Mastercoin un Omniwallet Beta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mastercoin un Omniwallet Beta

Mastercoin un Omniwallet Beta

Mastercoinsare digitālo vajadzīgo kapitālu izmantot Master protokolu. Master protokols izmanto bloku ķēdi, lai nodrošinātu funkcijas, piemēram, viedie līgumi, lietotāju izstrādāta valūtu, un decentralizēto peer-to-peer tirgiem. Protokols ir dabiska attīstība Bitcoin

Kārtains atop to. Kopumā 619,478.6 Mastercoins pastāv un vairs nekad netiks ražots, vai, izmantojot ieguves vai citus līdzekļus.

Septembrī 2013. Gadā Mastercoin fonds tika izveidots, lai pārvaldītu valūtu Eksodus adrese un izplatīt Mastercoin. Valde mērķis nav kļūt par centrālo mezglu, caur kuru visas Mastercoin operācijas ceļoja cauri, bet gan kā pārejas vienība ushering demokrātiskā sistēmā, kā uz turpmākiem lēmumiem Mastercoin. Mastercoin darījumi prasa maksu bitcoins lai jāpievieno blockchain, jo tie ir būtiski Bitcoin darījumi ar dažādiem datiem to izejām.

Kāda ir Mastercoin s Omniwallet?

Omniwalletis jauns interneta maku, kas plāno apvienot augsta līmeņa drošību, intuitīvu saskarni, un atbalstu vairākiem cryptocurrencies. Lietotājs portfeļi tiek dublēti ik trīsdesmit minūtēm, un atbalsts saistot kabatas, lai sociālo mediju kontiem ir pieejama. Privātās atslēgas netiek nosūtīti uz serveri, izņemot nesalasāmā šifrētā formātā, visa programma ir open source, un hostings ir pieejami jebkurā serverī lietotāju izvēles. Tā nav nepieciešama programmatūra, lai lejupielādētu, ne sinhronizācija ar blockchain, un ir vērsta uz intuitīvā interface.Omniwallet ir iepriekš noskaņoti strādāt ar Bitcoinand Mastercoin, ar vietējo atbalstu viedo īpašumiem kopā ar lietotāju radīts valūtām izstrādāti, izmantojot Master protokolu. Tā plāno sazaroties citiem Alt-monētas, kas nav izveidotas ar Mastercoin, piemēram, Litecoinand citiem. Uzmanību vajadzētu vēl excercized vienlaikus izmantojot Omniwallet, jo īpaši ar lielām summām, jo ​​tas stājās beta jūlijā 1st 2014. Komanda izskatās uz priekšu, lai izveidotu crowdsale lapas, attīstīt apmaiņu starp dažādu lietotāju monētas, un contiuing pūļa izcelsmes drošību testing.The Master protokols un Omniwallet ir celt gan attīstību, lietotāju valūtu, un viedajos līgumiem masām no Bitcoin kopienai. Mērķis ir, lai tas viegli un nav nepieciešams nepieciešamību indivīdiem, lai pārbaudītu programmatūru datorā. Tas varētu liecināt par jaunu ēru kriptonauda attīstībā ar valūtām ir tik vienkārši, lai radītu, ka tie varētu tikt izmantoti atrakciju parku kā marķieriem zirgiem vai veikala kredītu, apmainoties preces ķieģeļu un javas uzņēmumiem. Par izmantošanas viedo līgumu pieejamība paplašina klāstu, kas ir iespējams ar Bitcoin un citām valūtām, kopā ar attīstību lietotāju valūtu, cryptocurrencies var kļūt par līdzekļiem, ar kuru notiek visi šie darījumi. Vai pērkot mājās, maksājot par pakalpojumiem vai izpērkot biedru atlīdzību restorānā, Master protokols un Omniwallet dot Bitcoin jaunā, interesantu, valstībā. Ja ideja izdodas, un nodrošina lietojamību tas ir attīstītāji plāno, šķiet iespējams sasist cenu, un stabilitāti, gan Mastercoin un Bitcoin pati.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu