Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Brock Pierce, Bitcoinentrepreneur un jaunievēlētais valdes loceklis Bitcoin Foundation, ir atklāta savus plānus, lai izstrādātu jaunu šifrēšanas-valūtu. Pīrsa projektu, Realcoin mērķis ir izveidot jaunu maksājumu struktūru virsū blockchain kas ļauj netraucētu nodošanu dolāru.

Tātad, tehniski, Realcoin nav pilnīgi neatkarīgs kriptotehnoloģijā valūta pati par sevi. Tas tikai rada blockchain tehnoloģijas uz ASV dolāru. Ieviešot kriptotehnoloģijā valūtu tehnoloģiju dolāru, tas ļauj decentralizēta maksājumu sistēma, lai konkurētu ar tradicionālo banku modelim bez tieši apstrīd galveno infrastruktūru banku sistēmas vai Amerikas Savienotajās Valstīs valdības monopolu izsniegšanu naudu un regulēšanu tās piegādi.

Tā darbojas uz augšu no Bitcoin blockchain, lietotāji Realcoin saņems tūlītējās un praktiski bez izmaksām naudas pārvedumi, kas tām piešķirtas ar Bitcoin, bet joprojām izmanto dolāru. Realcoin darbojas kā marķieri, kas pārstāv īpašumtiesības dolāru; Pierce cer, ka tas būs kas nodarbojas ar digitālo valūtu mazāk problēmu, jo Realcoin būs 1: 1 maiņas attiecību, kas nozīmē, ka viena Realcoin būs vērts vienu dolāru, nevis nelielu decimālskaitlis, kas nepārtraukti mainās. Pierce cer, ka saistīt Realcoin pret dolāru būs novērst nestabilitāti, ka Bitcoin cenu pieredzi, kas liek daudziem cilvēkiem prom izmantot Bitcoin jo viņi neredz to kā drošu, stabilu bagātības krātuvi.

Realcoin, saskaņā ar Pierce, būs reālā laika datus par visu USD rezervēm tiek glabātas Realcoin maksājumu sistēmā. Šis ieraksts ļauj lietotājiem redzēt, ne tikai, cik daudz naudas viņi ir to rīcībā, bet tas arī ļauj ikvienam redzēt summu dolāru tiek izplatīti vai uzkrāja maksājumu sistēmā. Tur būs arī pilna ieraksts Realcoin s USD rezervēm, kas tiks apliecināta ar blockchain, padarot Realcoin virsgrāmata pārredzama un uzticama.

Pierce plāno paplašināt Realcoin cik visā finanšu pasaulē, jo viņš var; Coindesk ziņo, ka viņš ir bijis saskarē ar vairākām bankām, un strādā ar viņiem, lai integrētu Realcoin savā ATM infrastruktūru. Tas integrācija ļautu lietotājiem veikt darījumus ar Realcoin jebkurā vietā, kur viņiem ir piekļuve Realcoin integrētu ATM.

Bet ir Realcoin vērts laiku un pūles? Vai tas tiešām sniedz kaut būtisku ar kriptotehnoloģijā valūtas kopienā?

Realcoin atrisina tikai Pagaidu Bitcoin Trūkumi

 

Ir skaidrs, ka Brock Pierce mērķis ar Realcoin ir risināt dažas no problēmām, kas ir avots sūdzību no Bitcoin skeptiķiem. Noņemot svārstības un līdz ar to nestabila valūtas kursus, divi no galvenajiem anti-Bitcoin argumentiem pazudīs.

Tomēr šīs problēmas, kas Realcoin atrisina nav nevienas raksturīgās problēmas ar Bitcoin, tās ir problēmas, kas atrisinās paši laika gaitā kļūst plašāk pieņemts Bitcoin. Divi galvenie pārdošanas punkti Realcoin-nav nepastāvību un stabilām kriptotehnoloģijā USD valūtas kursu, ir gandrīz dziedina lielākajiem trūkumiem šajā Bitcoin protokolā. Ja Pierce patiešām vēlējās veikt šifrēšanas-valūtu, atrisināt, presēšanas Bitcoin problēmas, tad kāpēc ne viņš tikai strādāt, lai uzlabotu Bitcoin protokolu pati? Vai tas nav viņa darbs kā valdes loceklis Bitcoin fonda, lai sekmētu pieņemšanu Bitcoin un attīstīt savu galveno kodēšanas?

No Bitcoin cenu nestabilitāte saplacināt jo digitālā valūta kļūst plašāk pieņemšana iedzīvotāju vidū. Līdz ar to, kā Bitcoin cenu svārstības izzūd, BTC-USD maiņas likmes stabilizēsies. Tātad Realcoin tiešām vienkārši nav vajadzīgs, ja viss tiek panākts, lai atrisinātu divas pagaidu "problēmas" Bitcoin šobrīd saskaras. Protams, mēs vēlētos redzēt atjauninājumu Bitcoin kodols, kas atrisina Bitcoin ieguves centralizācijas problēmu, nevis par "stabilu" dolāra valūtas kursu. Kāpēc nav Pierce strādā, ka? Ar veicot šādu projektu, tas padara to, šķiet, it kā Brock Pierce nerūpējas par savu pozīciju Bitcoin fonda-kas ir riddled ar scandalrelating uz Pīrsa ēnas pagātni-vai Bitcoin pati.

Realcoin Mēģinājumi noliegt potenciālu Kripto-Valūta

Nav nepieciešams jebkādā jaunu monētu, kas būs atrisināt šo mazo Bitcoin problēmas; daudz mazāk vajadzīgs, ir monētu, kas būs atrisināt šīs problēmas, cieši saistot sevi ar fiat valūtā. Izveidojot digitālo simbolisku valūtu, kas tiek dublēts ar citu simbolisku valūtas pilnīgi pretrunā ar mērķi slēpti valūtas vispār.

Kriptogrāfijas-valūtas, piemēram Bitcoin ir paredzēti, lai darbotos, piemēram, zeltu; Bitcoin un citas digitālās valūtas ir "dabiski" maz, dalāmas, aizvietojams, un pārnēsājamo. Šīs īpašības ir četri galvenie apzīmējumiem naudas. Šīs četras īpašības ir liels iemesls, kāpēc zelts kļuva naudu. Tomēr zelts bija kļūda, kuras Bitcoin tas nav. Fiziskā raksturs zelta proti tās lieluma un svara, radīja vēlmi veidu, kā padarīt zelta vieglāk veikt. Šī vēlme ir, kā papīra nauda stājās esamību. Un, kad valdības varēja saraut saikni starp zeltu un tās papīra sertifikātus, viņiem bija pieejami bezgalīgu piegādi naudas, kas ir bijis avots daži no sliktākajiem ekonomiskās katastrofām vēsturē.

Bet Bitcoin necieš no letālu plaisāt, kas radīja papīra naudu; ar Bitcoin, nav uzglabāšanas prasības. Bitcoin nepastāv fiziskajā pasaulē, tas ir viegls un bezgalīgs. Minimālā fiziskās glabāšanas nepieciešams Bitcoin ir USB disku. Tā rezultātā, nav nepieciešams, lai būtu papīra aizstājēju Bitcoin. Tāpēc zelta līdzīgu preci var tirgot kā viegli-vieglāk pat, kā papīra naudu bez ekonomiskajām briesmām papīra naudu. Šifrēšanas valūtas ir zelta 21stcentury un Realcoin pilnīgi pretēju priekšrocības kriptogrāfisko-valūtu.

Making a kriptotehnoloģijā valūtas saiti fiat valūtā tās avotu vērtības padara pilnīgi bezvērtīgs ilgtermiņā. Realcoin būs nolietot, jo dolāra nolieto un Realcoin lietotāju darbības cietīs visu iesaistīto krūšu posmā pašreizējās Federālo rezervju inducētu biznesa cikla sāpes. Realcoin nav īsti piedāvāt kaut ko jaunu, tad. Tas tikai padara vieglāk veikt darījumus ar valūtu, kas ir par ceļu uz katastrofu. Tas būtībā augsto tehnoloģiju versija zelta apmaiņas standartam, kas ļāva ASV un Lielbritānijā, lai pasauli uz amerikāņu kalniņu brauciens inflācijas, kas beidzās ar Lielo depresiju. Un kāda iemesla dēļ? Vai ideja padarīt digitālo valūtu, kas nav dusmas valdībai? Ja tas ir tā, tad kāda jēga? Iemesls, kāpēc tik daudzas valdības ir agresīvs pret Bitcoin ir, ka tas draud monopolus par to attiecīgo valstu naudas piegādi, kurā daudzi no Bitcoin kopienas manuprāt, ir laba lieta! Vai Brock Pierce, valdes loceklis Bitcoin fonda, tiešām nesaprot, ka?

Realcoin nav nekas vairāk kā jaunu digitālo maksājumu sistēmu, kas pilnībā pakļauts kaprīzēm Amerikas Savienoto Valstu valdību un Federālo rezervju sistēmu. Tas atrisina neviens no patiesi svarīgām problēmām Bitcoin, piemēram Bitcoin kalnrūpniecības centralizācijas. Tāpēc, tas nav īsti nekādas jēgas, kāpēc Brock Pierce ir nolēmusi pievērsties savu uzmanību radot Realcoin nevis dara savu darbu, kas ir aizstāvējis Bitcoin.

Tātad, šķiet, kā tad, ja Bitcoin Fonds tiešām nebūs veikt nekādu progresu ietvaros Bitcoin kopienā, cik reāli uzlabot protokols ir bažas. Par laimi, mēs drīz ir alternatīva Bitcoin Foundation. Mike Hearn ir Lighthousewill cerams nodrošināt decentralizētas pūļa platformu, kur Bitcoin izstrādātāji var adekvāti kompensācija par darbu uzlabošanā Bitcoin kodols protokols.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu