Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Apvienot ieguves ir veikts virsrakstus nesen ar announcementof dogecoin uzbrauktu ieguvi saskaņā Litecoin (ti dogecoin ir "bērns", Litecoin ir "mātes"). Tas ir conceptthat ir apmēram uz brīdi, un īsteno nedaudzas monētām, tostarp Bitcoin. Vienkāršāk sakot, kalnraču veic vienu un to pašu hash gan uz mātes un bērna blockchain, un to var atrisināt blokus abās ķēdi bez papildu izmaksām. Koncepcija vēl ir patiešām pacelties kā kaut ko ne tikai zinātniskās jo problēma ļoti parazitāras dabā: bērnam Monētas cena ir pie žēlsirdība no mātes monētas kalnračiem. Šajā dogecoin gadījumā, dogecoins kļūt "bezmaksas pusdienas" par Litecoin ogļračiem, ka viņi var pārdot par papildu BTC vai LTC peļņu. Par sapludināšanas kalnrūpniecība būt veiksmīgs instruments, tai ir jādod simbiotisku vidi. Ir jābūt savstarpējā bilance, kas nav viena puse ar sliktu garšu savā mutē.

Apvienotā ieguves Norēķinu nelīdzsvarotība

Ar "mono-pierādījums-of-darbs" (mono-Pow) monētām, piemēram Litecoinand Dogecointhat noslogot vienu algoritmu (Scrypt) atrisināt blokus, nav acīmredzams veids, kā līdzsvarot blockchainsecurity (ti Litecoin ir lielāks tīkls hashrate), ar nenovēršamo pārdošanas spiedienu, kas ir jāievēro (ti Litecoin kalnračiem dempinga viņu "bezmaksas" dogecoins par BTC / LTC). Pat uztverta neatbilstība ir pietiekami, lai nesabojātu pakārtotā monētas vērtību; ja Litecoin ogļrači nepārdodam savas dogecoins likmi, ka tirgus paredz, tirgus joprojām reaģēs kā tad, ja dempings notiek tajā augstāku likmi. Tas ir pareģojumiem kur viena monētas atrodas metaforisks pjedestāls virs otra. Par laimi, ar parādīšanos Myriadcoin s "multi-proof-of-darbs" sistēmu (multi-Pow), veselīga partnerība var būt konstruēta starp divām monētām.

Myriadcoin un Multi-vPoW: simbiotisku Solution

Lūk, es piedāvāt risinājumu, lai nelīdzsvarotību (un tam sekojošo zemo popularitāti) no apvienotā ieguves: vairāku dažādas pierādījums-of-darba bloka atlīdzības (multi-vPoW). [Piezīme: var būt labāks veids, kā nosaukt šo.]

Myriadcoin gaidāmo PolyMYR projekts, apvienot, ieguves un auto-apmaiņai baseins, dubultos kā kriptonauda laboratorijā, kur vairāku vPoW risinājumu var rūpīgi izpētītas un pārbaudītas. Lai saprastu risinājumu vislabāk tas nepieciešams īss Atgādinājums par to, kā multi-Pow sistēma kā Myriadcoin darbojas. Myriadcoin ir 5 algoritmus (SHA256d, Scrypt, kāsis, qubit, un Myriad-Groestl), kas var patstāvīgi atrisināt blokus. Tie ir neatkarīgs grūtības, kas ir pielāgots, izmantojot vienu un to pašu formulu. Jebkurš algoritms var atrisināt nākamo bloku, pat tad, ja tas ir tas pats algoritms. Katrs algoritms mērķi to pašu bloku laiku un bloku atlīdzības ir vienādi neatkarīgi no tā, kas algoritms atrisina bloku.

Vairāku vPoW risinājums ir regulēšanas bloku atlīdzības, pamatojoties uz kuriem algoritms atrod bloku. Ar neskaitāmas kā mātes multi-POW, bērns monētu var kļūt par multi-Pow (ja tas jau nav), kas izvēlas dažus algoritmus, kas tiek apvienotas, jāizrok ar mātes Myriad algoritmus un algoritmu (-iem), kas ir ne apvienot -mined (radot pārklāšanās pakāpi). Sapludināšanu-jāizrok algoritmi būtu ieprogrammēts, lai būtu zemākas bloķēt atlīdzības nekā nav sapludināšanas-jāizrok algoritmu (-iem). Tas uzreiz rada daudz mainīgie (skaits sapludināšanas-mīnu algoritmus, skaits nav sapludināšanas-mīnu algoritmiem, bloķēt atlīdzības, uc), kas var tikt tinkered ar veidot no dot pienācīgu līdzsvaru un veikt.

Piemēram, izstrādātājs vēlas sākt jaunu X11 monētu, bet ir noraizējies, ka konkurētspējīgs un piesātinātu altcoin ieguves arēnā var atstāt monētu tendētas uz 51% uzbrukumu uz ilgstošu laiku sākumā. Izstrādātājs vēlas garantē tīklu drošību no brīža, kad tas tiek palaists, lai viņi nolemj uzsākt tā kā multi-Pow ir ar 5 algoritmu: SHA256d, Scrypt, šķetere, Myriad-Groestl, un X11. Apvienot ieguves ir iespējots 4 algoritmiem tas koplieto ar neskaitāmas (SHA256d, Scrypt, šķetere un Myriad-Groestl), savukārt X11 algoritms nepiemīt auxPoW apvienot ieguves kodu. 4 sapludināšana-mīnu algoritmu, tad varētu būt paredzēts drukātiem atlīdzības teiksim, 25, bet bloks atlīdzība X11 ir 200. Tas radītu 25-to-200 attiecība bloka atlīdzības. Vai varbūt attiecība tiktu noteikts 40/200 vai 10/200. Neatkarīgi attiecība var būt, apakšējā līnija ir tas, ka Myriadcoin kalnrači tiek maksāts par viņu ieguldījumu jauno monētu tīkla drošību tādā veidā, kas nekaitē ilgtermiņa vērtības monētas. Tik ilgi, kamēr ir samērā līdzsvarota bloka atlīdzība dizains Neskaitāmas ogļrači nebūtu iemesla sūdzēties par mazāku bloķēt atlīdzības, jo bērns monētas ir galu galā "bezmaksas pusdienas". Tajā pašā laikā, attīstītājs nedrīkst liegt sapludināšanas-jāizrok algoritmus grupveida atlīdzību vispār vai arī sapludināšanas ieguves simbioze kļūst parazītisko pret mātes monētas un bērns monētu tiktu skatīti dabiski brīvais tirgus. Tas ir jautājums par savstarpēju cieņu, kas novērš jebkādu reālu vai uztver kaitējumu nu monētu ar sapludināšanas ieguves partnerību.

 

Complimenting multi-vPoW ar citiem Blockchain Technology

Apvienot ieguves simbioze izmantojot multi-vPoW pat varētu tikt uzlabota, izmantojot bezmaksas blockchain tehnoloģiju. Piemēram, ieviešana vairāku vPoW krāsainu monētu varētu piedāvāt kalnraču izvēli krāsošana savu sapludināšanas-ieguves monētas marķieriem, kas pārstāv summa tīkla drošību tie sniedz. Tas darbojas kā deflācijas instruments (tas nav scam!) Par bērna monētas, kas joprojām apbalvo mātes monētu kalnraču ar lielāku peļņas / vērtību, ņemot vērā, ka radoši veidi, kā izmantot krāsainās drošības žetonus tiek būvēti. Pat vēl vairāk, bet es saprotu, ka POS bloku atlīdzības pašlaik nav saderīgas ar sapludināšanas ieguves vidē, tas var būt intriģējošs jauninājumus veidu, sapludināšanas-kalnračiem apdraudēta viņu bērnu monētas, nevis pārdot tos uzreiz.

Visbeidzot, ir līdzeklis, lai sasniegtu meta-stabilitāti robežās apvienot ieguves simbiozē var būt vēlama, un sasniedzams no reālā laika datu analīzi relatīvā tīkla hashrate par katru sapludināšanas ieguves algoritmu. Hipotētiski, ka bērns monētu bloku atlīdzību par sapludināšanu-jāizrok algoritmu var veidots dinamiski mainās atkarībā no lieluma tīkla hashrate šī algoritma, salīdzinot ar pārējo tīklu. Ja pārāk daudz ogļrači noslogo līdz vienā algoritmu, tad bloku atlīdzības var īslaicīgi samazināta, bet varēja tikt izvirzīts par bloka atlīdzības par mazāku algoritma tīklā. Tas varētu stimulēt migrēšanu kalnrači no pārpildītā algoritmu ar retu algoritmu, lai novērstu termiņa pagarināšana zemu atsevišķu tīkla hashrates.

Šie ir daži risinājumi, kas tiks izskatīta līdz Myriadcoin un PolyMYR. Ja kaut kas, es ceru, ka, lai izraisītu spraigas diskusijas par elegantiem risinājumus apvienot ieguves simbioze. Man nav izlikties zināt, vai šīs idejas izdosies, bet es varu jums apliecināt, tās tiks izpētītas. Mums patīk push aploksnes uz theMyriad platformas.

Ja Myriadcoin izpētot jēgpilnas inovācijas dzirksteles savas intereses, es jūs lūdzu, lai pievienotos mūsu kopienas un izstrādes komandu. Mēs vienmēr meklējam augt! Pievienojieties mums / r / myriadcoinor šūpolēm pa ourIRC kanālu (## myriadcoin uz Freenet).

Priekā!

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās