Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Worldcoin Allianceis lepni paziņot nākamais nozīmīgais solis vēsturē Worldcoin. Pēc nosaka dažas saderības problēmas pēdējo 14 dienu laikā, pavisam jaunu un visbeidzot stabils Worldcoin maku versija 1.0.1 - segvārds "Piedzēries Turtle" - ir publiskoti tikai mirkļus atpakaļ. Šis revolucionārais maks ir aprīkots ar funkcijām, kas ir visu par pastiprinātu elastīgumu gan lietotāju un izstrādātāju puses. Pirms tam A Bratislava balstīta metro franšīzes izmantotas Cryptodiggers 'Android maksājumu termināļu pieņemt Worldcoin maksājumus.

Jauns maks funkcijas bruģējot ceļu uz pārtikušu Worldcoin nākotni

Piedzēries Turtle ir pirmais kriptotehnoloģijā walletever saturēt lietotājam draudzīgu konfigurācijas un atjaunināšanas vednis. "Vispārīgi Pieejamība Upgrade System Service" (Gausa) ļauj kripto novices viegli sāktu savu personīgo maku. Lietotājiem vairs nav nepieciešams atjaunināt programmatūru manuāli: Gausa regulāri pārbauda, ​​izmaiņām un brīdinājumu lietotājam, tiklīdz jauninājumiem ir pieejami. Ietvaros Gausa lietotājiem arī brīvi izvēlēties, ko atjaunina uzstādīt (izņēmums: kritiski sistēmas modernizāciju), un tās var abonēt kanālus, lai filtrētu veida atjauninājumus, viņš vai viņa vēlas saņemt. Šī funkcija ir priekšrocība, ka Worldcoin lietotāji var izlemt, vai izmēģināt beta paketes vai gaidīt gala izlaidumiem.

Kevin Quasarano, viens no svina izstrādātājiem, lepni piebilst: "Es esmu tik satraukti par jauno maku 1.0.1! Worldcoin ir pirmais Kripto valūtu izmantojot QT 5.3 un automatizētu atjauninājumu sistēmu. Atjauninājums sistēma ir vienkārši pārsteidzoša. Tas dod lietotājiem iespēju atjaunināt maku viegli, kad jaunas funkcijas tiek pievienoti. Es esmu ļoti apmierināts ar veltījumu komandas un sabiedrību, bet jaunattīstības šo. Es nevar gaidīt, lai redzētu, kas jauns lietas kopiena darīs nākamais! "

Gauss ir pirmā pazīme, ko pavisam jaunu pieteikumu serveris "Pulzar", kas ir kodēta pilnīgi no nulles sniegta. Tas ļauj Worldcoin alianses izstrādātājiem, lai nodrošinātu seifa plugins nepieskaroties kādu no vitāli svarīgu sistēmu.

Bratislava: Subway sviestmaizes nopērkamās ar Worldcoin

Nesen Slovākija balstīta Cryptodiggers komanda atklāja savu jauno Android Maksājuma Terminal app. Tas ļauj uzņēmumiem viegli pieņemt Worldcoin maksājumus (BTC un LTC arī atbalstīta), ar jebkuru viedtālruni vai planšetierīcē - nekādu speciālu aprīkojumu, kas nepieciešams papildus API kontā, kas nepieciešams, lai tiktu izveidots CryptoDiggers.eu.Store ierēdņiem vienkārši ierakstiet cenas ASV dolāros vai eiro, un lietotne automātiski aprēķina tās ekvivalentu Worldcoin vērtību. Pēc tam tas rada QR kodu, kas ir skenēta ar klientu, lai iedarbinātu maksājumu. Viegli procedūra bija pietiekami pārliecinošs, lai metro filiāli Bratislavā ieviestu lietotni savā biznesā.

Kaut arī Pēteris Bešina un viņa motivēta komanda reģistrēts companynot sen, tie jau varēja sasniegt būtiskus mērķus. CryptoDiggers īsi kicked off savu tiešsaistes veikalu uzskaitot tikai nedaudz vairāk kā 5000 preces (galvenokārt elektronikas, kā arī iekārtas) un izstrādāja kriptotehnoloģijā valūtas plugins lielām interneta veikals sistēmu padarot to arvien vieglāk pieņemt Worldcoin, Bitcoinand Litecoin. Metro filiāle Pieņemot CryptoDiggers risinājumu uzsver šādu viegli lietojamu sistēmu un veicinātu komandas motivāciju vēl vairāk, jo Peter Bešina apraksta:

"Es varu beidzot izmantot Worldcoin Android maku nopirkt kaut ko, kas ir pieskarties, fizisks objekts. Bads nāca ar instinkts, tāpēc es domāju, ka mūsu POS sistēma varētu beigties ar dienas nikni meklējot vaļēju pārmaiņas. Tā ir izveidota metro (Parickova ielā, Bratislava), kur es iet ēst diezgan bieži. Es nevaru aprakstīt laimi, kas gāja caur manu smadzenēs pēc man gāja, un maksā par pirmo reizi! Es nopirku Tuna un itāļu BMT sub ar šokolādes cepumu un mans mīļākais dzēriens Pepsi, ar - protams! - Worldcoin "

Par Worldcoin

Worldcoin (WDC) pašlaik ir visstraujāk kriptonauda, ​​izmantojot protokolus līdzīgi Bitcoin, uzlabotas digitālās valūtas pasaulē. Tā Bitcoin prasīs līdz 20 minūtes, lai apstiprinātu maksājumu, Worldcoin darījumiem ir mērķa pabeigšanu pie tikai 30 sekundes, konkurējot ar ātrumu kredītkaršu darījumu. Tas padara Worldcoin unikāls, ar neierobežotu potenciālu ikdienas mazumtirdzniecības izmantošanu. Šī ir viena no daudzajām priekšrocībām Worldcoin ir vairāk nekā lielākajā daļā digitālo valūtu.

Par Worldcoin Alliance

Worldcoin Alianse pārstāv grupu motivētu Worldcoin lietotājiem, kuri brīvprātīgi savu laiku un zināšanas, lai izstrādātu Worldcoin par likumīgu alternatīvu valūtu. Mūsu biedri ir no visas pasaules, tostarp Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Nīderlandē, Honkongā, Somijā un Austrijā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Multisig: iesācēju ceļvedis

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt