Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Myriadcointeam izlaida EasyMiner Beta v1today, marķēšana sākumā savu kampaņu, lai neskaitāmas ieguves jauniem tirgiem jāpārsniedz patlaban ietver kriptonauda skatuves. Mēs uzskatām, sasniedzot jaunos tirgos palīdzēs neskaitāmas progresu kā valūtu, kā finanšu atbrīvotāju, un kā ieguldījumu instrumentu. Nodrošinot jaunpienācējiem ar instrumentu, kas padara ieguves nav sarežģītāka nekā izveidot iTunes, Myriadcoin un tās multi-pierādījums-of-darba struktūra iemieso taisnīgu sadali un plaukstošu iespēju tādās jomās Bitcoin ieguve vairs nespēj sasniegt.

Kāda ir Myriadcoin s EasyMiner?

EasyMiner ir programmatūras pakete ar pār-the-top nosaukumu paredzēts, lai novērstu visus cītīgs, mokpilno tehnoloģiskos spellcastings vidusmēra cilvēks jūtas tie ir jāveic, lai raktuves tos "burvju monētu, piemēram Bitcoin". Vēl beta (bet strādā!), Easy Miner pakete ietver jaunāko auto tūninga raktuvju programmatūra Myriadcoin ir 4 GPU vai CPU algoritmiem (kāsis, Scrypt, Myriad-Groestl un qubit), Myriad s Electrum seifu lai ātri un viegli piekļūt mīnēto monētas, un p2pool savienojumi katram algoritmam. EasyMiner v1 neietver raktuvju programmatūru SHA256d, neskaitāmas piektajā algoritmu, jo tas ir pieņemts, ka jaunpienācēji nav informēti par to, kas ASICS ir šajā situācijā.

Kā tas padara Myriadcoin ieguves vieglāk?

Jaunais lietotājs vienkārši lejupielādē programmatūru, unzips to mapē, un noklikšķinājis datnes saka "RunMeToMine". Programma liek lietotājam atjaunināt savus jaunākos video kartes draiveri (ja nepieciešams) un pierakstīt savu electrum sēklas (un kāpēc tas ir tik svarīgi!), Ja šī ir pirmā reize, kad instalējat to. Pēc šīm divām grāmatvedības aspektiem, lietotājs tad vienkārši izvēlas kura algoritmu raktuves gala uzvednē, nospiežot numuru (1-4), kas atbilst algoritma izvēlnē. Pareizu ieguves programmatūra darbojas, savieno ar pareizu p2pool, un auto-melodijas sevi lidot saskaņā ar lietotāja CPU vai GPU jaudu. Tātad, no lietotāja viedokļa viss viņiem ir jādara, ir atjaunināt draiveri (varbūt), pierakstīt dažus vārdus, un nospiediet numuru, lai sāktu ieguves Myriadcoins? Bez zināšanām par to, kā ieguves darbu? Bez masveida medībām īstas konfigurācijas failiem, pamatojoties uz to GPU modeli un algoritmu? Nav meklējot baseiniem un norādītas, kā pievienoties, kā rediģēt savu bat failu, un to, kā konfigurēt maksājumus savas kabatas adresi? Nav desmit stundu iekraušana to Myriadcoin maku, pirms tās var izmantot vai sākt redzēt maksājumus nāk? Easy!

Kas nākamais Myriadcoin s EasyMiner?

Mums joprojām ir beta testētājiem, lai palīdzētu mums atrast kļūdas un piedāvā ieteikumus, kā viņi cenšas atkal dzīvot, kā tas bija norādītas kā mine pirmo reizi. Mums ir vajadzīgs arī Linux un Mac lietotājiem, lai palīdzētu iegūt programmatūru strādā savās datoriem (EasyMiner darbojas tikai Windows 2000 + 32 bitu vai 64 bitu līdz šim). Nvidia atbalsts joprojām ir jāpievieno (tas darbojas tikai uz CPU un AMD GPU līdz šim). Mēs gribētu, lai saņemtu kādu jauku GUI un grafiku, lai palīdzētu padarīt ieguves procesu vizuāli pievilcīgu jaunu lietotāju, kā arī. Var atrast plašāku informāciju un lejupielādes saites neskaitāmas s EasyMiner Beta v1 mūsu mājas lapā šeit: http://myriadplatform.org/easyminer/

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata