Potika ceļš | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Potika ceļš

Potika ceļš

Ir daudz cryptocurrencies tur, (un, ņemot vērā tā raksturu kriptogrāfisko) daži no tiem ir veltīts sevi pildīt specializētus nišas. Kā es jau norādīju iepriekš, tas ir manai pārliecībai, ka Bitcoindrew tā sākotnējā vērtība no interneta veiksmīgāko narkotiku tirdzniecības centrs Silk Road. Narkotikas nekad nav izgājušas no modes, un spēja pirkt tos gandrīz pilnīgu anonimitāti bija milzīgs win par vienu no pasaules lielākajām nozarēm. Tāpēc nebija īsti pārsteigums, kad ķekars izstrādātāju komandas nolēma lēkt uz klāja bandwagon un veltīt sevi pasaules labākajiem mīlēja nezāļu.

 Potcoin: kaņepju industrijas kriptonauda

Potcoin

Self-apliecināja Oficiālais valūta Cannabis rūpniecības, ir viegli visveiksmīgākā, jo man ir norādīts iepriekš. Un noslēpums šim panākumi nav viss, kas pārsteidzoši: tās ir izveidojuši spēcīgu kopienu no zemes uz augšu. Salīdzinot ar dogecoin (viens no cryptos kas nekad neizdodas pārsteigt mani ar savu izturību) to Potcoin kopiena ir maza, tad Potcoin subreddit tikai lepojas nieka 1769 abonentiem, ar aptuveni vienu jaunu amatu dienā. Tomēr, tas ir daudz lielāks nekā jebkuram no konkurējošo Green cryptos, un es neredzu pazīmes šī tendence samazināties.

Deviņu mēnešu laikā, kas Potcoin ir bijis ap viņi ir izveidojies aktīvs YouTube klātbūtni, pateicoties pūlēm Mad Potcoin, nosaukumu, kas man personīgi nav būtu izvēlējies, jo preču zīmju jautājumos (Ak, kurš man kidding? Man nav tiešām rūp autortiesību jautājumiem), kurš turpina publicēt iknedēļas atjauninājumus par sevi Potcoin, bet arī citi kaņepju ziņas, ka sabiedrība varētu atrast interesants.

Potcoin jaunievedumi un augošajām kompānijām

Būtisks jauninājums nāca formā Oficiālais Potcoin Ambassador programmu. Pārzina Alec Ročforda, par mārketinga vadītājs, tiem, kam ir faktisko līdzdalību vienā crypto (piemēram, sevi), var piemērot pārstāvēt zīmolu (ko es darīju). No šīs pozīcijas atbildība bija, ka jums tad iet ārā un saņemt tirgotājus pieņemt kriptonauda, ​​izplatot pieņemšanu un palielinot asinsriti.

Tagad, vairāk nekā daži cilvēki lasa šo iepriekšējo rindkopu un teica: "Hei, tas ir tikai ķekars uzņēmumiem, cilvēks. Kur ir kopiena aspekts jūs minējāt? Kas ir godīgi jautājums, es piekrītu. Par to, ka es tieši jūsu uzmanību Potfunder, tad crowdsourcing iniciatīvu sacerēja ilgu laiku potcoin entuziasts (un sākumā adoptētāja) Ironhammer5. Viņu veiksmīgākā kampaņa līdz šim bija 200000 potcoins izvirzītie pētniecībai raksturu un izārstēt iedzimts defekts trauslā X sindromu, kas izraisa garīgu atpalicību.

Par sporta entuziastiem ir Potbetza s azartspēļu vietne faniem futbols, jaukto cīņas mākslas, un kaņepes. Es varu iedomāties, ka viņi sāks pievienot citas sporta mix, bet tas ir interesants sākums. Tu vispār nedomāju par cilvēkiem smēķēšanas marihuāna un nokļūst cīņas (jo tas ir gandrīz neiespējami), bet ir pārsteidzoši daudz cilvēku, kuriem patīk smēķēt bļodā un skatās citi cilvēki nokļūt cīņas. Par naudu, protams, kas padara to par darbu, nevis personiski.

Potcoin Attīstības komanda ir Growing

Ir arī pieaugošs saraksts ar jauniem izstrādātājiem par komandu, kas ir sākuši bi-ikmēneša hangouts Google+ (un jūs domāja, neviens bija, izmantojot šo pakalpojumu.) Vadīja Nick Iverson, komanda turpina pieaugt, jo tās pievienot jaunus programmētājus interesē izaugsme Potcoin.

Pēc Mārtins Skorsēze s "Bandas of New York", Daniels Dejs Luiss piemin kā ikviens, kurš kontrolē pieci rajoni pilsētas var padarīt kaut notiktu, noskaņojums atkārtota Džordžs RR Martin "Dziesma par ledu un uguni", jo pieci pirksti ir labi, bet viens dūre ir veids spēcīgāka. No idejas patiesība ir izteikta ar Target Corporation, kam patīk lietot saukli "The daudzu spēku, spēku vienu." Tā kā es mēdzu strādāt Target varu godīgi teikt, ka jums nav pieaugt ļoti augsts vadību, ja jums nav apskāviens (vai rada iespaidu par visaptverošu) šo filozofiju. Armija vāveres joprojām ir armija, un miljons potheads izmantojot vienu kriptogrāfisko iegādāties piederumus, ziedu, vai kaut kas cits vēl ir dzīvotspējīga ekonomika. Tirgus vērtība Potcoinmay ir samazinājies pēdējo nedēļu laikā, bet tā ir cena Bitcoin, un es domāju, ka tas ir tā paša iemesla dēļ: tie faktiski tiek izmantoti saimnieciskajā darbībā, gan Bitcoin par daudz plašākā mērogā.

Kad Šifrēšanas pārstāj būt veikalu vērtības, un kļūst par valūtu, cena samazināsies, jo tirgotāji pārdod tos biržās. Tas tikai nozīmē, ka jaunais vilnis adoptētāju var nākt un ņemt tos cryptos atpakaļ no apgrozības, tādējādi braukšanas rentabilitātes ciklu. Es domāju, ka tikai laiks atklāt, ja es esmu pareizi.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Ripple Implosion