Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Es centos domāt par kaut ko asprātīgu un insightful manu pirmo post kā Monētu Representativefor Potcoin, taču nesenie notikumi un notikumi ir domāts, ka es esmu palikuši bez izvēles, bet, lai mēģinātu un apaļas tiem visiem augšup ievada rakstu. Fakts, ka daži no šiem notikumiem lidoja tālāk savā radaram līdz nesen vajadzētu pateikt kaut ko. Tātad bez papildu ADO, šeit ir kopsavilkums viss Potcoin - savienoti ar mazliet personīgās analīzes - lai ilustrētu iemeslus, kāpēc es domāju, un tagad zinu, Potcoin ir, kur tas ir (daddio)!

Potcoin ir liels, un Growing, attīstības komanda

Lai gan visa kriptogrāfisko ir tikai nesen kļuvuši apsēsti ar pierādījums-of-Developer, Potcoin bija priekšā līknes, un ir tikai turpināja pārspēj konkurenci. Oficiālā mājas lapa, Potcoin.com, ir viens no visvairāk visaptverošu, slidens, lietotājam draudzīgu un daudzšķautņainu kriptonauda balstītas mājas lapā, kas tur ar īpašām medijiem, komersanta, ieguldot, kopienas un preces portāliem (ieskaitot T -krekli un iepriekš ielādes PotCards izpērkamas tiešsaistē). Visiem attīstītājiem un vadība jau sen ir nosaukts, ar profilesfeaturing informāciju par savu plašo, kolektīvo pieredzi dažādu jaudu. Nesenie editionsto komanda ir redzējuši tikšanās pārdošanas, mārketinga un sociālo mediju koordināciju, un es esmu īpaši stoked par papildus Matt Bernierfor web attīstību konkrētajā viņa ievērojamas zināšanas, pieredzi, kā arī vispārējo kriptogrāfiskā-nerdiness. Papildus tam, Potcoin Izstrādātājs programma, faktiski, apkopojot un atbalstīt prasmes kopienas. Turklāt, ne tikai Potcoin apmetās savās jaunajās biroju Monreālā, tie ir bezmaksas numberemblazoned uz augšējā kreisajā stūrī mājas lapā mājas lapā. Kura cita monēta ir kas?

Vasara Potcoin un Potcoin vēstnieku programma

Cik vien izrādās dažus cilvēkus off (RIP Bill Hicks), mārketings ir būtisks aspekts jebkura riska, un nav jābūt raksturīga ļauns. Par Potcoin veicināšanas tūres Vasara ir pilnā varai, ar apkalpes smagi strādā, lai veicinātu Potcoin ar stendiem pie nesen Cannabis Cup Sanfrancisko, un amerikāņu stikla izstādē Lasvegasā. Taču tas nav tikai izstrādātājiem, kas strādā, lai veicinātu Potcoin; komisijas bāzes Potcoin Vēstnieks programmeis arī notiek, ar kopienas locekļiem tiek pierakstījies visā pasaulē un piegādā ar reklāmas iepakojumiem, lai veicinātu Potcoin pārdevējiem savā jomā. Face-to-face komunikācija ir acīmredzot liela uzmanība visa komanda, un kāre, ar kuru tik daudzi ir gatavi nodot savu seju aiz cēlonis sola arī nākotnē.

Potcoin s PotLabs

Nesen dibinātajam PotLabs (jauns tīmekļa darbos) ir grūti darbā pēc izveides Potcoinjoint populārā kopienas forumā ar svaigi integrētu IM un tērzēšanas istabu funkcijas. Viņu pašreizējais projekts ir PotWallet, tiešsaistes maku ar SMS (Ziemeļamerika tikai šobrīd) un e-pasta Potcoin nodošanas iespējas. Tagad jūs varat e-pastu anyonesome POT, un rezultātā process palīdzēs saņēmējiem nemanāmi caur radot PotWallet, lai saņemtu savu monētas (kas var tikt atcelts līdz izpirkšanai). Pēc šīs feat, viņu nākamais mērķis ir izveidot Vietējo Potcoins vietā komplektā ar fiduciārais pirkšanā un pārdošanā Potcoins off-tirgū. Gaidīt daudz no sinerģijas attīstās starp šiem puišiem, izstrādātāju komanda, un sabiedrību... Vienkārši nav gaidīt tos būs kliegšana par to. Noskatieties šo vietu cieši!

Potfunder par Potcoin atbalstīto Charities

Kaut Dogecoinand Bitcoin, cita starpā, ir bijusi to daļa no labdarības diskus, Potfunder koncentrējas Potcoin kopienu par konkrētiem mērķiem. Izveidots ar kopienas smagsvari @deemington un @ Ironhammer5 - tā tam nesen tika veicināta uz oficiāla nostāja kā Potcoin sociālo mediju koordinators - Potfunderis slidens un jau ļoti mīlēja Potcoin iestāde-in-progress paaugstinot lielas summas labdarības un attīstības pabalstiem. Pirmais labdarības brauciena mērķis bija sasists no parka, ar $ 2000 (200k POT) izvirzīts FRAXA, labdarības organizācija jaunattīstības kaņepju lietošanu saistītas ārstēšanas nestabilās X sindroms. Ar tik daudz labumu no kaņepju veselībai tikai gaida akceptējusi medicīnas sabiedrība, vai vairāk punktu, valdības, ceram, ka tas kļūs par ļoti vērtīgs tēma, kas var cerams uzkrāt mainstream uzmanību tik pamatīgi pelnījis.

Kultūras niša Potcoin

Tūkstošiem gadu neatkarīgas un saistītās kultūras attīstība ir gājusi uz smēķēšanas kaņepju, no Hindu s, lai hipiji, un ārpus tās. Ir jau universāla kultūra izdarīt pēc; padarīt OK zīme ar pirkstiem, un tagad nodot savas pievienojas rokai mutei - tas ir gandrīz kā universāls reģistrēšanos valodā, pieskaroties jūsu rokas lūgt kādam laiku. Vēsture ir pierādījusi, ka izmainītas apziņas stāvokļi, apvienojumā ar kopīgu vēsturi apspiešanas, ir diezgan damn saspringts pamats kopienā, un tas jo īpaši attiecas nesen savienots vecumu, kas ir kopīgi un ātri delegitimising teica apspiešanu. Tas ir spēcīgs iemesls, lai monētu kopienai, tostarp izstrādātājiem, kas tic.

Būtiski ir tas, ka sabiedrība arī netieši ietver lielāko daļu no potenciālajiem piegādātājiem, kuri daudz-biežāk nekā nav, ir Stoners paši, un ir vairāk nekā vienkāršu naudas piedziņu, lai palīdzētu atbalstīt Potcoin. Pārdevēji pierakstīšanos visu laiku, ieskaitot Eiropas lielākajā interneta galvas veikals Azarius.com, dodot Potcoin reālās pasaules izmantošanu, ka sabiedrība aktīvi vēlas. Jūs pat varat iegādāties sēklas ar Potcoin, un, lai gan jums ir pārbaudīt likumus jūsu reģionā, tas ir velnišķīgs garantēta peļņa no ieguldījumiem vidējā termiņā!

Potcoin Kopiena

Pods smēķēšana kopiena, kā arī ir globāla un daudzveidīga, ir neproporcionāli daudz laika uz rokas, lai dotu ieguldījumu audzēšanas kopienas, tirdzniecību, un, izmantojot Potcoin ar pārdevējiem. Pot smēķētāji ir, es iedomāties, arī nesamērīgi daudz aktīvo interneta lietotāju, un noteikti ir nesamērīgi radošs ķekars. Jau kopiena ir avots daudziem sasniegumiem Potcoin; Potfunder un PotcoinJoint jau tika minēts, bet papildus vēl ir Potcoin ziņu vietne HighonPotcoin (atkal, pateicoties @ ironhammer5), kas satur regulārus aplādes - tostarp izstrādātājiem Hangout sesijas - raidījums un reģistrē dzīvot; attīstība un atbrīvošana no beta stadijā Electrum seifu; Reddit tip-bot, lai papildinātu aktīvo sub-reddit, un vispārēju VIBE, kas ir tieši tas, ko jūs varētu sagaidīt no ķekars novatoriski potheads. Tā ir jauka vieta, lai apmeklētu, bet tas ir vēl jaukāk vieta, kur uzturēties, un vienu, kas ļauj laimīgi soma turēt, neskatoties uz pašreizējo cenu, tik ilgi, kamēr tas tur jūs piesaistīti kopā kā grupa.

Nobeigumā Manas domas par Potcoin ar ilgtermiņa

Potcoin ir katru atribūtu nepieciešamā ilgtermiņa panākumus. Kompetenti un kaislīgi izstrādātāji, kas mijiedarbojas un atgriezeniskās saites off īpašu un pieaug sabiedrības, mērķa nišas-tirgū, kas ir tik plaša un globālā ka jūtas savādi pat izsauktu to nišu, nopietnu laiku un radošo spēju, uz kura balstīties uz, un brīnišķīgs maisījums profesionalitāti un lulz, ar pat Chevy Chasegetting par tiesību aktu pie Monreālas "Tikai smejas" festivālā. Kas ir vairāk, Potcoin ir kļuvusi par lielu laika ietvaros plašākā kontekstā slaucīšana dekriminalizāciju centieni ne tikai valstīs, bet līdz ar to visā pasaulē. Katru lobēšana mēģinājums, katrs mazliet preses interese nozīmē iespēju Potcoin ne tikai virzīt tā paša intereses, bet arī vairāk cēls mērķus tādās jomās kā veselības un taisnīguma. Attiecībā uz šīm interesēm ir viens, un tas ir šī iemesla dēļ virs visiem tiem, kurus es minēju, ka mani ir novedusi apņemties šo monētas.

Vai savu pētījumu, un es ceru, lai savieno visus sveikt jūs ar reizes.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus