Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Martā 2014 kāds zvana paši "Baldur Friggjar Odinsson" nolēma atbrīvot pirmo nacionālo kriptonauda, ​​Auroracoin. Paredzēts nomainīt Islandes kronas, tas bija drosmīgs ideja, un pusi no 10 miljonu Aurora kādreiz pastāv bija iepriekš jāizrok kā daļu no "airdrop" kampaņu. Šajā airdrop Islandes valsts reģistrs būtu nodarbināti, lai izplatītu jauno kriptogrāfisko pilsoņiem tauta.

Norādītais iemesls šo jauno crypto bija konsekventa zudums vērtības kronas pēdējo piecu gadu desmitos. Airdrop bija paredzēts veikt trīs fāzes, ar katru kārta ir atvērta visiem iedzīvotājiem ~ 320.000. Tas ļautu agri ieviesēji uzkrāt lielāku daļu jaunās crypto jo katrs kārta varētu sadalīt atlikušo numuru no iepriekšējā kārtā. Ja jūs vēlētos pilnu daļu, vislabāk pieņemt agri pretējā gadījumā jūs saņemsiet mazāku sākotnējo daļu. Baldur apgalvoja, ka izplatot 5 miljoni Auroracoin ar iedzīvotāju skaitu līdz priekšā, tad ļauj standarts miningto pabeigt pārējo, ļautu vienmērīgu pāreju no kronas uz Aurora.

Kā taimeris atzīmēta līdz datuma airdrop, prognozējot būvēts. Es pat personīgi apmeklēja Īslandes konsulāts Sanfrancisko, lai apspriestu šo jautājumu ar Robertu Cartwright, ģenerālkonsulātā. Diemžēl, Mr Cartwright, bet ārkārtīgi pieklājīgs, nav īsti zināt neko par to.

Ideja Izplatās: Spaincoin, Mazacoin un SiliconValleycoin Emege

 

Tikmēr vērtība Auroracoin pieaugusi, sasniedzot apbrīnojams $ 68 katram pirms plummeting to pašreizējo līmeni 0,07 $. Tomēr, kā mēs esam redzējuši tik bieži, tur bija skriešanās atdarinātāji piemēram Spaincoin, Mazacoin (par Oglala Sioux), un pat SiliconValleycoin. Spaincoin bija tieši scam, un Mazacoin pieprasīja, lai pārstāvētu vietējo Native American tautu, bet tas bija pārsteigums uz Oglala Sioux pārstāvjiem, kas man runāja, par to pirms trim mēnešiem. Mēģinājumi runāt ar Payu Harris radītājs Mazacoin bija neproduktīvas.

Isracoin: Gabals Tuvajos Austrumos

 

Nākamais liela kustība valsts kriptogrāfijas skatuves bija attīstība Isracoin, valsts crypto Izraēlu. Izmantojot 4-pakāpju airdrop plānu, vairāk pārdomāta un detalizēts nekā Auroracoin šis šifrēšanas bija niansētāka pieeja pieņemšana / sadales plānu. Isracoin izstrādātāji iepriekšēji iegūst 10% no savas Scrypt-basedcoin un izplatīti 500 ISR katru pirmajām 50000 uzņēmumiem, kas piemēroti, lai tādējādi tos atbrīvojot 25000000 savvaļā. Šis skaitlis, tik liela, kā tas ir, tikai represents.52% no kopējā monētas.

II posms, kurā ISR tiks izplatīti ar faktisko iedzīvotāju, būs 3 daļa sērija, kurā Izraēlas pilsoņi, kuri var pierādīt sevi katrs saņems 100 ISR. Šis piedāvājums ir pagarināts līdz 2,850,000 cilvēkiem, kopā ar papildu 285,000,000 ISR apgrozībā. Un tas ir tikai 5,9% no kopējā ISR.

III fāzes redzēs ieviešanu kredīta piešķiršanu 5000 ISR uzņēmumiem, kas pieņem ISR kā maksājumu metodi. Tas ir tikai uz pirmajiem 10000 uzņēmumiem piemērot pēc fāzes-III sākas, un ir ierobežots līdz max vērtību $ 10,000 noteikto valūtas kursu dienā, kad dotāciju. Stipendija ir tikai un vienīgi, un to izmantošanu, starp uzņēmumiem, kas pieņem Isracoin kā maksājumu metodi, un tiks veikta, izmantojot starpniecības sistēmu, nevis, ņemot vērā tieši kredīta-prasītāju. Kopējais maina to Isracoins šīs fāzes ir 50000000 vai 1,04% no kopējā monētu.

Noslēguma posms airdrop būs Phase-IV, un ir īstenošana fonda ekonomisko attīstību Izraēlas tirgū, izmantojot Isracoins. Šis fonds finansēs darbības izmaksas un tālāku attīstību, ieguldīt Izraēlas jaunizveidotiem, ziedot labdarības un atbalsta projektus, kas veicina vienlīdzīgas iespējas un / vai ekonomisko brīvību Izraēlā. Fonds ieguldīs un ziedot Isracoins, un prasa saņēmējus galvenokārt izmantot ISR tieši vietā, apmainoties to citām valūtām. Kopējais piešķīrums no šīs fāzes ir 120000000, kas vienāds ar 2,5% no kopējā apjoma.

Tas ir skaidrs, vai šajā laikā, ja Isracoin gatavojas nekādu vairāk panākumu nekā Aurora ir, bet mēs zinām, cena nekad nav sasniegusi tādu pašu līmeni, kas Aurora izdarīja. Isracoin sasniedza 0,68 $, un tagad tā ir par 0,007 $ katrs. Tomēr mēs joprojām I fāzes viņu airdrop, tāpēc ir vērts skatīties.

Agrīnajā Valstu Cryptos tie visi ir izstrādājušas neatkarīgas dalībnieki, kuri visi apgalvoja, ka viņi vēlas, lai palīdzētu to apgabalu izvairīties no centrālās bankas, s un kaprīzēm pasaules banku elites. Lieki piebilst, ka tas nebija gatavojas uzvarēt tos jebkādus punktus ar "Masters of the Universe", kas ir ļoti daudz, lai loseshould kādu no šiem altcoins izdodas. Pat insanely liels skaits Isracoins beidzot slated pastāvēt, varētu būt galvenais drauds Izraēlas šekelis.

Meso-American Dream: Ekvadora izveide oficiālo Valsts kriptonauda

 

Tagad, pārvietot, kas ir satriekts daudz, Ekvadora ir paziņojusi, ka plāno izstrādāt un izplatīt savas valsts kriptonauda, ​​vienlaikus aizliedzot Bitcoinand citus cryptocurrencies. Pagājušajā mēnesī Ekvadoras Kongress apstiprināja legislationto sāktu digitālo valūtu izmantošanai līdzās ASV dolāram, oficiālā valsts valūtā. Pēc tam, kad parakstīja likumu, valsts sāks izmantot kā-vēl-nenosaukts kriptogrāfisko tiklīdz oktobrī. Monetārās iestāde tiks izveidota, lai regulētu naudu, kas tiks nodrošināti ar kas vēl nenosaukts "likvīdos aktīvos."

Prezidents Rafael Correa, kurš pieauga pie varas "Rozā Tide", kas nes Latīņamerikas pēdējā desmitgadē, ir pieaudzis sociālo izdevumus vēl nepieredzētu grādiem kā daļu no ieguldījumu valsts infrastruktūrā. Tagad, mazāk nekā sešus gadus pēc tam, kad ejot prom no $ 3,2 miljardiem dolāru denominēto parāda, viņa tauta ir saskārusies ar tekošā konta deficītu, kas ir asiņošana tai sausās un rekorda finansējuma vajadzības. Izmantojot virtuālo naudu, lai samaksātu valsts darbiniekiem un darbuzņēmējiem palīdzētu saglabāt dolāru rezerves, taču analītiķi firmām kā Landesbank Berlin Investments baidās valūta var mudināt Correa palielināt tērēt vēl vairāk un apdraudēt tautas spēju atmaksāt ilgtermiņa obligācijas.

"Tas parasti sākums devalvācijas, inflācijas un nolietojumu," Lutz Roehmeyer, kurš palīdz pārvaldīt apmēram $ 1,1 miljardu jauno tirgu aktīvu Landesbank Berlin, ieskaitot Ecuadorean parādu, teica intervijā ar Bloonberg. Roehmeyer, kurš ir bijis ieguldīt Ekvadorā vairāk nekā 15 gadus, plāno samazināt savu saimniecību no nācijas parādu. Landesbank Berlin tur daļu no $ 2 miljardiem obligācijām, Ekvadora pārdoto jūnijā, padarot šo attīstīt ļoti interesē.

Valdības ministri Tiek ļoti noslēpumains par visu lietu, ar Ekonomikas politikas ministrija samazinās komentēt un atsaucoties jautājumus centrālajā bankā. Bankas preses birojs, tomēr arī atteicās komentēt un minēti reportieriem uz jūnija rezolūciju bankas galvenais vadītājs, Mateo Villalba parakstīts. Rezolūcijā teikts, elektroniskās dolāru tiks nodrošināti ar likvīdiem aktīviem, un to nevar samainīti valdības obligāciju. Lieki teikt, tas nepaskaidro neko, un to, kā situācija tiek apstrādāti, ir dabiski rada bažas finanšu nozarē.

Kā Vai Ekvadora nokļūt līdz vietai, veidojot valsts kriptonauda?

2000. Ekvadora pieņēma ASV dolāru, jo tas ir vienīgais valūta mēģinājumu iegrožot inflāciju un stabilizētu ekonomiku. Pēdējo četru gadu laikā, taču tie ir ievietojis tekošā konta deficīts, katru reizi, lielākoties pateicoties Correa sociālajiem izdevumu programmām. Šogad viņa ministri projekcija $ 4,5 miljardi budžeta plaisa. Lai novērstu dolāru deficītu no stymieing valsts izdevumus, Correa piedāvāja vairāk nekā pusi no Ekvadoras zelta rezervju nodrošinājumu, lai iegūtu $ 400 miljonu aizdevumu no Goldman Sachs Group Inc. Maijā. Tajā pašā mēnesī, tas sasniedza vienojoties ar Ķīnu aizņemties $ 2 miljardiem, pretī nākotnes naftas ražošanas, kas kurš būs interesanti, jo Ekvadoras naftas rezerves sarūk.

Tad jūnijā, valdība pārdeva $ 2 miljardiem parāda to iepakojot kā obligācijas ar, saskaņā ar Bloomberg. Pat tas nebija pietiekami ar Correa meklē palīdzību no Latīņamerikas rezerves fondā, Flar, mēnesi vēlāk par $ 618 miljoni aizdevumu. Tas viss ir daļa no aptuveni $ 35 miljardus Ekvadora būs nepieciešams aizņemties, izmantojot 2017. Gadā, pēc tam, kas, iespējams, ka ieguldījumi izglītībā un nabadzības atvieglojumu jāsāk jāskata.

Nation veidošana ir laikietilpīgs process, un šajā digitālajā laikmetā ieguldījumu atdevi tiek pieprasīta tagad nevis desmit gadus, tāpēc Ekvadoras ekonomika ir ļoti nestabila.

Daži, piemēram, Jose Mieles, ekonomists Kito balstītas izpētes institūta Cordes baidās, ka jaunā valūta tiks izmantota, lai samaksātu tautām rēķinus. Tas ir ļoti nopietnas bažas, jo biedri Correa ballītei sakāva nozares centieniem grupu ietver garantiju, lai dublēt jauno valūtu ar vienādu summu dolāru jaunajā likumā.

"Problēma būtu, ja viņi sāka pievērst vietējo kreditoriem" Mieles teica intervijā. "Viņi varētu izmantot šos resursus, lai iegūtu tūlītēju likviditāti."

Citi, piemēram, Juan Lorenzo Maldonado, Latīņamerikas ekonomists Credit Suisse Group AG, ir vairāk optimistiska par šo jauno attīstību.

"Ja viņi atrod veidu, kā padarīt efektīvu izmantošanu elektroniskās valūtas pārvaldīt tikai noteikta veida maksājumu un veikt dažas procedūras, vieglāk un ātrāk, un viņi tur sevi dara atbildīgi, tas var būt laba lieta," viņš teica.

Steffen Reichold Stone Harbor ieguldījumu partneru LP, un citi līdzīgi tam, jāuztraucas, ka Ecuadorans var mēģināt iegūt savus ietaupījumus no valsts, lai izvairītos no to jāmaksā ar virtuālo naudu. Stone Harbor pārrauga $ 65300000000 par Ecuadorean aktīviem, un ir likumīgs pamats bažām.

"Es negribētu būt pārveidota par jaunu valūtu, ko nepārbaudītu centrālās bankas pārvaldīta," Reichold teica. Valūtu izveide "nav vienkāršs, pat ja tu esi valsts ar perfektu ierakstu uz sekmīgu ekonomisko pārvaldību, un es nedomāju, ka Ekvadora ir šajā kategorijā."

Vai Ekvadora faktiski izriet, izmantojot šo plānu vai Jāskatās. Visi mēs zinām droši, tomēr, ir tā, ka Correa valdība, kas parādā kā tas ir, joprojām spēj iznomājot komandu, kas spēj pielāgoties jebkura no esošajām cryptocurrencies par to izmantošanu. Tas ir arī iespējams, lai tās izstrādātu jaunu kriptogrāfisko no nulles, un īstenot to 90 dienas vai mazāk.

Kas ir jāskatās, tomēr ir, cik veiksmīgs šis eksperiments būs.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums