lai gan es mīlu to, ko Bitcoin un Dogecoinhave spējusi sasniegt ziņā sponsorēšanai uz šo līmeni, tā nekad nav bijusi galvenā uzmanība Vertcoin sportista darīt to pašu. Vertcoin sportists kalpo vairāk kā sporta zīmolu, nekā tas ir kā vienota reklāma valūtas. Pirms NASCAR, MMA un koledžas futbola bļoda spēles, Vertcoin kopiena sponsorēja amatieru-ish skrējējs no Kolorādo. Tā ir mana cerība, ka es varu darīt to pašu par citiem. Protams, es atbalstu visu šo monētu sponsorē sportistiem un sporta pasākumos. Džošs Wise noteikti ir mana mīļākā NASCAR vadītājs, un es izrakt, ko viņš dara, lai sabiedrībā! Kā Vertcoin kopiena aug, mēs noteikti izskatīs darot lietas, piemēram, ka labi.  

 

 

 

 

 

 

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu